3

@amanter przecież on nikogo nie przeszedł od kilkudziesięciu meczy. To tylko pokazuje na co te statystyki. Biegnie i tyle....gdzie tu drybling

0

@Gomess albo przekona zarząd że jednak warto dać mu kolejne szanse

12

Dembele i jego "drybling" to najbardziej przereklamowana rzecz w piłce nożnej od kilku sezonów. Gość by mnie nawet nie okiwał.

2

Jeden z tych Szoloi, Szalai czy jakiś taki to strasznie kręci Francuzami.

1

@Gomess bo mamy nadzieję, że już nie będzie naszym zawodnikiem w następnym sezonie

0

Jak to jest z przywilejami? Jak sędzię podniesie rękę w górze, że mamy przywilej i gramy dalej, ale piłkarz przy piłce stanie z piłką i jakoś da znać że nie chcą kontynuować akcji to sędzia stopuje?

1

Griezmann nawet na spalonym nie umie strzelić xd

1

@tbas za dużo jest tych słów typu "jak" i "jeśli" przy Griezmann. Jeśli coś tam i coś tam, przy założeniu że coś tam i coś tam i jak coś tam coś tam to wtedy będzie super wyglądał.

0

@Progressive no to pobrane dla reszty druzyn

0

@kamiVeB polecam obejrzeć kilka meczy z tego sezonu. Pomoże Ci w zmianie zdania. Gość ja ma co chwilę ale lepiej pieprzyć głupoty :D

7

@FC1899Barca napastnikiem tak, tylko w Polsce jakąś głupia narracja że najlepszy piłkarz

0

@JohnnyBarca statystyki nie zawsze wszystko oddają

1

@karszun ja jakoś nie widzę fenomenu Fodena. Mam wrażenie, że jest strasznie napompowany przez Guardiolę, ale jakiś wielkich umiejętności nie ma. Dla mnie zdecydowanie Mount

2

Stones i Mount w fantasy już powinni mieć po golu kurka wódka

0

@Deviler Messi, Neymar, Benzema, Ronaldo, Modric, Kane, Lukaku, Son, Salah, KdB, Mbappe, Kroos np mają zdecydowanie większy wpływ na grę swojej drużyny niż Lewandowski

2

@tobiasson92 Turcja grala z genialnymi Włochami, a już z Walia mieli swoje okazje i szansę. Narazie nie mamy z nimi nawet szans :P

1

@Yosemite dlatego to nie jest nawet top 15zawodnikow na świecie. Napastnik tak, ale ogólnie nie

0

@Encore on to powinien uderzać o tablice i zbierać te piłki przy drugim rzucie wolnym

2

@kamiVeB najbardziej bym się cieszył z takiej 4. Śliwka też ma za sobą super sezon, ale te jego kiwki nawet na pojedynczym bloku są czasami zbyt wkurzające.

2

@PiotrR zawsze marzył mi się u nas Silva. Niby pokrywał się pozycjami z Iniesta ale takich piłkarzy nigdy nie za dużo. Takiego pokolenia pomoc umów w jednej reprezentacji już nie będzie co wtedy

0

@Encore znaczy oprócz zagrywki to trzyma cały czas dobry poziom. Zatorski dziś wyjątek przy pracy bo w tej LN zazwyczaj mega równo i mega dobrze.

1

Ależ nam dziś zagrywka nie siedzi...mnóstwo błędów. Leon oprócz meczu z Serbia i Rosja wiele wiele zepsutych zagrywek

0

Kubiak zaczyna "show" w przyjęciu

8

@Lionel_Messi10 no chyba nie :P doszlifować to on musi z 15rzeczy

0

@trolownik jak wpłynie i będzie grał wie ej to znaczy że Laporta wyznacza skład, a wtedy to już gorzej być nie może.

0

@neeed no to kto karze Messiemu biegać po środku boiska?

3

@neeed Bernardo w ustawieniu 4-3-3 jako pomocnik. Genialny jest w tej roli. Super broni i biega

1

@kaamil1910 Beznema zdecydowanie. Lewy oprócz skuteczności nie ma nic.

0

@Encore pewnie nie zdobędzie 20pkt. Gość w PO wygląda jak polscy piłkarze w kadrze xd

1

Włosi w dziesieciu na 30m przed polem karnym czyli jak zawsze. Tylko tym razem przed polem rywali a nie na swoim, super się to oglada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?