FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@amanter przecież on nikogo nie przeszedł od kilkudziesięciu meczy. To tylko pokazuje na co te statystyki. Biegnie i tyle....gdzie tu drybling
0
@Gomess albo przekona zarząd że jednak warto dać mu kolejne szanse
12
Dembele i jego "drybling" to najbardziej przereklamowana rzecz w piłce nożnej od kilku sezonów. Gość by mnie nawet nie okiwał.
2
Jeden z tych Szoloi, Szalai czy jakiś taki to strasznie kręci Francuzami.
1
@Gomess bo mamy nadzieję, że już nie będzie naszym zawodnikiem w następnym sezonie
0
Jak to jest z przywilejami? Jak sędzię podniesie rękę w górze, że mamy przywilej i gramy dalej, ale piłkarz przy piłce stanie z piłką i jakoś da znać że nie chcą kontynuować akcji to sędzia stopuje?
1
Griezmann nawet na spalonym nie umie strzelić xd
1
@tbas za dużo jest tych słów typu "jak" i "jeśli" przy Griezmann. Jeśli coś tam i coś tam, przy założeniu że coś tam i coś tam i jak coś tam coś tam to wtedy będzie super wyglądał.
0
@Progressive no to pobrane dla reszty druzyn
0
@kamiVeB polecam obejrzeć kilka meczy z tego sezonu. Pomoże Ci w zmianie zdania. Gość ja ma co chwilę ale lepiej pieprzyć głupoty :D
7
@FC1899Barca napastnikiem tak, tylko w Polsce jakąś głupia narracja że najlepszy piłkarz
0
@JohnnyBarca statystyki nie zawsze wszystko oddają
1
@karszun ja jakoś nie widzę fenomenu Fodena. Mam wrażenie, że jest strasznie napompowany przez Guardiolę, ale jakiś wielkich umiejętności nie ma. Dla mnie zdecydowanie Mount
2
Stones i Mount w fantasy już powinni mieć po golu kurka wódka
0
@Deviler Messi, Neymar, Benzema, Ronaldo, Modric, Kane, Lukaku, Son, Salah, KdB, Mbappe, Kroos np mają zdecydowanie większy wpływ na grę swojej drużyny niż Lewandowski
2
@tobiasson92 Turcja grala z genialnymi Włochami, a już z Walia mieli swoje okazje i szansę. Narazie nie mamy z nimi nawet szans :P
1
@Yosemite dlatego to nie jest nawet top 15zawodnikow na świecie. Napastnik tak, ale ogólnie nie
0
@Encore on to powinien uderzać o tablice i zbierać te piłki przy drugim rzucie wolnym
2
@kamiVeB najbardziej bym się cieszył z takiej 4. Śliwka też ma za sobą super sezon, ale te jego kiwki nawet na pojedynczym bloku są czasami zbyt wkurzające.
2
@PiotrR zawsze marzył mi się u nas Silva. Niby pokrywał się pozycjami z Iniesta ale takich piłkarzy nigdy nie za dużo. Takiego pokolenia pomoc umów w jednej reprezentacji już nie będzie co wtedy
0
@Encore znaczy oprócz zagrywki to trzyma cały czas dobry poziom. Zatorski dziś wyjątek przy pracy bo w tej LN zazwyczaj mega równo i mega dobrze.
1
Ależ nam dziś zagrywka nie siedzi...mnóstwo błędów. Leon oprócz meczu z Serbia i Rosja wiele wiele zepsutych zagrywek
0
Kubiak zaczyna "show" w przyjęciu
8
@Lionel_Messi10 no chyba nie :P doszlifować to on musi z 15rzeczy
0
@trolownik jak wpłynie i będzie grał wie ej to znaczy że Laporta wyznacza skład, a wtedy to już gorzej być nie może.
0
@neeed no to kto karze Messiemu biegać po środku boiska?
3
@neeed Bernardo w ustawieniu 4-3-3 jako pomocnik. Genialny jest w tej roli. Super broni i biega
1
@kaamil1910 Beznema zdecydowanie. Lewy oprócz skuteczności nie ma nic.
0
@Encore pewnie nie zdobędzie 20pkt. Gość w PO wygląda jak polscy piłkarze w kadrze xd
1
Włosi w dziesieciu na 30m przed polem karnym czyli jak zawsze. Tylko tym razem przed polem rywali a nie na swoim, super się to oglada