0

@amanter obaj są beznadziejni, tylko jeden ma łatkę super talentu na wzór swojego kolegi Mbappe

0

@Janiama 3 złota olimpijskie Stocha? A walić ważne że piłkarz który dla Polski nic nie zdobył to nieistotne. Lewandowskiego nie powinno być w top 20

1

@leonek160 ogólnie przez to ile jest drużyn i sa takie potęgi jak Macedonia i Finlandia nie czuje jeszcze Euro. Pewnie dopiero przed cwierfinalami to poczuje

0

@Mns21 chciałbym Suns vs 76, ale obstawiam Nets vs Jazz.

3

@Pilka_jest_okragla kiedy zaczął grać? Jeden mecz z Betisem i tyle. Do grudnia wchodził co mecz i co mecz to gorzej. Sprzedać póki jeszcze młody i ktoś naiwny go weźmie za 20mln.

0

@Encore byłem pewny, że Leon jeszcze zagra tylko z Brazylią i Francją. To dziś pewnie z 11 asów...

0

@Encore Semeniuk z Serbia, potem w USA za Bednorza na wygranie meczu, teraz z Brazylią....no chyba jednak to już pewniak

0

@amanter tak

2

@Dembouz1899 że trzymanie na ławce takiego gościa jak Griezmann, z taką pensja to głupia opcja. Albo budujemy skład wokół niego (co raczej odpada), albo go sprzedajemy (za czym jestem). Ale pierwsza 11 dosyc ciekawa i dosyć fajna

0

Na TNT Łzy Słońca. Kozacki film, a mało kiedy się wymienia je w gronie topki

1

Co teraz odje**** xd

1

@Mario96w oglądać: siatkówka, rugby, żużel.
Gram:------------ xd

0

@LS nie wiem jak u kolegi ale ja już przypuszczam, że połowa z nich będzie czarna, 4befzie gejami, a dwie będą lesbijkami

0

@Encore ten Tolisso mi tam tak nie pasuje.....

18

Uwielbiam to stwierdzenie. Przegrywali 2-1 z Islandią i..... "Pokazaliśmy charakter" xd

0

Obstawiłem na Fortuna, że wyjdziemy z drugiego miejsca ...czemu w walce o grube miliony przez człowieka musi przemawiać jakiś tam patriotyzm xd przecież oni punkt zdobędą max

0

@takisobiektos i Słowenia z automatu staje się faworytem do złota :P w USA to dalej nic nie wiadomo kto pojedzie pomimo tego, że większość deklarowała chęć

0

Wgl jak to jest z kibicami na Euro wkoncu? Bo kilka już opcji slyszalem i nie wiem jaka jest oficjalna sprawa

0

@Faun Nie lubię każdego z tego top3 Brooklynu ale no oni chyba muszą zdobyć mistrza, nikt im nie zagrozi. Suns i Jazz nie mają tyłu dobrych obrońców na całą trójkę, a LAC George pewnie by obsral zbroje i by rzucał po 10pkt w meczu

0

@Kwasiak98 a ja się nie dziwię. Jakby był jakiś poważny sparing i by przegrali to i tak nie zdąży ustawić nowej taktyki, ustawień itp i morale by spadły

0

Ale ona biega jak Nadal ta Kontyuk

1

@Wiktoria13 z miejsca wymienię 20lepszyxh skrzydlowych

0

@sergio5 z Rosją jakieś super zmiany nie dla, ale zgadzam się że powinien wyjść w pierwszej 11

1

@LeoMessiah a tak z ciekawości ile widziałeś meczy Garrincha czy Besta?

1

@kamiVeB niesamowicie zaczął, oby przeszedł dalej, aczkolwiek szkoda by było trochę Kawhi

0

@Halamadryt1902 jest kukurydza do oje****

0

@takisobiektos na moje 4-1 dla 76. Simmons pokryje Younga i będzie lipa

1

@verdant dla takich gości powinno być osobne wiezienie i codzienna dostawa mydła. A po dwóch latach krzesło

0

@Criss18Barca Ale taki pokaz siły napewno robi swoje i budzi strach przed resztą. Tym bardziej że i tak to nie jest najlepsza nasza forma

0

Co za chłopy, jak oni grają dziś. Pierwszy set tez zajebisty poza 5 pilkami na końcu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?