0

@avanes Semeniuk

0

To się teraz podsumował tym atakiem xd

1

@adi7adi8 to on w piłkę musiał nie trafiać e każdej akcji chyba by być gorszy

0

@BoreekxD ale o Kubiaka jestem spokojny że czym bliżej do IO to i forma będzie rosła

0

@adi7adi8 prawie wgl ale i tak tęsknie jak widzę naszych "potężnych" atakujących

0

Nie sądziłem że kiedyś zatęsknię za Konarskim

0

@EdinsonCavani no ale oceniamy obecny mecz. Przecież nie będziemy chwalić za to co dziś prezentują. Wiadomo że to nie turniej docelowy ale nie napiszę po tym co widzę: "ale fajnie sobie grają"

0

Xdd no żałośnie dziś grają niestety. Skuteczność fatalna

0

@Xxxbarca4ever to może Ty jesteś takim ekspertem. Oglądam siatkówke od 2006r.

0

@Xxxbarca4ever Nimir czy nawet Rychlicki byli lepsi zdecydowanie.

0

@Xxxbarca4ever oglądałem wszystkie mecze Zaksy w LM i żal było patrzeć na pojedynki atakujących. W sumie to pojedynek to za duże slowo

2

Muzaj i Kaczmarek to by w w kadrze Grecji nie grali. W ataku są beznadziejni. Oby tylko Kurek był w formie

0

@KacperVEB kontuzjowany

0

Narazie zero współpracy blok obrona

2

@DonMatteo901 Boże ile takie coś jeszcze będzie tu wrzucane....nudne

0

@deyna2018 remis, żadna drużyna nie będzie ryzykować na początku

15

@Cobra303 Walker wczoraj najlepszy w City byl

1

Dziś dla nas piekielnie ciężki mecz z Słowenia. Nasi jak grają z nimi to wychodzą jakoś mega rozluźnieni, na pewniaka i myślą że się skończy szybkim 3-0. Oby nie zlekceważyli rywali to może być kolejny ich popis

0

@michal26 Brazylia i My to chyba pewniacy do awansu, o pozostałe miejsca będzie zażarta walka. Stawiam na Serbów i chyba jednak Rosjan. USA pewnie traktują te rozgrywki jako rozgrzewka przed IO

0

@Encore na IO mogą zrobić niespodziankę. Nie mówię o walce o złoto, ale w półfinale przy dobrym dniu mogą się dostać

0

@budas123023 taktyczny

0

@Criss18Barca tak, chce by odeszło 4zawodnikow którzy byli głównymi winowajcami tego, że staliśmy się totalna kompromitacja w LM

7

@Criss18Barca a z Busim coś wygramy? Niech jeszcze Pique, Lenglet i Alba zostaną to będzie cudnie

0

@PatrychoO Dembele < Kucharczyk

1

@Dzemix111 może i zagral dobrze te kilka MSC w tym sezonie, ale ja to sobie go nie wyobrażam był grał w jakimkolwiek klubie który chce się liczyć w walce o jakieś trofeum

0

@Xxxbarca4ever Francji się jakoś nie obawiam, złamiesz Ngapetha i ich nie ma. Z Rosją może być ciężko, bo mają potężna zagrywkę.

0

@Xxxbarca4ever Ale potem półka do niego i skończy. Jak do Semeniuka czy Śliwki to obija o blok i akcje zaczynamy od nowa. Kurek jak złapie formę (wczoraj tragedia) to też skończy sytuacyjną

0

Walker ogólnie jest strasznie niedoceniany. Od 5lat w top3 PO bez zastanowienia

1

Ale beznadziejna decyzja Edersona. Havertz w tym sezonie też pudłował na potęgę i pewnie by też zepsuł gdyby go nie minął

0

Werner jest cudowny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?