FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@avanes Semeniuk
0
To się teraz podsumował tym atakiem xd
1
@adi7adi8 to on w piłkę musiał nie trafiać e każdej akcji chyba by być gorszy
0
@BoreekxD ale o Kubiaka jestem spokojny że czym bliżej do IO to i forma będzie rosła
0
@adi7adi8 prawie wgl ale i tak tęsknie jak widzę naszych "potężnych" atakujących
0
Nie sądziłem że kiedyś zatęsknię za Konarskim
0
@EdinsonCavani no ale oceniamy obecny mecz. Przecież nie będziemy chwalić za to co dziś prezentują. Wiadomo że to nie turniej docelowy ale nie napiszę po tym co widzę: "ale fajnie sobie grają"
0
Xdd no żałośnie dziś grają niestety. Skuteczność fatalna
0
@Xxxbarca4ever to może Ty jesteś takim ekspertem. Oglądam siatkówke od 2006r.
0
@Xxxbarca4ever Nimir czy nawet Rychlicki byli lepsi zdecydowanie.
0
@Xxxbarca4ever oglądałem wszystkie mecze Zaksy w LM i żal było patrzeć na pojedynki atakujących. W sumie to pojedynek to za duże slowo
2
Muzaj i Kaczmarek to by w w kadrze Grecji nie grali. W ataku są beznadziejni. Oby tylko Kurek był w formie
0
@KacperVEB kontuzjowany
0
Narazie zero współpracy blok obrona
2
@DonMatteo901 Boże ile takie coś jeszcze będzie tu wrzucane....nudne
0
@deyna2018 remis, żadna drużyna nie będzie ryzykować na początku
15
@Cobra303 Walker wczoraj najlepszy w City byl
1
Dziś dla nas piekielnie ciężki mecz z Słowenia. Nasi jak grają z nimi to wychodzą jakoś mega rozluźnieni, na pewniaka i myślą że się skończy szybkim 3-0. Oby nie zlekceważyli rywali to może być kolejny ich popis
0
@michal26 Brazylia i My to chyba pewniacy do awansu, o pozostałe miejsca będzie zażarta walka. Stawiam na Serbów i chyba jednak Rosjan. USA pewnie traktują te rozgrywki jako rozgrzewka przed IO
0
@Encore na IO mogą zrobić niespodziankę. Nie mówię o walce o złoto, ale w półfinale przy dobrym dniu mogą się dostać
0
@budas123023 taktyczny
0
@Criss18Barca tak, chce by odeszło 4zawodnikow którzy byli głównymi winowajcami tego, że staliśmy się totalna kompromitacja w LM
7
@Criss18Barca a z Busim coś wygramy? Niech jeszcze Pique, Lenglet i Alba zostaną to będzie cudnie
0
@PatrychoO Dembele < Kucharczyk
1
@Dzemix111 może i zagral dobrze te kilka MSC w tym sezonie, ale ja to sobie go nie wyobrażam był grał w jakimkolwiek klubie który chce się liczyć w walce o jakieś trofeum
0
@Xxxbarca4ever Francji się jakoś nie obawiam, złamiesz Ngapetha i ich nie ma. Z Rosją może być ciężko, bo mają potężna zagrywkę.
0
@Xxxbarca4ever Ale potem półka do niego i skończy. Jak do Semeniuka czy Śliwki to obija o blok i akcje zaczynamy od nowa. Kurek jak złapie formę (wczoraj tragedia) to też skończy sytuacyjną
0
Walker ogólnie jest strasznie niedoceniany. Od 5lat w top3 PO bez zastanowienia
1
Ale beznadziejna decyzja Edersona. Havertz w tym sezonie też pudłował na potęgę i pewnie by też zepsuł gdyby go nie minął
0
Werner jest cudowny