FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Verema czemu?
3
To fajny karny sędzia. Szkoda, że jakby tak Albiol czy Torres zrobili to karny byłby na 100%. Ale ze United to większa marka to można
0
Jest taki przepis, że jak w trakcie meczu bramkarz wybiegnie do jakieś kłótni lub z pretensjami to od razu jest żółta kartka dla niego? Czy mi się coś przywidzialo
7
Ale trzeba przyznać, że Emery to pierdzielony geniusz LE. On jakby przejął np Steaua Bukareszt to i tak by pewnie finał osiągnął
1
@BartqRKO i tak my jestesmy wiekszymi xD aczkolwiek LAC bym jeszcze nie skreślał, choć pewnie już u PG psycha sitting po dwóch meczach i teraz wszystko zalezy od Kawhi, choć dzis zagrał wybitnie a i tak przegrali. Doncic po pierscien xD
1
@Wilczeq Sabella to bym trener. Z gówna ulepił wicemistrza i to z beznadziejnie funkcjonującym atakiem
1
@Ojciec5tkidzieci Pope, powinien byc numerem jeden
1
@MesQueUnClub96 przeceniany Dembele i Trent Alexander
5
@A_Gomesinho_21 ale pomocą z Busquets-De Jong-Wijnaludm wierzysz w wygranie LM? Prędzej wierze w kolejne 4/5-0 dla City czy innego Bayernu
0
@Kidd kurde nigdzie tego nie widze....
0
jezeli mam plik Excella do którego ma dostęp na dysku 5osób to jest jakas mozliwość by zobaczenia historii kto jakie modyfikacje tam robił i kiedy?
0
@kubinho1032 Tylko Aguero, Garcia, Wijanldum to super trasnfery, gdybysmy na te pozycje mieli podstawowych zawodników a oni byliby tylko do rotacji.
0
@macio_944 tylko różnica jest taka, że Bayern go raczej chce, by wzrosła konkurencja, bo i tak ma klasowych pomocników. U nas Wijnaldum grałby, bo mamy słaba pomoc.
1
niech ten Messi odejdzie jezeli to prawda....
0
@Cwaniak4 o ile dostał zaproszenie. Wiesz prawnikomu latwiej powiedzieć ze jego kleint zostął zwolniony niz komus osobiscie face to face
0
@Pilka_jest_okragla jezeli to decyzja Laporta, ze go nie ma na spotkaniu a go zwolni to trochę jak dziecko
0
@Rewolucja123 jakie szukanie na sile plusów. wywalyczł czerwona kartkę xD chwalony za mecz z Cornella? on tam, jak kazdy inny rezerwowy tak wielkiego klubu powinien miec kilka dryblingów udanych i 2asysty/gole. Z Granada? no raczej nie. Piłkarz na poziom RSSS, gdzie i tak Portu by grał jego kosztem w pierwszej 11
0
@Pawel13sz Moreno kosmiczny wynik
0
@Gaucho no nie wiem, dla mnie jednak bramka nie czyni piłkarza dobrym. Bo jeśli tak to taki Eder z gol w finale ME jest Bogiem futbolu xD
2
@barteq z Trincao dalej zostajemy bez skrzydłowego. Gosc jest fatalny, do grudnia wchodził co mecz i kazdym razem byl najgorszy na boisku
2
@Avaranche pierwsze pytanie i już poprawnośc polityczna :P Płeć: inne xD
0
@Pressinho najprawdopodobniej zastąpi jeszcez bardziej przereklamowanego Polaka w Juve
1
@neeed Don Jan niech sie skupi na prawiwdziwych problemach najpierw czyli wywaleniu 15piłkarzy xD bo narazie ten nie chce odejsc, tamten nie chce itp
0
@cules100pro ja to jeden jego dobry pamietam to gol z Sevilla. oprocz tego gol w 90min z Valladoid ale i Vinicius takich miał wiecej. Dodatkowo Vini umiał kogos czasami przedryblowac xD
0
kto był lepszy wśród tych magików wg Was w tym sezonie: Dembele vs Vinicius? na moje zdecydownaie Vini pomimo tego jak tu wysmiewany
0
@msmsms no jakoś w meczu z Bayernem tego nie było widac gdy kręcił Kimmich czy Sule....wygrał im ten dwumecz. Umniejszanie mu tu jest zalosne
0
@chavez Polska nie wyjdzie z grupy, a jak wyjdzie to po takim farfloclu, że potem w cwiercfinale będzie gwałt na naszych.
0
@Encore no Miami musi :D
1
@ZiX Dias. Obrona to u nas wylew na wylewie
0
@Chakalaka śmieszna ta 11. Bez Dias, Grealish który pół sezonu był kontuzjowany, najlepszy LO Shaw olany. Maguire to taki nasz Lenglet....