0

@Verema czemu?

3

To fajny karny sędzia. Szkoda, że jakby tak Albiol czy Torres zrobili to karny byłby na 100%. Ale ze United to większa marka to można

0

Jest taki przepis, że jak w trakcie meczu bramkarz wybiegnie do jakieś kłótni lub z pretensjami to od razu jest żółta kartka dla niego? Czy mi się coś przywidzialo

7

Ale trzeba przyznać, że Emery to pierdzielony geniusz LE. On jakby przejął np Steaua Bukareszt to i tak by pewnie finał osiągnął

1

@BartqRKO i tak my jestesmy wiekszymi xD aczkolwiek LAC bym jeszcze nie skreślał, choć pewnie już u PG psycha sitting po dwóch meczach i teraz wszystko zalezy od Kawhi, choć dzis zagrał wybitnie a i tak przegrali. Doncic po pierscien xD

1

@Wilczeq Sabella to bym trener. Z gówna ulepił wicemistrza i to z beznadziejnie funkcjonującym atakiem

1

@Ojciec5tkidzieci Pope, powinien byc numerem jeden

1

@MesQueUnClub96 przeceniany Dembele i Trent Alexander

5

@A_Gomesinho_21 ale pomocą z Busquets-De Jong-Wijnaludm wierzysz w wygranie LM? Prędzej wierze w kolejne 4/5-0 dla City czy innego Bayernu

0

@Kidd kurde nigdzie tego nie widze....

0

jezeli mam plik Excella do którego ma dostęp na dysku 5osób to jest jakas mozliwość by zobaczenia historii kto jakie modyfikacje tam robił i kiedy?

0

@kubinho1032 Tylko Aguero, Garcia, Wijanldum to super trasnfery, gdybysmy na te pozycje mieli podstawowych zawodników a oni byliby tylko do rotacji.

0

@macio_944 tylko różnica jest taka, że Bayern go raczej chce, by wzrosła konkurencja, bo i tak ma klasowych pomocników. U nas Wijnaldum grałby, bo mamy słaba pomoc.

1

niech ten Messi odejdzie jezeli to prawda....

0

@Cwaniak4 o ile dostał zaproszenie. Wiesz prawnikomu latwiej powiedzieć ze jego kleint zostął zwolniony niz komus osobiscie face to face

0

@Pilka_jest_okragla jezeli to decyzja Laporta, ze go nie ma na spotkaniu a go zwolni to trochę jak dziecko

0

@Rewolucja123 jakie szukanie na sile plusów. wywalyczł czerwona kartkę xD chwalony za mecz z Cornella? on tam, jak kazdy inny rezerwowy tak wielkiego klubu powinien miec kilka dryblingów udanych i 2asysty/gole. Z Granada? no raczej nie. Piłkarz na poziom RSSS, gdzie i tak Portu by grał jego kosztem w pierwszej 11

0

@Pawel13sz Moreno kosmiczny wynik

0

@Gaucho no nie wiem, dla mnie jednak bramka nie czyni piłkarza dobrym. Bo jeśli tak to taki Eder z gol w finale ME jest Bogiem futbolu xD

2

@barteq z Trincao dalej zostajemy bez skrzydłowego. Gosc jest fatalny, do grudnia wchodził co mecz i kazdym razem byl najgorszy na boisku

2

@Avaranche pierwsze pytanie i już poprawnośc polityczna :P Płeć: inne xD

0

@Pressinho najprawdopodobniej zastąpi jeszcez bardziej przereklamowanego Polaka w Juve

1

@neeed Don Jan niech sie skupi na prawiwdziwych problemach najpierw czyli wywaleniu 15piłkarzy xD bo narazie ten nie chce odejsc, tamten nie chce itp

0

@cules100pro ja to jeden jego dobry pamietam to gol z Sevilla. oprocz tego gol w 90min z Valladoid ale i Vinicius takich miał wiecej. Dodatkowo Vini umiał kogos czasami przedryblowac xD

0

kto był lepszy wśród tych magików wg Was w tym sezonie: Dembele vs Vinicius? na moje zdecydownaie Vini pomimo tego jak tu wysmiewany

0

@msmsms no jakoś w meczu z Bayernem tego nie było widac gdy kręcił Kimmich czy Sule....wygrał im ten dwumecz. Umniejszanie mu tu jest zalosne

0

@chavez Polska nie wyjdzie z grupy, a jak wyjdzie to po takim farfloclu, że potem w cwiercfinale będzie gwałt na naszych.

0

@Encore no Miami musi :D

1

@ZiX Dias. Obrona to u nas wylew na wylewie

0

@Chakalaka śmieszna ta 11. Bez Dias, Grealish który pół sezonu był kontuzjowany, najlepszy LO Shaw olany. Maguire to taki nasz Lenglet....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?