FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Też tu nie ma co narzekać na sędziów na varze, minęło zbyt dużo by cofnęli to. Sędzię główny to dzban że tego nie zobaczył
1
Juz widzę jakby Gosens wykonał taki faul by sędzia nie reagował...pchanie Juve w tych durnych Włoszech jest większe niż jakiekolwiek innego klubu w Europie
2
@lucas/catalan dobre, mów Pan bo bym se wygooglal xd
1
@MaTt_BarcaFan dlatego Barcelona pewnie go kupi za 50mln, sfrajerzyli się i za 3lata odejdzie na wypożyczenie do Alaves, potem do Celty i za 5lat skończy się kontrakt xd
2
@Stagiryta Marcin Real oh ah Gazda
9
Bez jaj. I tak by nie grał. Chyba że z Węgrami
5
@Yosemite ale tam musiały skrzydełka chodzić
0
@Chakalaka taka ta rewolucja będzie ze wszyscy zostaną....
0
@Encore prawie jak stary muranski xD
0
@Encore szkoda, że wygrali. Tekiego Westbrooka który dostaje świra na punkcie Hardena i Duranta bym sobie zobaczył. Miałbym więcej km przebiegniętych niz Messi podczas meczu :P
0
@Odcinkowy to samo czytalem przed przyjsciem kilku innych piłkarzy jak Malcom czyy Trincao...
1
wgl nie uwazacie ze takie potencjalne transfery jak Garcia, Isak, Darvin (czy jak on tam ma z Benfici) są idiotyczne? Byłyby ok gdybyśmy mieli podstawową 11 super, a Ci jako młodzi zmiennicy. W obecnej sytuacji takie transfery zbliżą nas do druzyn pokroju RSSS czy Villareal. Już bym chyba wolał nikogo nie kupowac niż kolejne wynalazki jak Trincao, Boateng, Gomes czy Murillo i oszczędzać hajs
2
@LeoMessi1994 kupiłbym na każdy mecz po 3energetyki by nie usnąć
1
@szkutnik91 jeżeli będziemy kupować piłkarzy jak Isak czy ten Darvin z Benfica to my nigdy z tego kryzysu nie wyjdziemy. Do obrony jeszcze Bednarka, w pomocy kolejnego Andre Gomesa i jazda po LE. Jak mają kupować byle kogo to niech nikogo nie kupują
0
@Homeopata8989 od zawsze było wiadomo, że w Argentynie brakuje jakości...w ataku xd pomimo nazwisk grają straszna kupę w ofensywie
4
@Odcinkowy sprzedać nawet za 50mln. Nie będzie przynajmniej wtedy pobierał chorego wynagrodzenia
3
@LeoMessiah szkoda ze taki Nyon nigdy nie spotkał się z Pepe na boisku xD
0
@itmustbejoke Vidal to top10 pomocników ostatniej dekady....
1
@itmustbejoke porównac interwencje ter Stegena z tamtych lat a z tych to niebo a ziemia i to nie wina Koemana. ciekawe czy Valdek by zajął wgl miejsce w top4 z Trinką, Braitwhite czy Griezmanna zamiast Suareza.
0
@Arkon Miami, 76 i Bucks. Na moje Miami i 76 z nimi by wygrali w serii. Bam i Emdbid by ich rozwalili fizycznie
0
@DonMatteo901 Paczul to osoba z która czlowiek marzy by się napić jakieś wodeczki xD
4
@Ghazul3293 ale to nie wina Koemana, ze Lenglet i Pique dostają, za przeproszeniem, zjeb*** mózgowe
2
@Rewolucja123 ja pamiętam jak Ty się nim podniecałes kolejke po kolejce, Rakitic przy Vidalu czy Paulinho czy Roberto xD z obecnym składem- czyli bez napastnika takim jakim wtedy dysponował zadnych lepszych wyników by nie osiągnął.
50
przeraża mnie ile ludzi tu chce powrotu Valdka.....
0
@vangoor obrażanie Neymar najemnikiem jest psychiczne xd gosc wybrał projekt sportowy który dał mu finał i półfinał LM...u nas ciągle komptomtacje
0
@Pilka_jest_okragla Ney wracaj
0
@taris brak nazwisk w obronie nie oznacza ze jest mierna. Od kilku lat w Arentynie tylko obrona trzyma poziom bo wa ataku pomimo nazwisk grają beznadziejnie
4
@Pilka_jest_okragla najwięcej korzysci by mieli rywale.....
0
@Encore ale tu przypuszczam wynik taki sam jak rok temu. Clipper awansuje wg mnie.
1
@fart James możliwe ze nie zagra. Ale Bucks vs Heat to będzie ciekawe.