FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Progressive moze i fejk ale w sumie dobrze by zrobili gdyby dostali mandaty albo i surowsze kary. Jak chyba Walker z City był na imprezie podczas pandemii to tu kazdy na niego szambo wylał
0
@Jacu327 no niby tak, ja sam przez wszystkie lata LO odnosiłem się na każdej rozprawce do 3 lektur, nieważne jaki temat zawsze była: Lalka, Makbet i Zbrodnia i Kara
0
@joloskyy studia już dawno skonczylem i 6 książek to miałem przez cały licencjat
0
apropo matur to jak myslicie czy tych lektur omawianych w LO czy technikum nie jest zdecydowanie za dużo? z tego co pamiętam to chyba ja miałem po 6/7 lektur na rok....wydaje mi się ze taka ilośc powinna byc przez cały okres trwania liceum. Przecież Granica, Król Edyp, Dżuma czy nawet Chłopi lub Lalka to są bez sensu. Np Lalka ma chyba 800stron a i tak większość z niej kojarzy tylko to że Łęcka to szm** xD
0
@GeneralXavi skończy z takim gadaniem. Nie Grenada wygrała tylko ktoś tam przegrał.
0
@arasz1819 dziękuje pozdrawiam
0
Futsalowych się obsrali trochę jak piłkarze.....gen przegrywow przelewa się u nas w krwiach
0
@Nihas a z jakiej racji??
3
@Deviler oczywiście, że nie
1
@FC1899Barca tak samo beznadziejny jak reszta. Gdyby zarabiał 20mln mniej to ok
1
@kamiVeB czuć tu PO już....walka przednia
0
@Murazor oczywiście że prawda. Tu jest jakaś chora zaś, że jak Barcelona wygrywa to dzięki Messiemu, ale jak przegrywa to każdy winny tylko nie on
3
@koksik2700 Granada w czwartek też się udało xd
2
@Nihas e no co ty xd myślę że to jednak Eto'o dużo brakuje do Dembele
2
@DaPidejpi szkoda tylko, że najlepszą formacja Argentyny na wielkich imprezach jest obrona. Atak pomimo kosmicznych nazwisk gra zawsze fatalnie. W 2014 roku drugie miejsce zajęli tylko i wyłącznie dzięki genialne obronie
0
@Encore Oczywiście, taka pozytywnie jebn** :D i dziś też pokazała klasę
0
Ale dziś Wolosz będzie naje*** :D widać po niej że lubi tango
1
I teraz każdy z Zaksy powinien dostać order i zegarek od prezydenta a nie jakiś Lewandowski.
6
Piękny widok, gdy Polka jest kapitanem włoskiej drużyny wygrywającej LM i obok cala ZAKSA ciesząca się z wygranej. Siatkówka to jest piękny sport w Polsce
3
Jazda!!!! ZAKSA
0
@Encore na lewą stronę to może z 2/3 piłki były dograne ok. Reszta zdecydowanie zbyt blisko siatki
1
Toniutti dziś jest beznadziejny. Wiele piłek źle rozgrywa
0
Ale trzeba przyznać, że jak na 2,5 seta to jest mnóstwo zepsutych zagrywek. Chyba z 35 jak na moje :P
2
@michal26 szkoda, że Kadziewicz z nim. Wg mniej jest słabym komentatorem. Drzyzga byłby znacznie lepszy
10
Jazda z ku*** xd 2-0
1
ZAKSA gra super, ale Kaczmarek oprócz zagrywki jest fatalny w tym sezonie. Jak na atakującego ma słaba skuteczność
2
Semeniuk jak zagrywa, blisko 2-0
0
Kurde szkoda, że w tym Trentino jest ten Aziz...co chłop gra jak go oglądam to jakieś nieporozumienie :D
0
@Wilczeq nie. Tylko jeden wygrał ale wtedy to się jeszcze inaczej nazywało
1
Brawo!!!! 1-0 i walimy ich do zera :P