FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś może tego gifa, który był tu wrzucany zaraz po wybraniu Laporta na prezydenta, gdzie jest przedstawiony jako jakiś polityk z USA i tam się wita z każdym piłkarzem w inny sposób?
0
@jeyx77x Araujo za mało grał. Messi, de Jong, Alba, Mingueza na moje
0
@Cwaniak4 bo były powody by wątpić w jego występ od pierwszej minuty. Bez rytmu meczowego w finale to nie jest dobry pomysł. Przez ostatnie 4msc ile meczy zagrał? 5-6? W tym klęska z PSG. Zajebisty mecz zagrał, ale wątpliwości były sluszne
0
Ale może cieszyć, że 66min a Bilbao bez klarownych okazji, oprócz tego wolnego z pierwszego kwadransu to nic nie grają.
1
@MaTt_BarcaFan chyba od tego jest Var. Czepianie się już kompletnie idiotycznych rzeczy
0
No strzelil i będzie bohaterem a nic nie robi.....
4
Brawo Griezmann!!!!!!! Cudo. Weź wypi**** zbierać ziemniaki. Na nic więcej się nie nadajesz
0
@norbi77 faul na Pedrim to jedyny faul na kartkę, ale tak samo gdy Busquets wjechał gościowi w nogę nakładka (warto zobaczyć jak zaatakował nogę postawną) go oszczędził. Więc oderwany od rzeczywistości jest z naszej dwójki ktoś inny niż ja xd
0
@Hakiru xd a kiedy że tak zapytam?
2
La Rambla osiąga poziom podobny do Koemana jeśli chodzi o komentarze na temat sędziego. Gość nic nie zawalił a tu jest narzekanie jakby nie uznał 3bramem i nie gwizdnął 2karnych....
0
@norbi77 ty tak serio? To jeżeli tam nie było kontaktu to Bilbao też jeszcze faulu nie popełniło
1
Śmieszne jest to narzekanie na sędziego podczas gdy oszczędził Busquetsa na początku spotkania
6
Alba podaje do Messiego, gdzie po drodze jest 5pilkarzy Bilbao i zdziwiona mina, że nie dokładne podanie xd
1
Rzut wolny i gość ucieka Busqeutsowi....no niemożliwa sytuacja
0
@KamilZ Pique był liderem przez 5-6lat, ale od 2-3 jednak zawodzi w ważnych meczach, bo nie gra z innymi zespołami bo jest kontuzjowany i jest bez rytmu.
2
@!34RC3!_0N4 jak da tyle co do tej pory to nie sprawiedliwe jest, że Bilbao gra 11vs10
1
@KamilZ no pokazał to z Liverpool, Roma, Bayern czy z PSG 4-1 z tego sezonu. Super lider
0
@marcin000019 wszystkie
1
@KamilZ a przypomnij mi kto zagrał bez rytmu meczowego z PSG, bo miał dowodzić linia obrony? Strzeli z Sevilla i chwała mu za to, ale Braitwhite strzelił z Granada to też powinien być w podstawie?
5
@KamilZ ale jemu w żaden sposób się ta gra nie należy. Od 6msc piłkarze grają co 3dni podczas gdy on nie gra, przychodzi finał i mówi: wypad gówniarze teraz ja gram. Na miejscu innych poczułbym się jak gow**
4
I dlatego święte krowy powinny zostać sprzedane. Nie grasz pół roku, nie jesteś w pełni zdrowy, brak rytmu i bang- nagroda to 11 w finale po cudownym wystepie w tej samej sytuacji w meczu 4-1 z PSG...ale debilizm.
7
Jeżeli faktycznie dziś zagra Pique to będzie takie splunięcie twarz Mingueza/Araujo, że głowa mała. Gość od 6msc jest kontuzjowany, zagrał w meczu z PSG bo sobie chciał, tak dyrygował zespołem że przegraliśmy 4-1 i teraz powtórka pewnie będzie. Piękny widok to będzie jak kulawy Pique będzie gonił Inaki
0
@Chakalaka brak kartki dla Fernandinho to debilizm, ale pisane, że James czysto odebrał piłkę jest jeszcze większym
0
@KacperVEB Zdecydowanie najbardziej, nie ma klubu nawet zbliżonego do nich
0
@Encore piłkarz, na którego Koguty nie zasługują
0
@Junngeas Do Maria za Mahreza, chociaż obaj obniżyli loty
2
@GeneralXavi pełna zgoda, ale do czego to doszło, że naszych piłkarzy trzeba chwalić za takie cos :P ale to jeden z 3-4 w obecnej kadrze który pi**** nie jest
2
@Pawel13sz to zależy od transferow. Rywale jak widzą, że muszą pilnować tylko Messiego mu to uniemożliwia, ale jak przyjdą piłkarze, których trzeba będzie się obawiać w ataku naszym to i taka akcja jest możliwa
0
@Bagsik88 jesteś trenerem i objęcie takiej posady zdarza się raz na życie. Nawet jakby w Barcelonie grały sam Brożki, Kucharczyki itp to by się zdecydował
0
@Bagsik88 racja, trener odpowiada za zawodników i ich formę ale czy to były transfery Koemana czy innych trenerów? Nie, tylko Bartka. Koeman nic nie zrobi z Cou i Griezmann jak na tej pozycji jest Messi i co zrobi z Dembele jak on jest piłkarski na poziomie RSSS i nic więcej