FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 nie no, nie porównujemy tych dwóch zdarzeń. Lenglet prawie zerwal koszulę z Ramosa
5
@msmsms maly kontakt? no prosze Cie, jakby po takim "faulu" się wywrócił za małego to by mnie za p*** mieli. Zadnego faulu tu nie ma
5
@Messibestplayerintheworld no to fajnie. jak takie cos uznajemy za wytrącenie z równowagi to w meczu mozna smialo stawiac na 7 karnych
1
@FC1899Barca ale przecież ma dwie nogi i ma drybling xd a tak naprawdę nie ma ani tego ani tego
0
@Krzycho oj przepraszam xd ale będziesz żył? Nie wziąłeś tego zbytnio do siebie?
0
@Krzycho no to sobie poczytaj przepisy :D
0
@Lub567 powinien. Był faul, ale potem były jeszcze 3podania
0
@KapiFCB ale on w obronie jest tak fatalny jak Semedo. A jednak obrońcę powinno się oceniać po tym jak broni
0
Dembele czy Alexander Arnold. Który jest bardziej przereklamowany?
0
@Trepyveb znaczy no jeżeli dla Ciebie 30strat i dwa dobre dogrania to dobry mecz to powodzenia. 4.0 ocena max
0
@Coutinho007 od tej dwójki to nie ciężko
4
@Vebrol no ale wczoraj zagrał fatalnie.
0
@avanes PSG w rewanżu uratował Dembele a nie Navas
2
O ile należy pogratulować Koemanowi wyników jak na taką kadrę, takie problemy finansowe, instytucjonalne to tych jego wpisów/komentarzy o sędziach się nie da słuchać. Kolejny Mourinho czy Klopp który jak przegrywa to wina sędziego, pogody, grawitacji, wiatru, siły coriolisa itp
0
@martin3131 Dembele to jest sam sabotażysta....
0
@zadafcb nie oglądam dziś WM, ale wiedziałem że Lashley wygra. W obecnych czasach na największej scenie biały nie może pokonać czarnoskórego niestety.
0
@Alistar74 czy poprzeczka Moriby przy tylu obrońcach i słupek z różnego były lepszymi okazjami niż główka Krossa, niecelne podanie Viniciusa do Benzeny czy słupek Valverde? Mam duuuuuze wątpliwości
2
@urbipl oni jeszcze mieli 3syruacje gdzie powinien paść gol, my tylko jedna gdzie Dembele nie trafił w piłkę na 8-10m
1
@FanRealM dziś oprócz jakies jednej czy dwóch żółtych kartek mniej czy więcej to Manzano sędziował niemożliwe....niemożliwie dobrze jak na niego
0
@Arkadio90 no i fajnie xd mam nadzieję, że 90 w nicku to wiek, bo jak rok urodzenia to wspolczuje w kolejnych latach życia z takimi tekstami
0
@mekston no i? Nie napisałem każdy, tylko kolejny. A jak zagrał w tym pierwszym meczu? Tak samo jak dziś. Dziesiątki strat i głową w dół
1
@Rewolucja123 może wymienię top 25 by redakcja nie usunęła: Mahrez, Torres, Sterling, Jesus, Aubameyang, Saka, Rashford , Pulisic, Sane, Mane, Salah, Jota, Grealish, Chiesa, Insigne, Mertens, Martinez, Lukaku, Oyarzabal, Gnabry, Haaland, Mbappe, Sancho, Reus, Coman. Za niektórych wiadomo by trzeba było coś dopłacić ale skoro jest w planach Haaland to jest hajs. Wymieniłem i skrzydłowych i napastników bo nie wiadomo za kogo teraz uznać Dembele
0
@Arkadio90 tak. Dokładnie o ten argument mi chodziło.
0
@sebo939 kolejny mecz Messiego z waznym rywalem gdzie ma same straty
3
@bartekvisca Bartek go zrujnował. Wiadomo, że on tu tak pasuje jak wegański kabanos do hot doga
3
@Arkadio90 ty to dziwny jesteś xd
0
@Arkadio90racja, Dembele to max do Peszko można porównać
0
@LuisSalvano Neymar swoją drogą, ale z marszu wymienię 50pilkarzy na których chciałbym ich wymienić
0
Może i sobie Dembele strzelił z Valladoid czy Sevilla ale to ile ten gość "daje" w meczach o coś to jest żart. Pierwszym zadaniem Laporta powinno być sprzedanie tego gościa a nie odnowienie kontraktu. Vinicius, gość tu przez wielu wyśmiewany w pierwszej połowie odebrał mu piłkę jak chciał. On nie ma Nic!!!!!! Dwie nogi? Chyba tylko po to by obiema nie trafił w piłkę lub prosto w bramkarza. Drybling? Kiedy on jakimś zwodem lub coś minął obrońcę? Nieobliczalność? Chyba dla kibiców gdy są na trybunach kto dostanie po twarzy piłka. O skuteczności nie ma co mówić, bo przy nim to i Milik jest dobry
3
Mam nadzieję że to ostatnie mecze francuskie duo w ofensywie. Sprzedać choćby za paczkę fajek bo nic nie dają