3

@busquets5 nie oglądałem dziś więcej nie wiem, ale od kilku tygodni nie ma innych tematów niż kadra i polska liga. Żałosne trochę

3

@AmigoBlancos He he he ale śmieszne porównanie

0

@Trepyveb napisałbym. Od 2-3 lat go uważam za najlepszego napastnika na świecie, lepszego niż np Lewy bo sam z Son ciągnie kiepski Tottenham

1

@Yosemite najlepszy napastnik, ponieważ jest najbardziej wszechstronny

0

@Trepyveb nie. Napisałem tak bo od 5 lat jest w top3 piłkarzy w najsilniejszej lidze świata

0

Kane to ten przereklamowany wg La Rambli???

5

@MaxiLopez_84 nazwisko i fakt, że bronie w dużym klubie

1

@robsesh no za chwilę to się okaże że Haaland jest lepszy niż Suarez xd

1

@Ratamahatta z tym równo w głowie to bym nie powiedział skoro ojciec i agent sobie robią licytacje. On też pójdzie tam gdzie najwięcej zapłacą. I względny sportowe: on bez podania absolutnie nic nie zrobi. W kreatywności to kompletne drewno jak i w dryblingu

2

@marcin000019 Ich dzieli kilka klas i PSg musiałby się z czymś na łeb pozamieniać by na to poszli

0

@maatiixx ale Roberto na wahadło pasuje jak Thiago do Liverpoolu xd

0

@joloskyy pokolenie na jakie trafił.

1

@Encore poprawił się ale to nadal słabo. Jeżeli ma zostać to wg mnie tylko na pozycji środkowego pomocnika, bo tylko tam się może sprawdzic. Czym bliżej bramki rywala tym gorzej/ bardziej zachowawczo

0

@Rewolucja123 no mega bo dałeś tak przykłady z nikąd że nikt tego nie ogarnie xd to jakbym poszedł na wystawę samochodów a mówił jaki mój traktor jest zajebisty

1

@Rewolucja123 Griezmann tak bierze grę pod siebie że ho ho jak Zieliński w kadrze

1

@Rewolucja123 ale co mi z D*** wyjechałeś z de Jong xd

2

@Encore Co mi z dostępności Griezmanna jak on zagra raz na 10 meczy dobrze?

0

@Sulimo mówisz o gościu który ma zajebsite stosunki z Messim, a wystarczy je mieć i nie jestes problemy w szatni. Znacznie większe ryzyko z toxic w szatni to Haaland jak taki Pique mu wypomni jak się zachowuje jego agent teraz latając tu i do Madrytu

0

Ten wąsik Alissona to nawet śmieszny jest xd

0

@Nihas Zależy za jaką kwotę j jaka pensje. I czy to skutkowało brakiem innych transferów

1

@Chakalaka ale np taki Dembele: też podatny na kontuzję, zachował się jak dziecko wymuszając transfer z BVB, spóźnia się na trening, nie umie po hiszpańsku gadać po tylu latach i zarabia miliony. A poziom sportowy to kilka klas poniżej Neymara

2

@PawelLeo Borussia i Liverpool bardzo prawdopodobne, o ile żadna z nich LM nie wygra w co wątpię

1

@Wossi61FCB Jestem za Sociedad, ale stawiam na Bilbao

0

@Barca1992 czyli taki Ronaldinho np też nie jest bo grał krócej. Ok.

0

@patrykzmc2000 nie mówię o legendach jak Puyol, Guardiola Cruyff czy wymienieni przez Cb piłkarze. Ale na równi z Suarezem, Alba itp

0

@Firestone to jak nie nazywasz gościa który był drugim najważniejszym piłkarzem drużyny który zdobył tryplet, zdobył dla klubu dziesiątki goli, asyst i można wymieniać jeszcze wiele wiele więcej osiągnięć nie mamy o czym gadać. Pozwanie klubu to jedyne co mu można zarzucić, ale to przez Bartka, nie przez niechęć do Barcelony

2

Ta niechęć tu do Neymara jest żałosna. Za niedługo zaczniecie stawiać go w jednej linii z Figo a jakbyście mieli za szefa Bartomeu to też byście odeszli. Gość jest legendą i brawa za to, że publicznie nie bał się wyrazić opinii o Bartomeu. Oprócz pozwu przeciwko temu klaunowi (nie Barcelony) nie można mu nic zarzucić

1

@sergio5 stawiam że będzie dogrywka, a tam niestety myślę, że Bilbao z różnego coś wciśnie

5

@Kengo Real > Barcelona
Barcelona B > Barcelona

1

@Joe_Pesci ty jesteś klaun. Jak tak można pisać o legendzie klubu....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?