FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@busquets5 nie oglądałem dziś więcej nie wiem, ale od kilku tygodni nie ma innych tematów niż kadra i polska liga. Żałosne trochę
3
@AmigoBlancos He he he ale śmieszne porównanie
0
@Trepyveb napisałbym. Od 2-3 lat go uważam za najlepszego napastnika na świecie, lepszego niż np Lewy bo sam z Son ciągnie kiepski Tottenham
1
@Yosemite najlepszy napastnik, ponieważ jest najbardziej wszechstronny
0
@Trepyveb nie. Napisałem tak bo od 5 lat jest w top3 piłkarzy w najsilniejszej lidze świata
0
Kane to ten przereklamowany wg La Rambli???
5
@MaxiLopez_84 nazwisko i fakt, że bronie w dużym klubie
1
@robsesh no za chwilę to się okaże że Haaland jest lepszy niż Suarez xd
1
@Ratamahatta z tym równo w głowie to bym nie powiedział skoro ojciec i agent sobie robią licytacje. On też pójdzie tam gdzie najwięcej zapłacą. I względny sportowe: on bez podania absolutnie nic nie zrobi. W kreatywności to kompletne drewno jak i w dryblingu
2
@marcin000019 Ich dzieli kilka klas i PSg musiałby się z czymś na łeb pozamieniać by na to poszli
0
@maatiixx ale Roberto na wahadło pasuje jak Thiago do Liverpoolu xd
0
@joloskyy pokolenie na jakie trafił.
1
@Encore poprawił się ale to nadal słabo. Jeżeli ma zostać to wg mnie tylko na pozycji środkowego pomocnika, bo tylko tam się może sprawdzic. Czym bliżej bramki rywala tym gorzej/ bardziej zachowawczo
0
@Rewolucja123 no mega bo dałeś tak przykłady z nikąd że nikt tego nie ogarnie xd to jakbym poszedł na wystawę samochodów a mówił jaki mój traktor jest zajebisty
1
@Rewolucja123 Griezmann tak bierze grę pod siebie że ho ho jak Zieliński w kadrze
1
@Rewolucja123 ale co mi z D*** wyjechałeś z de Jong xd
2
@Encore Co mi z dostępności Griezmanna jak on zagra raz na 10 meczy dobrze?
0
@Sulimo mówisz o gościu który ma zajebsite stosunki z Messim, a wystarczy je mieć i nie jestes problemy w szatni. Znacznie większe ryzyko z toxic w szatni to Haaland jak taki Pique mu wypomni jak się zachowuje jego agent teraz latając tu i do Madrytu
0
Ten wąsik Alissona to nawet śmieszny jest xd
0
@Nihas Zależy za jaką kwotę j jaka pensje. I czy to skutkowało brakiem innych transferów
1
@Chakalaka ale np taki Dembele: też podatny na kontuzję, zachował się jak dziecko wymuszając transfer z BVB, spóźnia się na trening, nie umie po hiszpańsku gadać po tylu latach i zarabia miliony. A poziom sportowy to kilka klas poniżej Neymara
2
@PawelLeo Borussia i Liverpool bardzo prawdopodobne, o ile żadna z nich LM nie wygra w co wątpię
1
@Wossi61FCB Jestem za Sociedad, ale stawiam na Bilbao
0
@Barca1992 czyli taki Ronaldinho np też nie jest bo grał krócej. Ok.
0
@patrykzmc2000 nie mówię o legendach jak Puyol, Guardiola Cruyff czy wymienieni przez Cb piłkarze. Ale na równi z Suarezem, Alba itp
0
@Firestone to jak nie nazywasz gościa który był drugim najważniejszym piłkarzem drużyny który zdobył tryplet, zdobył dla klubu dziesiątki goli, asyst i można wymieniać jeszcze wiele wiele więcej osiągnięć nie mamy o czym gadać. Pozwanie klubu to jedyne co mu można zarzucić, ale to przez Bartka, nie przez niechęć do Barcelony
2
Ta niechęć tu do Neymara jest żałosna. Za niedługo zaczniecie stawiać go w jednej linii z Figo a jakbyście mieli za szefa Bartomeu to też byście odeszli. Gość jest legendą i brawa za to, że publicznie nie bał się wyrazić opinii o Bartomeu. Oprócz pozwu przeciwko temu klaunowi (nie Barcelony) nie można mu nic zarzucić
1
@sergio5 stawiam że będzie dogrywka, a tam niestety myślę, że Bilbao z różnego coś wciśnie
5
@Kengo Real > Barcelona
Barcelona B > Barcelona
1
@Joe_Pesci ty jesteś klaun. Jak tak można pisać o legendzie klubu....