FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Fawrf ale by było fajnie by dziś Real ich rozwalił 3-0 a w lidze do Ligi Europy się nawet nie dostali, a najlepiej niech spadną :D
1
@kubix05 Montoya 30lat???? Ale i tak lepszy był niż Semedo xd
3
@Ronaldinho10VB No ale co Ty masz do składu Bayernu dziś? Podstawowa 11 gdyby nie Choupo to klasowy pomocnik na każdej pozycji.
0
@Firestone wolisz Neymara, który da Ci wiele goli, akcji, asyst i dał już wiele pucharów; czy Griezmanna i Dembele którzy nic nie dali?
0
@nammah czyli nie nawidzisz 98% piłkarzy xd
1
@itmustbejoke w marnowaniu akcji
0
@messi564 Bielica to gość na którego ta liga nie zasługiwała.
0
Thomas Muller najbardziej inteligentny piłkarz na świecie?
1
Jakby tak była posłana piłka prostopadla do Mbappe i ścigał się z Daviesem.....chętnie bym taki pojedynek zobaczyl
14
Neymar elastico i się pozbył Kimmicha.... Dembele nie umie się pozbyć obrońcy Huesci czy innych przez 4lata pobytu tu. Jak można nie chcieć tej wymiany lub pozbycia się tego parodysty
0
@lukaszbarca15 z GTA, horizon, duys home, Spidermana jaka kolejność polecasz?
0
@BartqRKO Po ściągnięciu Gordona ich szanse znacznie wzrosły...teraz to już raczej bez szans
1
@Ojciec5tkidzieci smieszna jest, i chyba o to w tym chodzilo.
11
@BarcaInfo Często czuje dyskomfort, przez 4 sezony nic nie pokazał, fatalna forma.....co jeszcze musi zrobić by go wkoncu sprzedali
0
@Encore No bez jaj. Dembele to najbardziej przereklamowany piłkarz. W top 10 skrzydłowych La Liga by się nie znalazł. Może top 20 w samej lidze
0
@FC1899Barca Ale by było pięknie w Barcelonie mieć takie wykończenie...
1
@tomek8756 dobra, ale gdyby nie była tak atrakcyjna to by tyle nie osiągnęła
0
@leonek160 Nagelsman
5
@itmustbejoke oczywiste. umniejszanie Viniciusowi tu jest smieszne. Dembele to nie pamietam kiedy by kogoś okiwał gdy nie miał przestrzeni (choć i z nia ma problem). Zazwyczaj wiatr go powstrzymuje
1
@Yoshi94 ogolnie Dembele to mit. Drybling, 2 nogi i nie przewidywalnośc- zawsze te 3 aspekty są przy nim wymawiane a tak na prawde nie ma nic z tego :D
6
@AlicjaFCB Falcao jak miał swój prime to była bestia porównywalna do prime Nazario i Suareza.
4
@paweldunajecfcb Smoleńsk
0
@Yoshi94 ze nieprzwidywalnośc Dembele to mit i jest łatwy do przewidzenia- straci w pierwszym lub drugim kontakcie z piłką.
2
jezeli speed test mi pokazuje 0,01 prędkosci gdy jestem podpięty do sieci pracowniczej, poczta nie działa, program nie działa, it mówi, ze oni z tym nic nie moga zrobić bo to wina kabla to mam prawo siedzieć przy biurku i sobie telefon przeglądać? xd
4
@A_Gomesinho_21 za to podanie z początku co Benzemie zabrakło kilku cm by przejąć piłkę i wyjśc sam na sam to powinien zastanowić się. Z Bayernem przy 8-2 też grał podobnie
1
@BarcaInfo obaj byli fatalni, a w sytaucji finasnowej kadry wymieniasz goscia, któremu dajesz 3x większą pensję xDDDDD Bartek king
0
@lucca87 Mendy po prostu z litości do rodaka go wyciął by ten się nie osmieszyl kolejnym "strzałem"
1
@MessiTheBesst Real jak ma stracić punkty to z Sevillą albo z druzynami walczącymi o utrzymanie, z nimi to średnio grają
1
@arasz1819 nie no, nie porównujemy tych dwóch zdarzeń. Lenglet prawie zerwal koszulę z Ramosa
5
@msmsms maly kontakt? no prosze Cie, jakby po takim "faulu" się wywrócił za małego to by mnie za p*** mieli. Zadnego faulu tu nie ma