FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Vebrol Gość przez 5msc był dobry w Bradze i ludzie myśleli że jest w stanie być kim wartościowym w Barcelonie.... Obecnie w Sevilli czy RSSS by nie był w podstawie. Sprzedać jak najszybciej
0
@blodziakk Neymar to niszczy Hazarda w każdym względzie. Jeśli mówimy o aspekt wizualny to był bardzo dobry, ale Kane, De Bruyne czy Lewy mają większy wpływ niż on na grę drużyny
4
@blodziakk top 3 do duża przesada. Top 10
4
@_catalan ale ważne że ustawione z Chelsea w 2009......
3
@Don Lucas Oby kiedykolwiek się pojawił jeszcze
0
Jaka stronę polecacie gdzie są oceny gier na PS4, chciałbym jakaś sobie kupić i się zastanawiam jaka i chcialbym poczytać
0
@Katalonbar nie, odejdzie do Realu
0
@macio_944 Ja chce. Zawsze mieć piłkarze top 5 na świecie niż francuskie duo
4
@MesQueUnClub96 był. Ale wczoraj zawalił i trzeba to jasno powiedzieć. A Navas to najbardziej niedoceniany piłkarz chyba na świecie. Na linii to top 5 bramkarz na świecie
2
@Pawel13sz Griezmann?????
0
@Rewolucja123 nie no, skoro te cechy co wymieniłes są dla Ciebie atutem Griezmanna to nie mamy o czym gadac xD nie wiele potrzeba na to wychodiz by piłkarz Cię do siebie przekonał
0
@damian777 Kimmich, Modric, De Bruyne
0
@Werka7 przynajmniej takiej setki jak z Valladoid nie zmarnuje
0
@Rewolucja123 no dobre, wymieniłes wszystkie zalety jakiegoś piłkarza, to teraz czekam ąz wymienisz Griezmanna. A co do tego wspomagania obrony to dajcie spokój juz z tym argumenten bo to idiotyczne, Barcelona nie płaciła ponad 100mln za obrońcę tylko za napastnika przypominam, chyba ze od nowego sezonu bedzie grał jako SPD
6
@Rust_Cohle jelsi normalnie po 8h to raczej ok, na pewno ok by było gdyby nie te soboty
2
weszlo quiz i mazurek mający czółko to jest coś czego Youtube potrzebował :D
0
@Werka7 no szczerze już wole Braitwhite xD od niego przynajmniej nic nie oczekuje
0
@Werka7 on dostaje kolejny sezon i dalej gra, nie ma co owijać w bawełne, beznadziejnie. to nie jest raz czy dwa szansa, już ich za dużo dostał
0
@Werka7 a jakie wartosci, pozytywy, aspekty wnosi do gry Griezmann, że chcesz by został? Wykluczmy przechwyty, bo jak będe chciał odbiory to kupię jakiegoś defnesynwego pomocnika. Zeby nie bylo, żę to hejt tylko zwykłe pytanie
2
@konraden zartem sa osoby, które przez zwykłą niechęć do niego mu umniejszają jego formy.
0
@wojtek_debiec4 Wijnaldum nie, Halland nie, Neymar jak zostanie w to wciągniety Griezmann/Coutinho/ Dembele to tak. Depay konieczność
2
@FC1899Barca gdybanie...
1
@Rust_Cohle poprawka, nie przed kazdym el clasico tylko przed kazdą kolejką xD to sa hiszpanscy sedziowie jeśli bys zapomniał
2
kurde po wczorajszym meczu w sobotę najbardziej się boje Lahoza. Zobaczy dziś gazety, nie będzie jego nazwiska nigdzie na przodzie, bo zrobił wczoraj super robotę, to mu odwali i w El Clasico będzie one man show
0
@Quavosk zaczalęm oglądać NBA dzięki splash brother więc odpowiedź oczywista :D
5
@TheNekro94 przecież jak oboje są na boisku to Neymar robi wszystko, a Mbappe tylko strzela. Raczej to Mbappe gaśnie przy Neymarze niż na odwrót
0
@Tomo_95 nie wiem jak Kubiak w Japonii gra, ale no od Leona jest obecnie lepszy, zdecydowanie pewniejsze przyjęcie. Musi być podstawowym
0
Ale Heynen będzie miał "problem". Semeniuk po takim sezonie nie może nie być podstawowym przyjmującym na IO, co chłop teraz odwalił
3
Dalej narzekajcie jaki to Neymarek jest zły xd wymienić go na Griezmanna i Dembele to byłoby cudnie
7
@kuz Bez jaj, jaki bandycki. Żółta i nic więcej