0

@BarcaInfo znacznie lepsza opcja niż Haaland, tylko 120mln to za duzo

0

@ShawnC mam co do tego duże wątpliwości

1

@Sulimo także tylko za rok przyjdzie o podwyżkę, za kolejne dwa o kolejną i za 7 lat będzie zarabiał więcej niż Messi obecnie a raczej więcej nie będzie dawal

3

@mientusek1407 no i? Zrobił dla tego prawie wszystko. A Haaland nic

0

@Gosciuu gość powinien być 10na liście płac.

0

@DonAndresFCB jak Araujo z Lenglet/Pique/Mingueza (nie wiadomo kto zagra) wyłącza Benzema to jestem spokojny o nawet 3-0

0

@Yosemite za chwila wyjdą geniusze, którzy stwierdza że on nie jest taki dobry xd

0

czy oprócz Lewandowskiego, Ramosa i Blinda doznał urazu ktoś na zgrupowaniu który wyklucza go z gry na minimum 2tyg?

0

@daniel32778 ja Ciebie nie muszę pytać bo wiem.

0

@daniel32778 no śmieszne, ale powiem Ci że jutro jak nie będzie prima aprilis to też Ci tak napisze bo to prawda

1

@Pawel13sz tak.

2

@kuz xd najbardziej kompletny napastnik na świecie a Ty go nie uważasz za top grajka? Chłopie

0

@KORTIS no dobra, drewniany to złe słowo na takiego szybkiego gościa. Ale kreatywnymi finezyjny to on nie jest

0

A nie uważacie, że Haaland jest zbyt drewniany? On wykończenie i szybkość ma, ale nie wyobrażam sobie by Dembele, Messi, Pedri czy ktokolwiek zagrał z nim na klepkę czy coś. Finezyjnosci to on nie ma za duzo

0

@takisobiektos no Lewy jakoś z Holandią czy Włochami też tak miał i wszystko tracił i wtedy nikt na niego nie narzekał, bo przeciez się chlopak stara.

0

komentarze "ekspertów" po wczorajszym meczu idealnie pokazują jak LEwandowski jest w tym kraju wywyższany i robiony na Boga. Mecze,w których Lewy nie strzela gola "nie dostaje piłek, ale przynajmniej walczy to damy mu 8/10". Piątek wczoraj "walczył, starał się ale nic z tego nie wyszło, damy mu 4/10 "

0

@Cvzx okey, to sprzedac go teraz jak najszybciej póki jeszcez jakis hajs weźmiemy za niego

2

nie no juz odpuscmy tego Roberto, trzeba go sprzedac jak najszybciej. Jak ma ktoś zagrać za Busquetsa lub Pedri to tylko Moriba.

1

@socha Ale u nas nikt przez te 3 mecze nie grał dobrze oprócz Jóźwiaka

2

@Dembouz1899 ja tam nie mam z nim problemu. Sprzedać jak najszybciej

3

Milik nie trafia z 5m a teraz oddał strzał z 35 xdd jaki to jest wrak piłkarza

1

@Brashearr Ale czy to dziwne że gra najlepszymi?

2

Sterling kręci jak Messi Boatengiem

1

@messi564 Liverpool i Thiago to idealny przykład, że genialny piłkarz nie pasuje do genialnie funkcjonującej drużyny

2

Ciekawe ile Szpakowski powie o Lewym dziś xd stawiam takie 29. Już było 3

3

@Whudi nie no, z tym Pto i Jóźwikiem to dowaliłeś xD oni bija na głowe takiego Sterlinga czy Kane. zobacz ile gooli w takiej Serie A ma Pio, a ile jakiś tam Kane

2

@obiektywny12 na moje jedną strzelimy. Maguire się o to postara :D

1

@Roobo takich piłkarzy jak Pedri można policzyć na jednej ręce, ale piłkarzy w wieku Puiga, którzy są lepsi można policzyć na wielu rękach

0

@Dertinho Wymienię nazwiska to wychowankowie/nadal grający piłkarze w Barcelonie lub Realu. Nie oznacza to z automatu, że są najlepsi. Aczkolwiek Miranda, Diaz i Mingueza na moje powinni grać tam

6

@xBoMBoWiECx nie widzę innej opcji niż odpoczynek z Valladoid. Moriba może za niego zagrać by odpoczął i nie ryzykować kartka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?