FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo znacznie lepsza opcja niż Haaland, tylko 120mln to za duzo
0
@ShawnC mam co do tego duże wątpliwości
1
@Sulimo także tylko za rok przyjdzie o podwyżkę, za kolejne dwa o kolejną i za 7 lat będzie zarabiał więcej niż Messi obecnie a raczej więcej nie będzie dawal
3
@mientusek1407 no i? Zrobił dla tego prawie wszystko. A Haaland nic
0
@Gosciuu gość powinien być 10na liście płac.
0
@DonAndresFCB jak Araujo z Lenglet/Pique/Mingueza (nie wiadomo kto zagra) wyłącza Benzema to jestem spokojny o nawet 3-0
0
@Yosemite za chwila wyjdą geniusze, którzy stwierdza że on nie jest taki dobry xd
0
czy oprócz Lewandowskiego, Ramosa i Blinda doznał urazu ktoś na zgrupowaniu który wyklucza go z gry na minimum 2tyg?
0
@daniel32778 ja Ciebie nie muszę pytać bo wiem.
0
@daniel32778 no śmieszne, ale powiem Ci że jutro jak nie będzie prima aprilis to też Ci tak napisze bo to prawda
1
@Pawel13sz tak.
2
@kuz xd najbardziej kompletny napastnik na świecie a Ty go nie uważasz za top grajka? Chłopie
0
@KORTIS no dobra, drewniany to złe słowo na takiego szybkiego gościa. Ale kreatywnymi finezyjny to on nie jest
0
A nie uważacie, że Haaland jest zbyt drewniany? On wykończenie i szybkość ma, ale nie wyobrażam sobie by Dembele, Messi, Pedri czy ktokolwiek zagrał z nim na klepkę czy coś. Finezyjnosci to on nie ma za duzo
0
@takisobiektos no Lewy jakoś z Holandią czy Włochami też tak miał i wszystko tracił i wtedy nikt na niego nie narzekał, bo przeciez się chlopak stara.
0
komentarze "ekspertów" po wczorajszym meczu idealnie pokazują jak LEwandowski jest w tym kraju wywyższany i robiony na Boga. Mecze,w których Lewy nie strzela gola "nie dostaje piłek, ale przynajmniej walczy to damy mu 8/10". Piątek wczoraj "walczył, starał się ale nic z tego nie wyszło, damy mu 4/10 "
0
@Cvzx okey, to sprzedac go teraz jak najszybciej póki jeszcez jakis hajs weźmiemy za niego
2
nie no juz odpuscmy tego Roberto, trzeba go sprzedac jak najszybciej. Jak ma ktoś zagrać za Busquetsa lub Pedri to tylko Moriba.
1
@socha Ale u nas nikt przez te 3 mecze nie grał dobrze oprócz Jóźwiaka
2
@Dembouz1899 ja tam nie mam z nim problemu. Sprzedać jak najszybciej
3
Milik nie trafia z 5m a teraz oddał strzał z 35 xdd jaki to jest wrak piłkarza
1
@Brashearr Ale czy to dziwne że gra najlepszymi?
2
Sterling kręci jak Messi Boatengiem
1
@messi564 Liverpool i Thiago to idealny przykład, że genialny piłkarz nie pasuje do genialnie funkcjonującej drużyny
2
Ciekawe ile Szpakowski powie o Lewym dziś xd stawiam takie 29. Już było 3
3
@Whudi nie no, z tym Pto i Jóźwikiem to dowaliłeś xD oni bija na głowe takiego Sterlinga czy Kane. zobacz ile gooli w takiej Serie A ma Pio, a ile jakiś tam Kane
2
@obiektywny12 na moje jedną strzelimy. Maguire się o to postara :D
1
@Roobo takich piłkarzy jak Pedri można policzyć na jednej ręce, ale piłkarzy w wieku Puiga, którzy są lepsi można policzyć na wielu rękach
0
@Dertinho Wymienię nazwiska to wychowankowie/nadal grający piłkarze w Barcelonie lub Realu. Nie oznacza to z automatu, że są najlepsi. Aczkolwiek Miranda, Diaz i Mingueza na moje powinni grać tam
6
@xBoMBoWiECx nie widzę innej opcji niż odpoczynek z Valladoid. Moriba może za niego zagrać by odpoczął i nie ryzykować kartka