1

Gdy myślisz, że gorszym od Griezmanna nie można być, to widzisz od 10meczy takiego Dembele (oprócz dwóch momentów z Sevilla)

0

Ten zamek to czasami wygląda jak za pewnego łysego pana jakaś dekadę temu

0

@Shroud nooo i dziś wyjątkowo nie jest najgorszy.

7

Dest oficjalnie 3 PO w historii Barcelony po Semedo i Alvesie

0

@Shroud oczywiście, dalej twierdzę, że należy się go pozbyć jak najszybciej. Albo oficjalnie przesunąć do pomocy

5

Mam nadzieję, na Moribe od początku drugiej połowy. Busquets nie skończy tego meczu w innym przypadku

0

@sevs on na 10 takich sytuacji nie strzeli 7x.

0

Ach jacy cudowni i nie jednostronnie komentatorzy

4

De Jong bodajże w grudniu gral super, ale teraz to gość jest niemożliwy. Może i nie strzela goli, ale kozak

3

@AmigoBlancos ale on ma być odpowiedzialny za strzelanie. Gdyby to robił to obrona to dodatkowy plus ale on nie robi najważniejszego zadania

1

@Trepyveb nie. Oglądam Griezmann i na tej podstawie oceniam.

0

@dv7wisnia jestem dziwnie spokojny, że po meczu będzie: ale co z tego że nie wykorzystał 3 okazji jak biegał i się starał xd

1

Jesteśmy w formie, ale by na RSSS wychodzić w 10??

0

@KimBassinger1 czy ja wiem....za gościa który spowodował chyba już 10karnych w tym sezonie to i tak za dużo

34

@BarcaInfo Ale to by było cudownie

0

@Mroziu na pierwsze: nie. Na drugie statystyki nie grają, a setek miał tyle że na króla strzelców powinien być głównym faworytem i jest beznadziejny w ofensywie. Po trzecie Messi Dembele w ataku i Moriba w pomocy

0

Griezmann to ma jakieś papiery chyba albo zapis w kontrakcie ile musi grać

1

@Pawel13sz jeśli uda się się zrealizować chociaż dwa to będzie super

0

@Commando w tej chwili duet Modric Kross jest najlepszybna świecie. Pedri De Jong mogą być w przyszłości, ale obecnie nie są w top 5 nawet...

0

@takisobiektos Jest na canal +sport 2

0

@busquets5 z czym? No chyba nie uważasz że Dembele czy Griezmann są na jego poziomie??

1

Jak patrzę na Benzema a potem na nasze francuskie duo.....przepaść kilku klas

0

@Kwasiak98 przereklamowany

0

@DonAndresFCB Pjanic Lenglet Griezmann

0

@BarcaInfo Griezmann jako drugi. Za nich 100mln plus zwolnienie pensji

0

Irving, Thompson, Lillard, Harden, Curry- w swoim prime jakbyście ułożyli ich od najlepszych do najgorszego? Ja zacząłem oglądać NBA dzięki splash brothers więc nie mogę być tu obiektywny

0

@tobiasson92 nikt mu nie moze zabronić leciec na kadre :D ja go tam nie nawidze, więc wszędzie się przypierdziele o niego x D

0

@tobiasson92 teraz się okaze co dla niego jest wazniejsze. Tak się w nim w polsce wszyscy podniecają, to zobaczymy czy wesprze druzyne na Wembley

0

@mielniczas Porto i BVB bo teoretyczie najslabsi. Ale tez chciałbym CIty Chelsea finał, by Guardiola wygrał, a Tuchel znowu pokazał ze jest super trenerem

0

@Xxxbarca4ever nie zapisuje sobie takich rzeczy xD ale na pewno grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?