FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdy myślisz, że gorszym od Griezmanna nie można być, to widzisz od 10meczy takiego Dembele (oprócz dwóch momentów z Sevilla)
0
Ten zamek to czasami wygląda jak za pewnego łysego pana jakaś dekadę temu
0
@Shroud nooo i dziś wyjątkowo nie jest najgorszy.
7
Dest oficjalnie 3 PO w historii Barcelony po Semedo i Alvesie
0
@Shroud oczywiście, dalej twierdzę, że należy się go pozbyć jak najszybciej. Albo oficjalnie przesunąć do pomocy
5
Mam nadzieję, na Moribe od początku drugiej połowy. Busquets nie skończy tego meczu w innym przypadku
0
@sevs on na 10 takich sytuacji nie strzeli 7x.
0
Ach jacy cudowni i nie jednostronnie komentatorzy
4
De Jong bodajże w grudniu gral super, ale teraz to gość jest niemożliwy. Może i nie strzela goli, ale kozak
3
@AmigoBlancos ale on ma być odpowiedzialny za strzelanie. Gdyby to robił to obrona to dodatkowy plus ale on nie robi najważniejszego zadania
1
@Trepyveb nie. Oglądam Griezmann i na tej podstawie oceniam.
0
@dv7wisnia jestem dziwnie spokojny, że po meczu będzie: ale co z tego że nie wykorzystał 3 okazji jak biegał i się starał xd
1
Jesteśmy w formie, ale by na RSSS wychodzić w 10??
0
@KimBassinger1 czy ja wiem....za gościa który spowodował chyba już 10karnych w tym sezonie to i tak za dużo
34
@BarcaInfo Ale to by było cudownie
0
@Mroziu na pierwsze: nie. Na drugie statystyki nie grają, a setek miał tyle że na króla strzelców powinien być głównym faworytem i jest beznadziejny w ofensywie. Po trzecie Messi Dembele w ataku i Moriba w pomocy
0
Griezmann to ma jakieś papiery chyba albo zapis w kontrakcie ile musi grać
1
@Pawel13sz jeśli uda się się zrealizować chociaż dwa to będzie super
0
@Commando w tej chwili duet Modric Kross jest najlepszybna świecie. Pedri De Jong mogą być w przyszłości, ale obecnie nie są w top 5 nawet...
0
@takisobiektos Jest na canal +sport 2
0
@busquets5 z czym? No chyba nie uważasz że Dembele czy Griezmann są na jego poziomie??
1
Jak patrzę na Benzema a potem na nasze francuskie duo.....przepaść kilku klas
0
@Kwasiak98 przereklamowany
0
@DonAndresFCB Pjanic Lenglet Griezmann
0
@BarcaInfo Griezmann jako drugi. Za nich 100mln plus zwolnienie pensji
0
Irving, Thompson, Lillard, Harden, Curry- w swoim prime jakbyście ułożyli ich od najlepszych do najgorszego? Ja zacząłem oglądać NBA dzięki splash brothers więc nie mogę być tu obiektywny
0
@tobiasson92 nikt mu nie moze zabronić leciec na kadre :D ja go tam nie nawidze, więc wszędzie się przypierdziele o niego x D
0
@tobiasson92 teraz się okaze co dla niego jest wazniejsze. Tak się w nim w polsce wszyscy podniecają, to zobaczymy czy wesprze druzyne na Wembley
0
@mielniczas Porto i BVB bo teoretyczie najslabsi. Ale tez chciałbym CIty Chelsea finał, by Guardiola wygrał, a Tuchel znowu pokazał ze jest super trenerem
0
@Xxxbarca4ever nie zapisuje sobie takich rzeczy xD ale na pewno grał