FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Griezmann to porażka, ja nie wiem po co on gra. Chyba tylko przez jakąś klauzulę w kontrakcie. Innego logicznego argumentu nie ma
0
@wroclawianin89 ja juz wole Pjanicia niz Griezmanna xD a Moriba to oczywisty wybór za niego. Umtiti tez lepszy
4
mało wierze w awans ale wierze w wygraną. Z Griezmann w składzie przestanę wierzyć w gola zdobytego
0
@Janas11224 Busquets miał jedna parszywą symulkę i ludzie my to wypominają do dziś mimo, że są piłkarze, którzy znaczniej więcej symulują. Pepe miał 1/2 sezony gdzie grał brutalnie i ludzie mu to pamiętają. A od dawna już jest spokojny
0
@swiergol2 Nasi w rewanżu z Sevillą grali też pod koniec na czas, a np dziś jakby w 80min było 0-3 to by im się spieszyło jak cholera. I kazdego zawodnika z PSG przy zmianie to by sami njachetniej znosili
8
@swiergol2 ale powiem Ci, ze kazdy zespol tak by zrobił xD dziwne, że mu się nie spieszyło gdy wygrywali, i jeszcze dziwniejsze, że poganiał rywala gdy przegrywlai. Normalnie szok
0
@JohnnyBarca tak jak się zastanawiam nad tym co napisałeś to nie wiem czy czerwona kartka dla PSG to nie jest najgorsze co moze dla nas byc. Wtedy to cała druzyna by się broniła na 25m.
3
@DonMatteo901 tylko dlatego, że to Polak jet tak chroniony tu. Gdyby takiego gola wpuscil Oblak, ter Stegen czy Ederson byłby wielki pocisk na nich. Mur zachował się fatalnie, ale skoro Szczesny chce być wymieniany jako jeden z najlepszych to musi to obronić. Strzał z 30m po ziemi....
1
@KORTIS moze i Kowal gada głupoty, ale kurde z nim, Paczulem i Piela na wódeczke to by chętnie człowiek poszedł :D
0
przed meczem 6-1 powtarzałem sobie: co z tego jak może i damy radę strzelić te 4 jak stracą min 2. skonczylo się historycznie. Dziś sobie myśle: co z tego, że może i damy rade strzelić te 4, jak stracimy tyle samo.... ciężko mi sobie wyobrazić by się obyło bez jakiś wylewów w obronie
0
@Mr8lack za kopnięcie piłki jak najbardziej sie należała
0
@GeraltzKatalonii absolutnie słuszna żółta kartka. Totalny idiota w Porto i nie można winić za nic sędziego
0
Pepe mimo swojego wieku dziś wybitny mecz.
3
Przecież temu gościowi z Porto co teraz dostał czerwo to powinni pensje na cały sezon uciąć. Jaki debil
0
@sebo939 po golu z nami wszyscy z niego zrobili najlepszego obrońcę świata. Nie dziwię się jak trochę psycha sitting, aczkolwiek potencjał ma kolosalny
0
Kto wg Was jest "lepszy": Arthur czy Vinicius? :D czyli kto mial/ma bardziej pompowany balonik niż ma potencjał
1
@Oskar00 nie śledzę Juve co kolejke, ale podobno Dekoral spisuje się najlepiej w tym sezonie z całego grona obrońców
0
Ale początek w mevzu Porto Juve
2
@koziar czy ja wiem...po golu na 3-1 tylko Neymar szarpał, reszta głowy opuszczone i porażka w oczach.
0
Czuję dziś rekord wrzutek Juve
0
@Dankhog ten to by się obecnie do kadry Polski nie załapał
0
@zadafcb ależ pięknie się przywitał z Griezmann, oby tak go też pożegnał
0
@Borneo a ile Griezmann bramek nie strzelił na pustą czy prawie pustą bramkę? chwalimy napastnika za grę w obronie po kazdym meczu i za nic więcej....to powinno świadczyć o jego przydatnosci jako napastnik
0
@BaroPodertos był blisko rywala, kazdy ruch nie uważny, wyciągniecie ręki by go jakoś delikatnie powstrzymać to byłby rzut karny (patrz Lenglet w wielu meczach). Ustawienie wg mnie miał bardzo dobre
0
@KORTIS on i jego odbiory to defensywe powinen miec na 85 :D
0
@Borneo najpierw Griezmann, nie ma podjazdi nikt do niego w byciu fatalnym
13
Wypominanie Minguezy akcji z 34min jest śmieszne. Griezmann to tak o 3 noty za duzo
0
Wiecie może kiedy jest ten quiz weszło prowadzony przez tą Monikę z okazji dnia kobiet? To może być ciekawe :D
22
@Mr8lack ale Mbappe nic nie zrobią za grożenie śmiercią. Teraz to biali są prześladowani przez czarnych
0
@Pawel13sz a ja bym wolal Kane. Haaland to dzik, ale mam wrazenie, ze ma syndrom Suareza i czasami gra tak w tartaku- nie przyjmie piłki, odskoczy mu itp. Kane ma genilane wykonczenie również plus jest super rozgrywającym.