2

@DonMatteo901 z tą Bundesliga bym się nie rozpędzał. Mam wrazenie, ze Bayern to była jednoroczny wyskok i teraz będą typowym Bayernem, czyli na krajowym pucharu wszystko będą wygrywac, ale w LM połfinały max. Oprócz nich tylko Lipsk się pokazuje ze stabilnej strony.

0

@BartqRKO Zion chyba przez to jaki hype był na niego rok temu. NYK na mistrza z Randle xD

0

@BartqRKO sezon zasadniczy jest bardzo niestabilny. Nets mieli okres gdzie przegrali m.in z Wizards, Lakers teraz dołek, ale to pewnie przez kontuzje Davis, 76 tez mają swoje chwile. Jedyna druzyna grająca regularnie to Jazz

0

@Criss18Barca szkoda, ze nie mozna wystawic (chyba, ze mozna ale nikt tego nei robi) dwóch reprezentacji na konkurs druzynowu. Taka Austria dekade temu to mogła wystawić dwa skłay i raczej oba na poduim, przynajmniej w walce o to

0

@Batys no przypadek jak nic, na pewno tego specjalnie nie zrobił

1

@LeoMessi1994 Lenglet ma problem w trafianie piłki i wolę nogi rywali

1

I tak będzie grał. W tym klubie już wystarczy pokazać, że jest Ci przykro, że smutno itp i już masz pewne miejsce w podstawowrj 11

0

@SkilledHydra16 przed trasnferem wiedział ile będzie zarabiał i ile będzie presji na nim. Nie jest mi go zal

0

@BlaseR9 Mathieu przez całą karierę u nas popełnił mniej błędów niz Lenglet w tym jednym sezonie. Clement jest beznadziejny i nikt o zdrowej głowie nie będzie go po takich występach bronił

1

@kubs_ ja czuje dzis niespodzianke i wygraną Lazio, w rewanzu Bayern ich rozniesie, ale dziś takie cos mogłoby byc

4

@ViscaBarca123 no trudno, jak nie Xavi to niech chociaż Gavi będzie

0

@matirix20 no ale co z tego jak efekt ich gry jest bardzo podobny

1

wgl tyle się pisze o Busquetsie jaki to jest fatalny, ale de Jong, oprócz jednego miesiąca to cały czas trzyma poziom równy temu co Hiszpan

0

@leomessi1710 strzelał mniej i miał równie dobrych partnerów. Gotze w swoich najlepszych latach, Błaszczykowski, Reus, Kagawa.....

1

@leomessi1710 tym, ze jezeli masz mozliwosc otrzymania podań od Kimmicha, Mullera czy Gnabryego to będziesz miał znacznie więcej okazji do gola niz przy Ndombele, Lucas czy Lameli. Gdyby w Kogutach nie było Sona to tam by nie miał z kim zagrać.

1

@msmsms został legendą rządu Bartomeu. Kwintesencja jego polityki .

0

@leomessi1710 no porównujesz strzelanie goli Andorze czy Macedonii do strzelania goli w najcięższej lidze swiata. Lewandowski w Tottenhamie na pewno miałby gorsze liczby od Anglika.

2

@DonMatteo901 Kane jest lepszy od Lewandowskiego. Tylko nie jest tak obudownay dobrymi piłkarzami jak Lewy

0

Gdybyście mieli wymienić jedną rzecz, której wam zdecydowanie najbardziej brakuje w naszym zespole to co by to było? U mnie chyba wychodzenie za plecy obrońców skrzydłowych

2

Wgl jesteśmy w tak ciężkiej sytuacji. Każdy wie, że potrzebujemy hajsu więc nie będą oferować milionów. Każdy piłkarz u nas ma tak chore wynagrodzenie, że nie będzie chciał odejść. Każdy piłkarz wie, że Barcelona nie jest już gwarantem sukcesu. Nie stać nas prawie na nikogo.....to okienko będzie przezabawne

2

@Zoker Klopp niech się trzyma jak najdalej od Barcelony

0

Nie wiem jak Wy, ale to sobie zrobiłem zasadę, że jeżeli w wyjściowej 11 nie będzie 5pilkarzy poniżej 25roku życia to ja nie włączam meczu

0

@sintesox Pedri grał kosztem Coutinho nawet gdy był zdrowy

0

@formentera2017 a ludzie się podniecali jakby zagrał nie wiadomo co

0

@Colon coooo? wyłaczyłem gdy bylo 2-0 dla Nadala xD

0

@barcelonaLM a ok, czyli wszyscy słabi tylko Messi ok xd

0

@barcelonaLM przestan po wczorajszym meczu bronić Messiego. Gramy z PSG gdzie od 4lat jesteśmy pośmiewiskiem w LM a jemu się nie chce dupy ruszyć do pressingu. Niby wielki Messi, ale stał się większą gwiazdeczką niż wyszydzany tu Neymar.

2

@szymonbarca10 Dembele< Kucharczyk a co dopiero Kean. nie wiem skąd tu jakies wyimaginowane historie, że Dembele jest dory w tym sezonie

0

@Encore który gol?

1

@itmustbejoke no chyba nie, porwnujesz te dwie kadry jakby były równe lub wręcz Valdek miał gorsza a tu **** prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?