FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonMatteo901 z tą Bundesliga bym się nie rozpędzał. Mam wrazenie, ze Bayern to była jednoroczny wyskok i teraz będą typowym Bayernem, czyli na krajowym pucharu wszystko będą wygrywac, ale w LM połfinały max. Oprócz nich tylko Lipsk się pokazuje ze stabilnej strony.
0
@BartqRKO Zion chyba przez to jaki hype był na niego rok temu. NYK na mistrza z Randle xD
0
@BartqRKO sezon zasadniczy jest bardzo niestabilny. Nets mieli okres gdzie przegrali m.in z Wizards, Lakers teraz dołek, ale to pewnie przez kontuzje Davis, 76 tez mają swoje chwile. Jedyna druzyna grająca regularnie to Jazz
0
@Criss18Barca szkoda, ze nie mozna wystawic (chyba, ze mozna ale nikt tego nei robi) dwóch reprezentacji na konkurs druzynowu. Taka Austria dekade temu to mogła wystawić dwa skłay i raczej oba na poduim, przynajmniej w walce o to
0
@Batys no przypadek jak nic, na pewno tego specjalnie nie zrobił
1
@LeoMessi1994 Lenglet ma problem w trafianie piłki i wolę nogi rywali
1
I tak będzie grał. W tym klubie już wystarczy pokazać, że jest Ci przykro, że smutno itp i już masz pewne miejsce w podstawowrj 11
0
@SkilledHydra16 przed trasnferem wiedział ile będzie zarabiał i ile będzie presji na nim. Nie jest mi go zal
0
@BlaseR9 Mathieu przez całą karierę u nas popełnił mniej błędów niz Lenglet w tym jednym sezonie. Clement jest beznadziejny i nikt o zdrowej głowie nie będzie go po takich występach bronił
1
@kubs_ ja czuje dzis niespodzianke i wygraną Lazio, w rewanzu Bayern ich rozniesie, ale dziś takie cos mogłoby byc
4
@ViscaBarca123 no trudno, jak nie Xavi to niech chociaż Gavi będzie
0
@matirix20 no ale co z tego jak efekt ich gry jest bardzo podobny
1
wgl tyle się pisze o Busquetsie jaki to jest fatalny, ale de Jong, oprócz jednego miesiąca to cały czas trzyma poziom równy temu co Hiszpan
0
@leomessi1710 strzelał mniej i miał równie dobrych partnerów. Gotze w swoich najlepszych latach, Błaszczykowski, Reus, Kagawa.....
1
@leomessi1710 tym, ze jezeli masz mozliwosc otrzymania podań od Kimmicha, Mullera czy Gnabryego to będziesz miał znacznie więcej okazji do gola niz przy Ndombele, Lucas czy Lameli. Gdyby w Kogutach nie było Sona to tam by nie miał z kim zagrać.
1
@msmsms został legendą rządu Bartomeu. Kwintesencja jego polityki .
0
@leomessi1710 no porównujesz strzelanie goli Andorze czy Macedonii do strzelania goli w najcięższej lidze swiata. Lewandowski w Tottenhamie na pewno miałby gorsze liczby od Anglika.
2
@DonMatteo901 Kane jest lepszy od Lewandowskiego. Tylko nie jest tak obudownay dobrymi piłkarzami jak Lewy
0
Gdybyście mieli wymienić jedną rzecz, której wam zdecydowanie najbardziej brakuje w naszym zespole to co by to było? U mnie chyba wychodzenie za plecy obrońców skrzydłowych
2
Wgl jesteśmy w tak ciężkiej sytuacji. Każdy wie, że potrzebujemy hajsu więc nie będą oferować milionów. Każdy piłkarz u nas ma tak chore wynagrodzenie, że nie będzie chciał odejść. Każdy piłkarz wie, że Barcelona nie jest już gwarantem sukcesu. Nie stać nas prawie na nikogo.....to okienko będzie przezabawne
2
@Zoker Klopp niech się trzyma jak najdalej od Barcelony
0
Nie wiem jak Wy, ale to sobie zrobiłem zasadę, że jeżeli w wyjściowej 11 nie będzie 5pilkarzy poniżej 25roku życia to ja nie włączam meczu
0
@sintesox Pedri grał kosztem Coutinho nawet gdy był zdrowy
0
@formentera2017 a ludzie się podniecali jakby zagrał nie wiadomo co
0
@Colon coooo? wyłaczyłem gdy bylo 2-0 dla Nadala xD
0
@barcelonaLM a ok, czyli wszyscy słabi tylko Messi ok xd
0
@barcelonaLM przestan po wczorajszym meczu bronić Messiego. Gramy z PSG gdzie od 4lat jesteśmy pośmiewiskiem w LM a jemu się nie chce dupy ruszyć do pressingu. Niby wielki Messi, ale stał się większą gwiazdeczką niż wyszydzany tu Neymar.
2
@szymonbarca10 Dembele< Kucharczyk a co dopiero Kean. nie wiem skąd tu jakies wyimaginowane historie, że Dembele jest dory w tym sezonie
0
@Encore który gol?
1
@itmustbejoke no chyba nie, porwnujesz te dwie kadry jakby były równe lub wręcz Valdek miał gorsza a tu **** prawda