FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZIBI88 nigdzie tak nie napisałem, ale ok, widze ze tu slowo źle na Messiego powiedzieć to od razu niedobrze xD
0
nie miałem okazji zbyt długo oglądać brazylijskiego Ronaldo (odkąd go pamietam był gruby) ani Adriano. Dla tych co ich widzieli: czy faktycznie Adriano miał taki talent, ze gdby miał równo w głowie to by osiągnął poziom prime Ronaldo?
0
@AxelF no pewnie ze chce, marze o tym.....ale idiotyzm xD
0
@cules100pro tak z ciekawośc skąd bierze tak poje***, aczkolwiek ciekawe rzeczy? :D czy to źródło scisle tajne :P
0
@AxelF noo dobrze, ze napisałeś w czasie przeszłym. więc nie róbmy na siłe, że strzela ogórkom to od razu król wrócił na miejsce
0
@mejsinio fajnie
1
@AxelF znaczy Mbappe strzela słabym druzynom jak np tydzień temu we wtorej, a Haaland przeciwko Sevilli, której my przez 300min byśmy nic nie strzelili. Jak Messie zacznie strzelać w ważnych meczach to mozemy pogadać.
7
@LeoMessiah jak będą omijać kontuzje to Fati
0
ktoś zobaczy dzisiejsza okładkę Sportu to się uśmieje dobrze....Serio podniecają się Messim, który strzela przeciwko Elche czy Eibar? zaczyna być syndrom Ronaldo, który jak strzeli przeciwko Crotone dublet to jest wielkie wow
1
ten quiz pod napieciem etoto jak sa normalni goscie to jest cudo. i prowadzacy Edward, a historie i "humor" Pieli sa zabójcze dla rywali :D
1
@cules100pro pamiętam, jak właśnie było już niemal pewne, że Barcelona kupi albo jednego albo drugiego. Wtedy zdecydowanie wolałem Vietto. Strasznie się potoczyła jego kariera. Simone go zniszczył
0
@BarcaInfo chcesz 10m? no spoko
0
@masq takich delikwentów co powinni odejśc a w ich miejsce powinni być młodzi jest wielu. Nikt by wtedy nie miał pretensji do trenera gdyby były jakos wybitnie słabe wyniki. Ale teraz nie ma ani wynikow ani młodych. Bo oprócz Pedri i Araujo nikt nie gra, z czego Pedri to i tak jednak jest trasnfer a nie chłop ze szkołki
1
@Bobo25 on był dawno poza obrębem bramki a i tak piłkę wypiścuł sobie do boku. Sam na sam to on potem mógł być z linia boczną pola karnego
1
@daniel32778 byc najlepszym pomocnikiem wsród Rakitica, Vidala i Roberto to nie jest osiągnięcie. W tym jest beznadziejny oprócz jednego miesiąca, pozostąły okres trzyma poziom Busquetsa, ale utarła się głupia tez, że wszystko co zle w pomocy to sztanga
3
@Sherem ogólnie piłkarsko Pjanic jest kilka klas wyższy, ale jesli bierzmy pod uwage to co u nas prezentowała ta dwójka to cięzko wybrac...nie wierze, ze to napisze ale już chyba lepszy był Gomes
6
moze i to głupie ale chyba na serio zaczne wierzyc w to, ze Bartek podpisując niektórych piłkarzy zawarł w umowie, że piłkarz X musi rozegrać w czasie sezonu minimalną ilosć meczy lub minut. Koeman ostatnio się gubi, ale niemozliwe jest się tak zgubić by ciągle wystawiać Braitwhite. By w meczu gdzie prowadzisz 3-0 wchodził Griezmann i Busqeuts. i takich przykładow mozna by było mnozyc
14
@DonMatteo901 chyba nie ma drugiego takiego piłkarza, który byłby az tak oszczędzany przez sędziów jak Casemiro. Gośc co mecz ma jakies 4-5 faule na żółte kartki, a i tak konczy mecz z max 1.
2
@Firestone uciekał do boku, nie szedł sam na sam. Żółto i koniec kropka.
0
@FCB24 nie wiedziałem że tu takie pelikany i łykają wszystko
0
W każdym innym zespole to by była żółta dla atakującego za symulowanie. Tu jest czerwo dla obrońcy xddd
1
@cat_r37 Zinchenko oprócz pierwszych 15min z Liverpool radził sobie z Salah. Alba w obronir nie radzi sobie czasami z piłkarzami drugoligowca. Aguero to pewniak
1
@cat_r37 Garcia lub Stones jako drugi stoper obok Araujo, Agueroz Mahrez, Torres na pewno
0
Se włączyłem 3min temu....Griezmann nie strzelą z 5m. Do pustej bramki. Ten gość jest "genialny".
2
Oby meczu znalazł się dziennikarz z jajami zapytał czemu nie pozwolił jechać Moribie na kadrę, a go nie powołał
0
Przepraszam, a to dofinansowanie na żyto w tramwaju to ile wynosi?
1
@MesQueUnClub96 overratted
2
@MesQueUnClub96 Suarez.
0
@BarcaInfo ja to czegoś nie rozumie. Mahomes z tego co mówili w studio przed Super Bowl to jest drugim najlepiej opłacanym zawodnikiem a jest tylko odkryciem?? Myslalem, ze jak zarabai tyle hajsu to już coś osiągnał
3
jak rywale widząc nawet te przywidywane składy mają się czegokolwiek obawiac xd