1

@Coutinho007 serio? Mi się śmiać chciało gdy nie trafia się 5setek i karnego

0

Mam tylko nadzieję, że Koeman nie pójdzie śladami Valverde i Setiena, że jak ktoś poskarży się że mało gra to potem nagle wychodzi na każdym m cz w podstawie

0

@KacperVEB jak najdalej od Barcy niech się trzyma. Nienawidzę go.

4

@KmN ja tam nie jestem jakimś wielkim fanem Puiga, uważam że chce być wszędzie przez co jest i nigdzie. Ale przy wspomniane dwójce to jest inna półka, zdecydowanie wyższa

7

Komentarz usunięty

1

@kaamil1910 pamiętam jak musiał Inaki Williams na kolana ciągnąć bo mu uciekł (2tyg temu Umtiti go dogonił) ps: w tym klubie od kilku lat nie ma nikogo kto umie krzyknąć gdy coś idzie nie tak. Ostatnim był chyba Mascherano

0

@Maker0 Dembele < Sarabia. Francuz notuje dziesiątki strat i kiwa się z wiatrem. Efektowny jest, efektowny wgl

2

Wgl wiele jest opinii i komentarzy z których można wyciągnąć wnioski jakoby powrót Pique byłby jakimś zbawieniem. Przypominam, przed kontuzją Pique prezentował równie fatalny poziom co Lenglet, uzupełniali się doskonale jeśli chodzi o wylewy. Plus pojedynki szybkościowe Mbappe vs Pique mogą być równie zabawne co Mbappe vs Busquets

2

@Omoziu Bayern i Upamecano xd

0

Psycha sitting

0

@fenix1983 Konta i Collado raczej odejdą bo ileż mogą czekać na swoje szanse. Duńczyk jak jest zdrowy to wchodzi i gra jak kaleką, a gdy go nie ma to Koeman woli wpuścić Pjanicia czy Umtiti...

0

@Maniek9444 Najman to jest na śmianie.

2

@DaPi nie ma co się dziwić. Gość z tego zasłynął w świecie e-sportowym

0

@4drian0 to co Messi nie strzeli to wykreuje. To nie jest zmiana tematu.

0

@4drian0 a ile Messi wypracował okazji a ile Griezmann?

0

@FanKFC nie przepadam też za Lenglet, ale dziś zagrał w miarę dobrze to nic nie pisze. Griezmann marnuje setki na potęgę i to jest kryminał jak na gościa który tyle kosztował. I żadna gra w obronie tego nie wynagrodzi

0

Wynik cieszy, ale Griezmann i Trincao nie mogą aż tak marnować tych setek, zwłaszcza ten pierwszy bo to chyba już 50w tym sezonie. Dramat

0

Nie ma co się cieszyć, Messi mógł być na spalonym xdd

1

@Shroud Griezmann nie strzelił w tym sezonie chyba 50 takich okazji

0

Pjanic i Dest wchodzą....przecież po takich pudłach jakie w tym sezonie mają Trincao i Griezmann to oni nie powinni z ławki wchodzić a znowu 90min będą grali. Coutinho przy Griezmann to wirtuoz...przynajmniej nie partoli 649164 setek

1

Griezmann out!!!!!!! Jak Alaves dziś urwie punkty to Trincao i Griezmann powinni zrezygnować z pensji do końca roku. Jakie kasztany

10

Mokre sen La Rambli. De Jong Pedri Puig

0

Konrad i Collado....jak żaden z nich nie wejdzie dziś to już chyba w tym sezonie nie ma szans.

1

Xd przecież tu były krzywe te linie.

0

Xdddd gdzie tu był kurna spalony

0

Jeszcze jedna i w 65min Konrad i Collado....oby :D

0

Od czego poszła kontra Alaves? Od główki do tyłu Firpo xd

2

Szkoda, że nasi skrzydłowi, Dembele i Trincao nie wychodzą za plecy obrońców na prostopadle piłki tylko czekają przy linii na piłkę i potem coś robią...Fati umiał wychodzić i w każdej topowej drużynie skrzydłowi tak robia

0

Lucas Perez to taki swego czasu dobry napastnik... Mmmmmm Lenglet

1

@Nocturno u mnie klasyk: perła, tyskie albo Okocim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?