FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 serio? Mi się śmiać chciało gdy nie trafia się 5setek i karnego
0
Mam tylko nadzieję, że Koeman nie pójdzie śladami Valverde i Setiena, że jak ktoś poskarży się że mało gra to potem nagle wychodzi na każdym m cz w podstawie
0
@KacperVEB jak najdalej od Barcy niech się trzyma. Nienawidzę go.
4
@KmN ja tam nie jestem jakimś wielkim fanem Puiga, uważam że chce być wszędzie przez co jest i nigdzie. Ale przy wspomniane dwójce to jest inna półka, zdecydowanie wyższa
7
Komentarz usunięty
1
@kaamil1910 pamiętam jak musiał Inaki Williams na kolana ciągnąć bo mu uciekł (2tyg temu Umtiti go dogonił) ps: w tym klubie od kilku lat nie ma nikogo kto umie krzyknąć gdy coś idzie nie tak. Ostatnim był chyba Mascherano
0
@Maker0 Dembele < Sarabia. Francuz notuje dziesiątki strat i kiwa się z wiatrem. Efektowny jest, efektowny wgl
2
Wgl wiele jest opinii i komentarzy z których można wyciągnąć wnioski jakoby powrót Pique byłby jakimś zbawieniem. Przypominam, przed kontuzją Pique prezentował równie fatalny poziom co Lenglet, uzupełniali się doskonale jeśli chodzi o wylewy. Plus pojedynki szybkościowe Mbappe vs Pique mogą być równie zabawne co Mbappe vs Busquets
2
@Omoziu Bayern i Upamecano xd
0
Psycha sitting
0
@fenix1983 Konta i Collado raczej odejdą bo ileż mogą czekać na swoje szanse. Duńczyk jak jest zdrowy to wchodzi i gra jak kaleką, a gdy go nie ma to Koeman woli wpuścić Pjanicia czy Umtiti...
0
@Maniek9444 Najman to jest na śmianie.
2
@DaPi nie ma co się dziwić. Gość z tego zasłynął w świecie e-sportowym
0
@4drian0 to co Messi nie strzeli to wykreuje. To nie jest zmiana tematu.
0
@4drian0 a ile Messi wypracował okazji a ile Griezmann?
0
@FanKFC nie przepadam też za Lenglet, ale dziś zagrał w miarę dobrze to nic nie pisze. Griezmann marnuje setki na potęgę i to jest kryminał jak na gościa który tyle kosztował. I żadna gra w obronie tego nie wynagrodzi
0
Wynik cieszy, ale Griezmann i Trincao nie mogą aż tak marnować tych setek, zwłaszcza ten pierwszy bo to chyba już 50w tym sezonie. Dramat
0
Nie ma co się cieszyć, Messi mógł być na spalonym xdd
1
@Shroud Griezmann nie strzelił w tym sezonie chyba 50 takich okazji
0
Pjanic i Dest wchodzą....przecież po takich pudłach jakie w tym sezonie mają Trincao i Griezmann to oni nie powinni z ławki wchodzić a znowu 90min będą grali. Coutinho przy Griezmann to wirtuoz...przynajmniej nie partoli 649164 setek
1
Griezmann out!!!!!!! Jak Alaves dziś urwie punkty to Trincao i Griezmann powinni zrezygnować z pensji do końca roku. Jakie kasztany
10
Mokre sen La Rambli. De Jong Pedri Puig
0
Konrad i Collado....jak żaden z nich nie wejdzie dziś to już chyba w tym sezonie nie ma szans.
1
Xd przecież tu były krzywe te linie.
0
Xdddd gdzie tu był kurna spalony
0
Jeszcze jedna i w 65min Konrad i Collado....oby :D
0
Od czego poszła kontra Alaves? Od główki do tyłu Firpo xd
2
Szkoda, że nasi skrzydłowi, Dembele i Trincao nie wychodzą za plecy obrońców na prostopadle piłki tylko czekają przy linii na piłkę i potem coś robią...Fati umiał wychodzić i w każdej topowej drużynie skrzydłowi tak robia
0
Lucas Perez to taki swego czasu dobry napastnik... Mmmmmm Lenglet
1
@Nocturno u mnie klasyk: perła, tyskie albo Okocim.