FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ghotti to juz wole by sobie ktos mlody wszedl
0
@krefi10 takich rzeczy nie powinno byc w tv jednak, wiele kontrowersji
1
@Ghotti Dunczyk nie dośc ze juz nie moze grac w podstawie to on z ławki nie powinien się podnosić
9
@Totti94 zależy, dlatego Lengleta bym trzymał jak najdalej od boiska.
0
@BarcaInfo Papu zszokował. Przeciez przez serie A się tyle grajków przewinęło
3
Chciałbym zobaczyć Umtiti i Mingueza, aczkolwiek marne szanse widzę by oboje zagrali.
3
@michelos smieszny jest ten argument, ze nie miał z kim grac. tym bardziej, że Braitwhite, Pjanic czy Busquets nie przeszkadzali mu w celnym podawaniu piłki czy przyjęciu piłki. Znowu zagrał słabo i jeden mecz dobry z Grenada nie zmienia jego obecnej formy
0
@Zoker kariere udaną, aczkolwiek ostatnie dwa sezony u nas to raczej nie prezentował poziomu zbyt wysokiego
1
@kamiVeB bo umie grać zarówno w destrukcji jak i w ataku.
3
@zadafcb oglądałem tylo pierwszą kwartę (resztę nagrałem sobie) i czytałem ich ABC na stronie. Bardzo rzetelnie do tego wszystkiego podeszli. Wytłumaczyli podstawy takim zielonym jak ja w tym sporcie
0
@Brashearr halo a kto ma grać za niego? de Jong+??? tylko bez smiesznych sugestii typu Puig, jedyne sensowne rozwiązanie to moriba, ale to ryzyko na druzyny z topu jak na ten moment
1
@Zoker zarówno jeden jak i drugi mają szanse by zostać maksymalnie dobrymi zmiennikami. Puig w taki wieku powinien grac już w podstawowym składzie, i moze u jedengo trenera się nie przebić, u drugiego to już coś smierdzi, ale jak trzeci go nie wystawia to znaczy, żę z nim coś jest nie tak. Trincao ma szansę by zostać takim Pedro gdy grało MSN. By ktoś z podstawy mógł odpocząć.
2
oby gość został gdy wszystkie problemy z kontuzjami miną. Gość z nikąd a nawet sobie radzi, jeszce nie na swojej pozycji w wielu przypadkach mając minimalne wsparcie Dembele. Jak będzie trzymał poziom i się rozwijał (co jest raczej pewne) to niech zostanie. Pokryje dwie pozycje, milionów nie zarabia, a da odpocząć przed kluczowymi meczami podstawowym zawodnikom
37
Szkoda, że Barcelona vs Betis nie grają częściej, zawsze super mecze do ogladania
1
Trinkilinki!!!!!!
0
Dobra, zanim zaczniemy najeżdżać na Koemana, że gra Busquetsem, to kto ma za niego grać? Pjanic? Równie fatalny. Puig? Nie no, jeździec bez głowy. Może jedynie Roberto, ale w tym sezonie więcej kontuzjowany niż zdrowy
0
Jak broniłem Busquetsa na pocAtku sezonu to jednak gość jest max na CdR xd tyle problem jest taki, że nie ma kto za niego grać, bo Pjanic to podobny poziom, a Moriba to jednak dalej nie wiadoma
0
Mam nadzieję, że jak już jakimś cudem wszyscy obrońcy wrócą do zdrowia to Mingueza pozostanie w zespole i będzie grał przeciwko jakieś Huesce, Alves itp.
0
@Messiah10 tyle ile powinni, już bez jaj że dziś sędzię jest zły. Jak nie faulują kartkę to nie mają kartek proste
2
Szkoda że nie ma dziennikarzy z jajami, którzy na konferencji zapytają kiedyś Koemana: " Trenerze, na.... Pan wpuszcza tego Duńczyka"
0
Duńczyk to przypadkiem może nie ma żony która jest w jakimś 8msc ciąży i za chwilę nie chciałby iść na jakieś 4msc tacierzynskiego?
1
Lenglet jesteś porażką
3
Jeżeli Braitwhite nie chce odejść to powinni go odesłać i rezerw i tyle. Gość i w rezerwach grzalby ławę. Douglas, Gomes to przy nim wirtuozi. Najgorszy piłkarz jakiego kiedykolwiek przyszło mi oglądać w drużynach walczących o najwyższe cele w całej Europie
1
Z Araujo jeszcze jakoś bym widział nasze szanse z PSG. Ale bez niego to 4 w plecy w obu meczach to pewniak
2
Dziś w ofensywie Puig musi pokazać co potrafi. Obok Griezmanna, Alby i Dembele będzie najważniejszy w ofensywie
9
@bartekvisca pokora to jest słowo którego powinni nauczyć większość piłkarzy Liverpoolu a przede wszystkim tego Kloppa, który jak przegra ma pretensje o wszystko
1
@Pawlak1992 i gra w Bayernie w słabej stosunkowo lidze..... Suarez w PL i La Liga był kotem przez blisko 7/8lat
7
Jakby tak Sterling był faulowany to by dostał żółtko za symulke xd
1
Sterling dwa razy próbował ograć Arnolda i dwa razy ograł go jak chciał. Najbardziej przehypowany obrońca obecnie... Co z tego że dobrze dobrze poda jak objeżdża go większość
1
@FC1899Barca brak Suareza jest śmieszny. Jak jest Lewy to on powinien być jakieś 3 pozycję przed nim