FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdek, Setien- patrzcie się jak się buduje emocje w trakcie meczu xd
3
Naszych taki w polu karnym faulują 47285 w sezonie i nie ma nic. No bez jaj
0
Griezmann to ma farta, grał 90min totalne dno, a potem w 4min gol lub asysta (zależy jak to policzą) i pewna asysta. Jednak brawa, że w obu sytuacjach przypilnował linii spalonego
2
Nie gramy źle tylko szkoda, ze w tym sezonie nie było meczu, w którym nie było chociaż jednego wylewu w obronie.
0
@Bernard777 tatuaz u kobiety np na biodrze to jest zajebiste, ale wiadomo gusta sa różne
0
@Quavosk gdybym miał pomysl to bym miał znacznie więcej, obecnie mam tylko 2. aczkolwiek jak ktos ma całe ciało to juz wg mnie słabo wyglada
0
@barteq to chyba lepiej by odpoczął w lidze, gdzie nie ma już zbyt duzych szans na wygranie, a w LM i CdR grali najlpesi na ten moment
0
juz wolalby Mingueze niz tego Lengleta....gorszy od Francuza na pewno nie będzie
0
@puyol_presidend5 jeden z najbardziej ewidentnyxh karnych, a Ty piszesz, że nie powinno być....
1
@DonMatteo901 Burki to jest dramat, Dragowski zdecydowanie lepszy
2
@VirtuoZ ten sezon jest tak smieszny że się nie zdziwie jak daleko znajdziemy, nawet wygramy. Nie zdziwi mnie też wygrana Realu lub też drużyn z drugiego planu
0
@Encore znowu jakieś 150-150? :D
0
Wgl podczas śpiewania hymnu USA podczas NBA, NFL, NHL, Baseball, wrestlingu czy czegokolwiek innego to Ci wykonawcy mają zawsze śmieszna mimikę twarzy xd
2
@takisobiektos Clippersi wg mnie spokojnie wygrają
1
@Murazor serio? Taką z niego mają bekę na wyspach (z resztą słusznie), że to by było chyba jego osiągnięcie
19
Wgl jeszcze apropo gorącej tu dziś dyskusji o Semedo. Gola dla Arsenalu strzelił Pepe, gość który kosztował chyba koło 70mln i jest na wyspach wyśmiewany jak w Hiszpanii Hazard czy Coutinho. Gola poprzedził dryblingiem ośmieszających...Semedo. jeżeli w tym sezonie objeżdża Cię Pepe to wiedz, że jesteś słaby
0
@Yosemite wszyscy się tu śmiali dziś z Ronaldo jak strzelał te 2 bramki, ale kurde u nas w kadrze karnych gwaizdy za 100k nie strzelają, a Griezmann w tym sezonie 2x z 3m na pusta nie trafił. Ten drugi gol to jednak mega ciężki byl
1
@daniel32778 miał ogromne buty do wejścia po Alvesie to trzeba przyznać, ale jak on wychodził na boisko to jest to co teraz z Lenglet- nie jest pytanie czy walnie jakiegoś babola, tylko w której minucie. No i jednak zawodnik w Barcelonie na PO musi umieć atakować, a on w tym aspekcie był całkowicie ułomny i nie boje się że to jest jakieś nadużycie
5
@daniel32778 Semedo był katastrofalny w każdym aspekcie gry na tej pozycji. Jeśli Trincao ma się przełamać to pasowałoby zorganizować jakiś mecz z Wolves by sobie trochę pokiwał go.
0
@marcin000019 najlepszy pomocnik w Serie A wg prawie wszystkich dziennikarzy
3
Nie ogladam każdego meczu Interu, ale w tym i zeszłym sezonie jakieś 15 się udało...Barella to jest kot.
0
@Kusco15 siatkówka i rugby to dla mnie top do oglądania, ale jedna rugby zdecydowanie numero uno
0
@PatrychoO thiago za tamten sezon zasłużył jak nikt inny
1
@IronSanHybrid ach ten beton polski...
0
@Ghotti Bale w tym przypadku jakby był na noszach to by pewnie kontuzji doznał
2
@MESSIah16 ta jego zona to jedna z nielicznych normalna w tej sytuacji.
0
@BARCA_FOR_EVER nie mówie ze jakiś dramat, ale poziom słaby. Lepszy od pozostałych "napastników"....no ale być gorszym to się chyba nie da
0
@Sherem no to wysłać go do więzienia i nie dawać jesc ani pic i umrze po 3dniach i po problemie
3
@VenoM szkoda, że jego gra już taka swietna nie jest
0
@MESSIah16 ale przed kara śmierci tak zeby przez jakieś 6miesiecy pocierpiał.