FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcowy1899 Nets nie wypali. Na moje odpadną w drugie rundzie PO. w pierwszej sobie poradzą bo jednak talent tam jest kosmiczny, chyba że kontuzje będą. Ale w drugie rundzie? Irving nie zagra bo mu się nie będzie chciało, Harden będzie rzucał z każdej pozycji, z Durant sam tego nie ogarnie
1
@matirix20 znaczy no sędziowie to Liverpoolowu pomagają więc Twój kolega jest dziwny xd
0
@Nolife1899 dla mnie największy wygrany to Indiana, LeVert jest bardzo dobry, a z Oladipo po kontuzji to juz nie duzo zostało. Największy przegrany wg Nets, nie wierzę w to, że to nie wybuchnie + tracą picki.
0
@Encore ja tam nie jestem jego fanem, chociaż umiejętnosci nie mozna mu odmówić. dla mnie przesadza z holowaniem i tymi wymuszonymi faulami
0
@Nolife1899 ciekawe jaka druzyna będzie go chciała. NYK przed sezonem byliby faworytami w robieniu głupiego deala, ale teraz??
0
@Encore jedna jaskółka wiosny nie czyni :P
1
@Encore kiedy jeden schudnie 20kg, a drugi wróci z własnego świata
0
@pele1282 on nie grał m.in Severusa.... on grał tylko niego :P
1
@tbas przeciez i tak nie wspierali
5
karny słuszny, ale szkoda, że takie coś gwiżdzą na jedną stronę
8
@xBoMBoWiECx a nie moga po prostu wyjsc w 10?
0
@Comentateiro zagrał przeciętnie i nie ma co mieć zamydlonych oczu
3
@dzagos ja bym wolał zdecydowanie dzień więcej odpoczynku
0
@LucasW123 dobry występ Araujo to jednak za mało powiedziane
10
@Szpenser dalej biegnie za Januzajem, ale przynajmniej wykorzystał karnego
0
@Jakchcesz to po ile mają?
1
@Ojciec5tkidzieci to zbyt kulturalne jak na powazne rozmowy o piłce :D
1
@Tomek54321 ja wole Coutinho od Griezmanna, ale obaj powinni zostac sprzedani, jak ktoś ma zostac to Dembele. Wiadomo, ze Bartek mocno zarąbał z transferami
0
@FC1899Barca Najman mówił, że osobiście wręczy kurtkę....to już wiemy czemu Messi wczoraj nie grał. Marcin go skopał
0
@Ojciec5tkidzieci zalezy ile by było alko :D
0
@Jakchcesz nie chce mi sie sprawdzać dokładnie, ale stawiam, że Dembele i De Jong mają podobne, a Fati ma lepsze....a nie gra od kilku tygodni :D
3
@TR3YWAY dwie opcje: Dest zbyt ofensywny na Oyarzabala, albo po meczu z Granada czuł jakiś dyskomfort dalej i nie chcieli ryzykowac kontuzji jedynego PO zdrowego
0
@Tomek54321 ja tam załuje :) sprzydałby się ktoś kto umie w atak
0
@MaziFCB faktycznie asystuje i strzela xDDDD od meczu z Juventusem: 9meczy: 2 bramki, 3 asysty, z czego 2 bramki i 2 asysty w jednym meczu :D przy okazji obsrał zbroje i Dunczyk musiał strzelać karnego z Eibar i wczoraj nie strzela karnego
0
@Jacu327 jest cos takiego jak hiperbola/wyolbrzymienie, tu masz tego zastosowanie; ale Trincao obecnie w zadnym zespole z La Ligi by nie miał miejsca w podstawowej 11; gośc rozegrał juz tyle minut a nie ma nic co go broni. Wczoraj wszedł pod koniec meczu (regularnego) i nie mógł wyprzedzić goscia, który grał cały mecz....zajebisty skrzydłowy
1
@Tomek54321 ale jest jedna róznica. Neymar nawet jak się osmieszy na social media, to w nastepnym meczu się zabawi z rywalem. Wspomniana trójka przeze mnie najwyżej sie zabawi z nami, który się bardziej skompromituje
0
@Dankhog a siebie umieśc na jakimś kurna piedestale wtedy
0
istnieje spora walka o najgorszy transfer. Coutinho czy Griezmann; Griezmann czy Coutinho, ale trzeba chyba zacząć brać na serio kandydature Trincao. Wiem, że kosztował 100mln mniej, mniejsze oczekiwania, ale ten gośc to jest parodia. W lipcu byłem na meczu 4ligowych druzyn, któreg grały towarzysko i tam Ci skrzydłowi prezentowali się o niebo lepiej od niego. Nienawidzę Griezmanna, ale ten przynajmniej pobiega i coś odbierze; Coutinho czasami coś pogra z klepki, coś pokiwa, a ten Portugalczyk dno dna
0
@xSZYMONOx słabo. Nie moze byc tak, ze gwiazda za 120mln dobrze gra tylko wtedy gdy wszyscy dobrze grają. Ciekawe co mu wczoraj przeszkadzało....
3
@masq oddałbym Griezmanna, Dembele i Coutinho zamiast jednego Neymara i chyba każdy tak mysli, ale otwarcie tego nie powie. jesli on 80% wody, to w takim razie Dembele 0% mózgu, a Coutinho i Griezmann 0% psychiki