FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla i tak lepszy niż celebryta z Atletico?
0
@BarcaInfo brawo Solskjear, je""" Kloppa
1
@Sztywno llorente, Dembele, Militao, Carlos, Portu to na początek, chyba że już masz dużo hajsu
0
Jeżeli stacja telewizyjna X kupiła prawa do np NBA do końca sezonu 2024/2025, ale przez strajki czy lockdown ten sezon się nie odbywa. Czy w takim razie ta stacja dostaje jakieś odszkodowania czy coś w tym stylu? Jak to wygląda prawnie tak z ciekawości
0
@Ghotti gdyby Bartek nie był dzbanem to by Neymar nie chciał odejść, a jak już odszedł to kurcze 222 mln to chyba troszkę kasy jest więc mógł coś z tym zrobić ciekawego
0
@Pertezm gdyby nie Bartek to byśmy mieli Neymara, co oznacza że dalej bylibyśmy murowanym faworytem do ligi i jednym z trzech do LM. Wiele osób go tu nie trawi, ale tylko debil powie, że nie jest wybitnym pilkarzem
0
@Jarema2000 stawiam remis. Ten sezon jest tak głupi, że obstawianie jest loteryjne jak nigdy
0
@BarcaInfo bye bye Griezmann
0
Curry no cóż....trzyma trzeba coś więcej pisać
1
@Comentateiro co ty pieprzysz? Koeman to pierwszy trener od Kuchni który nie ma tak głupiego nawyku
0
@Jakchcesz no tak od jakiś 14lat i takiego słabego napastnika tu nie widziałem. Boateng był lepszy
3
Gramy bez Griezmanna, ciekawe kto mu dziś będzie przeszkadzał
0
@NeroTFP serio tak powiefzial?? Xddd
0
@MesQueUnClub96 mam wrażenie, że Klopp jest wyjątkowo dobrze oceniany w polskich mediach, czy to na Canal Plus, czy na YT w kanale sportowym. Bo ciągle się go chwali, a o Solskjear czy Guardioli tylko słychać narzekania
0
Oj żeby chociaż raz gwiazdka z Francji warta 120mln zrobiła to co teraz Gundogan.
1
@Witekk10 wg mnie faul ewidentny, ale nie jestem pewien czy w polu karnym
0
@Abuk ja też zdecydowanie najbardziej na to. Mimo, iż bez pasa w tle to chyba dla wielu to jest prawdziwy Main Event. Naito vs Ibushi też pewnie koło 6* się zakręci
0
Wiem, że są tu fani wrestlingu stąd pytanie: czekacie bardzo na Wrestle kingdom? 2 dni i kilka walk gdzie skala Meltzera znowu może paść :D
5
@IronSanHybrid chciałbym poznać historię tego wieczoru xd
0
@Sulimo na 100%
4
@bixmix złoto igrzysk nie jest jednym z najważniejszych tylko najważniejsze bez dwóch zdań.
0
@Kwasiak98 może końcówka tamtej dekady tak, ale w tej tylko Kraft miła jeden czy dwa kosmiczne sezony, nie pamiętam dokładnie ile
0
@Pilka_jest_okragla gdyby to był ostatni konkurs w TCS to by były 20. Jednak teraz to by było niesprawiedliwe by dostał dla reszty, aż tak genialnie nie skoczył stylowo,
1
@BartqRKO znaczy mistrzostwa Polski w obersdorfie mają być xd
6
Ale to jest niemożliwe jak na przestrzeni ostatnich dwóch dekad zdominowaliśmy skoki. Skoki w kraju, w którym jednak zima jest delikatna i tylko jedna skocznia (Wisła powstała stosunkowo nie tak dawno). Najpierw Małysz, od 8lat Stoch totalna dominacja, a i od 5-6lat nie jest osamotniony
1
@SonBarcaGoku Stoch już jest pierwszy.
2
Ale lukaku to jest bydle :D
1
@Dembouz1899 ja jeszcze w tym roku dałem szanse Fifie ale już koniec. W poniedziałek sprzedaję bo w to się nie da grać, kupię sobie 14czy15 by że znajomymi popykac jak wpadną i elo
4
Odpowiedz jest jedną: bo gwiazdeczka z Francji, która "siedziała" przy jednym stole z Messim i Ronaldo obsrala zbroję.
0
@MESSIah16 Świątek, Zmarzlik, Kubacki, Lewandowski, Blachowicz