0

@Pilka_jest_okragla i tak lepszy niż celebryta z Atletico?

0

@BarcaInfo brawo Solskjear, je""" Kloppa

1

@Sztywno llorente, Dembele, Militao, Carlos, Portu to na początek, chyba że już masz dużo hajsu

0

Jeżeli stacja telewizyjna X kupiła prawa do np NBA do końca sezonu 2024/2025, ale przez strajki czy lockdown ten sezon się nie odbywa. Czy w takim razie ta stacja dostaje jakieś odszkodowania czy coś w tym stylu? Jak to wygląda prawnie tak z ciekawości

0

@Ghotti gdyby Bartek nie był dzbanem to by Neymar nie chciał odejść, a jak już odszedł to kurcze 222 mln to chyba troszkę kasy jest więc mógł coś z tym zrobić ciekawego

0

@Pertezm gdyby nie Bartek to byśmy mieli Neymara, co oznacza że dalej bylibyśmy murowanym faworytem do ligi i jednym z trzech do LM. Wiele osób go tu nie trawi, ale tylko debil powie, że nie jest wybitnym pilkarzem

0

@Jarema2000 stawiam remis. Ten sezon jest tak głupi, że obstawianie jest loteryjne jak nigdy

0

@BarcaInfo bye bye Griezmann

0

Curry no cóż....trzyma trzeba coś więcej pisać

1

@Comentateiro co ty pieprzysz? Koeman to pierwszy trener od Kuchni który nie ma tak głupiego nawyku

0

@Jakchcesz no tak od jakiś 14lat i takiego słabego napastnika tu nie widziałem. Boateng był lepszy

3

Gramy bez Griezmanna, ciekawe kto mu dziś będzie przeszkadzał

0

@NeroTFP serio tak powiefzial?? Xddd

0

@MesQueUnClub96 mam wrażenie, że Klopp jest wyjątkowo dobrze oceniany w polskich mediach, czy to na Canal Plus, czy na YT w kanale sportowym. Bo ciągle się go chwali, a o Solskjear czy Guardioli tylko słychać narzekania

0

Oj żeby chociaż raz gwiazdka z Francji warta 120mln zrobiła to co teraz Gundogan.

1

@Witekk10 wg mnie faul ewidentny, ale nie jestem pewien czy w polu karnym

0

@Abuk ja też zdecydowanie najbardziej na to. Mimo, iż bez pasa w tle to chyba dla wielu to jest prawdziwy Main Event. Naito vs Ibushi też pewnie koło 6* się zakręci

0

Wiem, że są tu fani wrestlingu stąd pytanie: czekacie bardzo na Wrestle kingdom? 2 dni i kilka walk gdzie skala Meltzera znowu może paść :D

5

@IronSanHybrid chciałbym poznać historię tego wieczoru xd

0

@Sulimo na 100%

4

@bixmix złoto igrzysk nie jest jednym z najważniejszych tylko najważniejsze bez dwóch zdań.

0

@Kwasiak98 może końcówka tamtej dekady tak, ale w tej tylko Kraft miła jeden czy dwa kosmiczne sezony, nie pamiętam dokładnie ile

0

@Pilka_jest_okragla gdyby to był ostatni konkurs w TCS to by były 20. Jednak teraz to by było niesprawiedliwe by dostał dla reszty, aż tak genialnie nie skoczył stylowo,

1

@BartqRKO znaczy mistrzostwa Polski w obersdorfie mają być xd

6

Ale to jest niemożliwe jak na przestrzeni ostatnich dwóch dekad zdominowaliśmy skoki. Skoki w kraju, w którym jednak zima jest delikatna i tylko jedna skocznia (Wisła powstała stosunkowo nie tak dawno). Najpierw Małysz, od 8lat Stoch totalna dominacja, a i od 5-6lat nie jest osamotniony

1

@SonBarcaGoku Stoch już jest pierwszy.

2

Ale lukaku to jest bydle :D

1

@Dembouz1899 ja jeszcze w tym roku dałem szanse Fifie ale już koniec. W poniedziałek sprzedaję bo w to się nie da grać, kupię sobie 14czy15 by że znajomymi popykac jak wpadną i elo

4

Odpowiedz jest jedną: bo gwiazdeczka z Francji, która "siedziała" przy jednym stole z Messim i Ronaldo obsrala zbroję.

0

@MESSIah16 Świątek, Zmarzlik, Kubacki, Lewandowski, Blachowicz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?