FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jeyx77x i musiał ich asekurować Araujo, który był po drugiej stronia pola karnego....dobrze, że dobiegł do Januzaj, bo ten się troche przestraszył i dlatego tak strzelił
20
ter Stegen i Araujo wiadomo co wczoraj zagrali- poziom kosmiczny; ale warto odnotować bardzo dobre zawody Minguezy. Praktycznie sam (Dembele nie pomagał za duzo) grał przeciwko nie byle komu, bo Monreal i Oyarzabal udowodnili nie raz, że sa bardzo dorymi piłkarzami. Do przodu się nie zapędzał tak bardzo, ale i tak kilka ciekawych zagrań tam miał
0
@bartekvisca no czasami grał na skrzydle
1
w polskiej piłce mieliśmy ostatnio wiele wybitnych skrzydłowych jak Małecki, Peszko, Boguski czy Kucharczyk, ale takiego narcyza jak Trincao to ja żem chyba nie spotkał jeszcze. Gosc nie ma absolutnie nic xD
2
Araujo, ter Stegen.......ta dwójka dziś uratowała awans w tylu sytuacjach, że głowa boli. Mam tylko nadzieję, że jak Pique wyzdrowieje to i tak Araujo będzie pierwszym wyborem, bo na ten moment wszystkich inny SO miażdży
0
Xdddddddd idź już z tego klubu, z tego kraju.....najlepiej do Espanyol
0
Ooo usmane xddddddd
0
Ten sędzia to dziś komety odlot
2
W drugiej połowie dogrywki wejdzie Puig to zaczną grać.
A nie czekaj.
0
Dembele......weź już idź
0
Araujo: dajcie mi tego Mbappe :D
1
Dembele dziś chojrak xd oby czerwca nie zobaczył
0
A czemu dr Jong nie strzelał teraz od razu????
0
Karny ewidentny. Odległość to było jakieś 10m, mógł zrobić wszystko z ręką
4
Boże ile tych karnych oni zrobią idiotycznych.....
17
Ale śmiesznie głowę mu wygięło xdd
0
Ale wydaje się że opanowali sytuację, także są plusy względem początku
3
Nie no, ale za to zagranie Busqeuts brawo. Podanie perfekcyjne, tylko Alba zepsuł
0
@kkbarca no w tej akcji nie
0
@kkbarca nie no, Mingueza tutaj akurat bez winy
0
Dembele musi bardziej pracować w obronie... Najpierw Desta, teraz Mingueze zostawia samych na dwóch zazwyczaj
1
Ale ławka rezerwowych dziś "zabójcza"
1
@MaTt_BarcaFan gdzie i jaka? Podaj wszystkie :D
4
@mientusek1407 Twój kolega miał racje. Gdyby nie Bruno to United byłoby w czarnej ****
2
@Colon wygląda jak ten ziomek czy jak mu tam w Swiecie według Kiepskich
0
no i dobrze jakby nie zagrali. Araujo pomimo jednego pamienego błedu jest stabilny i się sprzyda na ważniejsze mecze, a Messiemu się sprzyda odpoczynek
0
@Yosemite gość kręci kołka i poda do tyłu, strasznie przereklamowany.
0
@zadafcb przegrywać od małego tak zostałem wychowany
0
@umtiti i jeden i drugi jest nam potrzebny, jednak w przodu nie mamy takich problemów jak z tyłu, w każdym meczu Lengle, Mingueza lub Pique(jak grał) mieli po 2-3 wylewy. Umtiti pewnie za 3mecze dostanie kontuzji i będziemy głęboko w d***. Nie mówie, że Garcia zmieni nagle naszą obronę i będzie scianą nie do przejscia ale jest potrzbeny
6
@A_Gomesinho_21 dla mnie każde rozwiązanie, w którym jest sprzedaż Coutinho i przede wszystkim Griezmanna jest korzystne dla kazdej ze stron. Byłem wielkim fanem Coutinho, jednak nic z tego nie bedzie. natomiast Griezmann od początku był stracony, bo trasnfer całkowicie bez sensu, nie tego potrzebowaliśmy i ostatnie 2 mecze dobre nie zmienią nagle jego gry o 180 stopni. A to kogo kupimy za nich będziemy oceniać po wystepach