2

Pedri i Dembele...jak oni niczego nie zrobią to nie strzelą

2

Brakuje jeszcze tylko tego, by Griezmann zepsuł jakieś 2setki i kolejny jego genialny mecz

4

Ale bardzo dobrze, że Griezmann walczy i biega w tej obronie. Nie musi brać udziału w ofensywie, ważne że broni i się stara chłopak. Xd

4

Spalony był niestety

3

Griezmann chyba pierwszy raz miał piłkę.... i przyjął ją 5m od siebie

0

Xd

1

Jak tu nie bedzie karnego to elo

4

@jeyx77x on przesadza i to ciągle. Zero dyscypliny

1

@IronSanHybrid jak w grze jakieś

2

@pele1282 Lewandowski tak nie umie

0

Bucks przegrywają z Knicks....76 z Cleveland....a Brooklyn z Hornets xd oczywiście w tym momencie, ale jak takie coś się utrzyma to bukmacherzy padną

0

Clippersi chyba jakiś rekord dziś pobiją jeśli chodzi o ilość punktów zdobytych

1

@kamilo0066 trzeba było być takim cwanym tu przez ostatnie 3sezonu, wtedy miałbym wiele wiele innych meczy jako przykład, bo było pchanie jak Juve we Włoszech. Klapek nie ma co podnosić, Tobie przyda się trochę świeżego spojrzenia. Nie chcę mi się gadać z kimś kto ślepo patrzy jednostronnue. Elo

0

@kamilo0066 z Fulham nie oglądałem to się nie wypowiadam. Dziś Manę to żółto za symulke powinien dostać. A z City np mecz z tego sezonu pamiętasz koleżko? To się nie odzywaj.

1

@kamilo0066 nie hejter Liverpool, bardzo lubię wielu ich piłkarzy jak Mane, Firmino czy Henderson, ale nie lubię gdy co tydzień im sędziowie pomagają. Dziś wg Ciebie był faul przy golu? Xd i co gorsze: wg Ciebie był karny na Mane? Proszę cię

4

2

@NGTRX ale zazdroszcze

4

@TeKa solówka z Marcinem się szykuje

7

@xBoMBoWiECx z Messim i bramkarzem Premier league się na 100% nie zgadzam

2

@BarcaInfo wystarczająco dużo piłkarzy....4 dziesiątki, brak napastnika i jeden skrzydłowy, który ma 18lat

5

@barcowy1899 Quaresma zdecydowanie

1

Jeżeli Irving nie odwali czegoś w swoim stylu to Brooklyn musi być minimum w finale wschodu.

1

@Mns21 ogólnie to każdy mecz się zapowiada mega ciekawie, jak dla mnie najmniej Miami vs Orlean, ale ze względu na porę warto zobaczyć

0

Trzeba przyznać, że jeśli PSG zatrudni Pochettino to awans do kolejnej fazy LM będzie już wgl bardzo bardzo ciężki. Gość może i nie wygrał żadnego trofeum, ale jednak jest w top10trenerow na świecie

0

@student97roby starczyło do 10 następnego miesiąca

0

@Encore ku*** tysiące reklam, że nawet meczu się nie da wybrać.

0

@Encore masz może jakiś link do Reddit? Chciałem zobaczyć 76 vs Wizards, a tam gdzie zawsze ogladam mi nie działa dziś

1

@NaFazieHitman nie no, ale przecież Griezmann bramkarz przeszkodził, nie jego wina tylko pech xd

0

w sumie smieszne z tym Mustafim, ale kurczę taka para Mustafi-Lenglet....ależ by robili show

0

@BarcaInfo nie no, to by podsumowało ostatni genialny okres w funkcjonowaniu tego roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?