FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rewolucja123 chłopie weź obejrzyj tą powtórkę 17x i napisz. Piłka zmieniła tor lotu minimalnie!!!!! na takie zachowanie nie ma żadnej obrony. Jakby stracili wczoraj punkty to kibice powinni mu urwać jaja i powiesić na la rambli by wisiały jako ozdoby świąteczne.
0
@Rewolucja123 no ale pytanie- czy mozna winić jego za nieskutecznosć Griezmanna i "przebojowśc" obroncow? Gdyby nie to genialne trio mamy 9pkt więcej minimum. Getafe, Real, Atletico, Cadiz- w tych meczach straciliśmy tak frajersko bramki, że na orliku tak się nie strzela
7
@FC1899Barca zaraz ktoś Ci napisze, że przeciez to lekkie dotknięcie bramkarza, które zmieniło tor lotu piłki o jakies 1,5 centymetra zaważyło o tym, że to zwykły pech, a nie fatalne zachowanie
3
ja nie rozumiem skąd to narzekanie na Koemana, trzeba przyznać ze początek ma bardzo dobry. Fakt, mamy dużą stratę do Atletico, ale gramy dobrze i stwarzamy wiele okazji. Tak szybko licząc straciliśmy min 9punktów przez brak skuteczności i wiele błędów w obronie, głównie Lenglet i Pique.
0
@MesQueUnClub_87 spoko. Nie wińmy napastnika, że nie trafił do bramki z 50cm, bo bramkarz 2m wczesniej zmienił tor lotu piłki dosłownie o kilka centrymetrów :D to może przestańmy winić np Lengleta za np karnego z Juve, wkońcu tą reką tylko minimalnie musnął piłkę więc to nie jego wina
2
@Japonk Marcin też ma zawsze 30kg przewagi nad rywalem i co z tego xd
0
@Mat_Cat czy ja wiem....przegrać z mistrzynią UFC to chyba nie wstyd, zwłaszcza dla zwykłego Youtubera
0
@MesQueUnClub_87 miałem. Na studiach miałem nawet coś o psychice ludzkiej i wiesz co? Jezeli ktoś ma z nią problem to powinien grać w 4lidze francuskiej, a nie w Barcelonie
0
@Dankhog nie można miec łatwiejszej sytuacji niż Griezmann. i u Martina to jedno z nielicznych takich pudeł. U Francuza takie pudła są co mecz (Dynamo czy Real betis) + chyba jeden chciał siedzieć przy jednym stole z Messim i Ronaldo
1
@bixmix grałem 10lat w piłke i tego nie wiem. Jakoś nigdy tak nie spudłowałem. a nie kosztuje 120mln i nie zarabiam milionów
4
@kaamil1910 podobać to się moze modelka na wybiegu. Napastnik musi grac skutecznie
1
@marcin62 pechem można nazwać gdy Ci zabraknie 2grosze na zakupy w sklepie. Nieudolnośc strzelecka pokazywana w co drugim meczu to jest żart. Bądzmi poważni. Jak od napastnika przestajemy oczekiwać wykorzystywania okazji, to przestańmy od obrónców bronienia, od pomocników rozgrywania itp
0
@tbas moze uznał, że Ansu już trochę tej historii napisał :P
0
@BorzyKrzys chiiloutowe? Chillwagon
1
@student97r to by było zbyt fajne. Nie ma na to szans. Kluby z wschodu na to nie pójdą. Np Indiana by straciła wg mnie miejsce w PO, a tak to ma to niemal pewne co sezon
0
dla osób tak bohatersko broniących Griezmann. Wyobraźmy sobie, że w 93min RSSS strzela na 2-2 po błędzie np Minguezy. Kto wg Was jest najbardziej winny wtedy: Mingueza za błąd, Koeman za...nie wiem co, czy Antułan za zamrnowanie 2 super okazji i jednej, której nie można było zepsuć?
0
@Pertezm oglądałem 95, z czego ostatnie 20min bałem się o wynik bo Francuz nie umiał strzelić minimum jednego gola
1
@Janiama ok, jak będziemy mieć z takim PSG czy Atletico jedną jedyną taka sytuację to przecież pech, nic się nie stało. Wkoncu już tyle razy setek nie trafił że co w tym dziwnego
0
@Pertezm no tak, przestanmy oczekiwać od 120mln trafiania z 50cm i sytuacji sam na sam trafiania w poprzeczkę i chwalmy go za starania xd poj**ane. Jedynka to i tak za dużo
0
@szela1899 obecnie nie ma nikogo lepszego
3
@horang jeśli chodzi o sytuację z końcówki meczu, gdy Montreal trafił w boczną siatkę to akurat błąd Trincao, że z taką ambicja wrócił za obrońca
0
@IronSanHybrid a no spoko. To nie fart spowodował, że Lenglet gra w siatkówkę z Juve, że ciągnie Ramosa, że nie wybija piłki z Cadiz. To tylko nie fart, nie wiem czemu tak wszyscy na niego najeżdżają. Xd Ludzie bronicie napastnika, który z 50cm nie trafił do pustej bramki?!?!? Który idąc sam na sam z bramkarzem tak się wywalił na bok, że trafił w poprzeczkę?? Bez jaj.
0
@BarcaInfo chyba najlepszy jego mecz od kilku miesięcy, w obronie nic nie zawalił, a w ataku gol i powinien mieć min 3 asysty
22
Araujo to jest dzik i musi grać wtedy gdy jest zdrowy. Oby nie było tak, że wróci Pique i wrócimy do bajecznej obrony z 2-8, bo Urugwajczyk na to po prostu nie zasługuje
0
@IronSanHybrid jak można pisać o niefarcie Griezmann....jest żałosny i tyle.
1
@arraco nie no, Griezmann miał 3xlepsza sytuację
3
@Robert1603 no chyba nie
1
Przecież to nie wina Araujo. Trincao nie wrócil za Nacho. A Ronald nie może być wszędzie, bardzo dobry mecz w jego wykonaniu
0
Hahahaha zaczynamy zabawę.
30
I dlatego gra Pedri, gość ma 18lat a gra jakby miał 15lat doświadczenia