FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rewolucja123 nie gra już tak dobrze po pierwsze. Gra jak obrażony. Jak jest na boisku to każdy go szuka na siłę. Odnoszę wrażenie, że niektórzy boją się mu nie podać bo wiedzą, że wtedy usiądą na ławce w kolejnych meczach
0
@ProMILs zwłaszcza de Jong nie jest na ten klub, którego by Majewski z Wieczystej Kraków kręcił
1
@Fawrf pseudo eksperci twierdzą że gra w tym sezonie gorzej od De Jonga. A to Holender jest najgorszym naszym pomocnikiem
0
@Bogan od czegoś trzeba zacząć :P
2
Nieważne jaki trener by to przyszedł z takimi obrońcami to trzeba się modlić by w LM jakiś nocny rywal się nad nami zlitował. Pique i Lenglet to cały czas mają w głowach Bayern czy Liverpool. Ile oni już baboli popełnili w tym sezonie...i żaden nieopierzony Garcii tego nie zmieni. Tu trzeba wydać ponad 100mln na dwóch porządnych obrońców i sprzedać powyższa dwójkę
1
@Xxxbarca4ever a wy żyjecie Busqeuts z ostatnich dwóch sezonów. Przez 2 lata grał fatalnie, ale w tym sezonie gra znacznie lepiej niż dr Jong. Trzeba byc ślepo zapatrzonym by nie dostrzegać tego. Gość zagrałby na poziomie takim jak 10lat temu a i tak byłby to zejchany
2
@Xavyol bo był. Busqeuts stał się kozłem ofiarnym tutaj i każdy go wyzywa tylko po to by się dostosować do reszty nie oglądając meczu. Gra znacznie lepiej niż pupilek z Holandii
6
Gramy beznadziejnie, ale Ramos w klasyku za takie trzymanie dostał karnego
0
Nasz środek obrony od 2 lat to jest porażka. Oglądam dosyć często MLS i tam nie ma drużyn z taka obroną. W polskiej lidze jest wiele lepszych par stoperów xd
0
Macie swojego cudownego de Jonga xddd gość jest komiczny, powinien posiedzieć kilka meczy na ławce.
3
Ludzie narzekający teraz na Busqeuts to chyba oglądaj jego grę z ostatnich 2sezonow a nie mecz z Cadiz. Ludzie opanujcie się. Gra znacznie lepiej niż pupilek de Jong, który gra beznadziejnie kolejny mecz. Busqeuts>>>>>>de Jong w tym sezonie
0
@Pawelsky Busqeuts dziś najlepszy
11
Ile razy się on jeszcze położy na tym boisku?
1
@DonAndrzejos de Jong, który kapitalnie krył spalonego
0
De Jong dobrze trzymał linię spalonego, a i tak ludzie będą się czepiać Busqeuts i jego gry. Holender to obecnie nasz najgorszy pomocnik
2
Za tydzień fajnie by było zobaczyć Mingueza i Araujo. Morales w Levante to jednak jest dobry napastnik i fajnie by było ich sprawdzić. Poza tym są szybcy
0
@Encore znaczy wg mnie nie będę tankowiec tylko zgrania i checi zawodników zabraknie :P
0
@Encore dla mnie nawet do Play off nie wejdę. Wschód jest potężnie obsadzony, a Harden skoro był chętny w 100%na odejście to wg mnie będzie grał na pół gwizdka
3
@Yosemite najlepszy sezon w historii PL
0
@gorgota piątek 6:00 a Ty już 18 meczy rozegrałes? xD
0
@masq obok Margot Robbie najlepsza xd
0
@kiper09 oglądałem F1 jakieś 10-5 lat temu i oglądałem tylko do 10okrążenia bo potem się nic nie działo
1
@patryk355 tiyyyy faktycznie, livescore na telefonie mnie w ciula zrobil
4
@Fawrf ja to uważam F1 za najnudniejszy sport do oglądania oprócz biegów narciarskich i kolarstwa
3
jutro Sevilla-Real; Bayern-Lipsk; Tottenham-Arsenal; Liverpool-Wilki; mecz Barcelony, w niedziele wielkie zero
0
@DaPi Ney+Mbappe z przodu, Marquinhos+Ramos z tyłu...a w srodku Herrera+ Rafinha xD
0
@Sulimo dziękuje, postaram się wygrać; z Twoim jednak chyba nie mam szans
0
@jeyx77x Wystarczy zobaczyć, że z Dynamo wszedł za Pjanic i Pedri musiał wejsc na SPD bo Koeman uznał Puig za zbyt mało odpowiedzialnego
0
@matirix20 no wiesz, grał wtedy z Vidalem i Rakiticiem...na ich tle to i Mączyński za Nawałki grałby poezje
0
@Coutinho007 Przeciez z Puig gra przeciwko Atletico by się konczyła 3-0 bo chłop sie ogarnia trzymania dyscypliny taktycznej. Pedri z Dynamo jeden z najlepszych. Z Atletico to oprócz Dembele to w ataku wszyscy na tym samym poziomie beznadziejności. A Pedri np z takim Juventusem zagrał tak, że Cuadrado do tej pory go nie nawidzi