FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilop może ten bark po meczu nie jest w 100% zdrowy po meczu z Atletico. Dostał powołanie gdyby coś nie szło
1
@karci0 jak to mówi komentator rugby na PS: "piłkarze udają, że ich boli. Rugbyści udają, że ich nie boli". Pamiętam jak kapitan Nowej Zelandii grał ponad 50min chyba że skręcona kostką, po meczu dopiero tak wykazały badania
2
@PatrychoO haka w życiu Maurysow i w tamtym regionie jest jednym z najważniejszych rzeczy. Rugby to sport narodowy tam i każdy mężczyzna od urodzenia marzy by móc zatańczyć chociaż raz to dla reprezentacji
22
Tak szczerze mówiąc to ten sędzia dziś taki anty real xd
0
@Encore zdecydowanie tak. Nie ma innej opcji.
0
@NaFazieHitman za Valdka graliśmy z Busqeuts, Rakitic i Vidalem xd z czego jeden z nich grał na skrzydle
2
@NaFazieHitman warto zobaczyc jaki skład ma Koeman, a jaki No Valverde. Holender nie ma w składzie Suareza i Messiego (w obecnej formie nie można mówić że daje coś pozytywnego).
3
@FC1899Barca to już wiemy jaka organizacja dzwoniła do Marcina
2
@messi564 jak widzę takie składy to mi się rzygac chce... Jakim cudem można mieć taki skład prawie 2msc po premierze. Ja to z paczek najlepsza karta jaka trafiłem to Luis Alberto...
0
@msmsms tu jestem. Na razie sędzię bezbłędny. Odgwizdał spalonego który był więc w czym problem xd
4
@KacperVEB bardziej zasadne pytanie czy Inter ma szansę na remis
1
@GeraltzKatalonii jeden z najbardziej przereklamowanych sportowców Polski. Co się o nim słyszy to zajął ostatnie miejsce lub miał kolizję.
0
kto decyduje o tym czy przed meczem jest minuta ciszy? bo czasami jest bo zmarł np spiker pewnej druzyny, który był zatrudniony 30lat temu i wtedy tylko jest przed meczem tej druzyny. A czasami przed meczem we wszystkich ligach jak umrze ktoś znany, jak np Maradona czy wczesniej Vilanova
1
@Transu96 to tak jakby zmarł ktoś znaczący dla polskiej piłki i kibice Lecha i Legii się pocieszali
3
Wiadomo, że nagrodę dla trenera roku zdobędzie Flick. Zrobił maszynę z słabej drużyny Kovac. Ale na drugim i trzecim miejscu zdecydowanie dałbym Gasparini i Nagelsman. Klopp też zrobił genialna drużynę, ale nie ma co porównywać potencjał kadrowy obu drużyn
5
Widać, czemu Zidane nie chciał Hakimi. Ten ma braki w obronie na poziomie Semedo. I nie mówię tylko o tym meczu ale też o jego występach w BVB. W ataku dobry, ale w obronie....
0
W swoim prime kariery: Rakitic czy Vidal?
7
Ale tak swoją drogą co tam robił Nacho xd
0
Kto komentuje na Polsacie a kto na TVP?
0
@Conradxc czy ja wiem.... Messi i Maradona to raczej wszyscy wymieniają. Najczęściej ten trzeci się zmienia.
12
Najpierw Kobe teraz Diego. Ten rok jest chory. I nie ma co pisać że codziennie umierają ludzie i w 2021 też będą. W obecnym roku odeszło dwóch Panów, którzy przez 95% fanów danej dyscypliny są w top3 w historii
0
@Encore Fala i Kushkoma to jest absolutny cud. Aczkolwiek ten BlueBarry co wyszło wczoraj jakoś mnie nie zachwyciło
5
@Rewolucja123 nie no, jezeli u Ciebie Puig dostał 5.0 to Coutinho powinien dostać minimum 6,5 :D niebo a ziemia Panowie prezentowali
3
oby tylko dostał szansę w weekend a nie było wynalazków z de Jong na SO i Roberto w pomocy
1
@Borneo debil trenował debila.
1
@student97r niektórym drużynom można zazdrościć grania na wschodzie :D
2
@student97r jesteś tutaj chyba największym fanem NBA (wraz z gościem co ma Tatum na avatarze, ale zapomniałem nick). Przed sezonem napiszesz tu jakieś swoje oceny odnośnie przewidywań oby konferencji kto awansuje do play off?
0
wczorajsza zmiana Puig pokazuje dlaczego nie gra. Po jego wejściu na SPD grał....Pedri. Skrzydłowy lub typowy pomocnik ofensywny. To daje jasno do zrozumienia, że Puig nie umei trzymać dyscypliny z tyłu, nie gra odpowiedzialnie i wystawianie go wiąże się z dużym ryzykiem.
0
@Rastafarnianin no gorszy od Pique w obecnej formie by nie był
3
@Coutinho007 patrząc na formę z tego sezonu to gdy wszyscy są zdrowi to kolejność powinna być: Araujo, Mingueza, Firpo, Lenglet, Pique