FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 przykład. Spalone z Everton? Milimetrowe, ale były. Proszę o przykład gdy sędzia pomylił się na ich niekorzysc
0
@michaleu nic nie boli, jak wygrywają bez pomocy sędziów to ok, ale im prawie zawsze pomagają. W City też karny nie słuszny dla nich, tu już Leicester okradzione
1
@D44H kogoś to jeszcze dziwi? Xd
5
Sędzia już widzę pokazuje, że Liverpool musi dziś wygrać....
1
@MarioVeB! Prawde. Chcesz coś osiągnąć grając z Lenglet i Pique? Powodzenia. Chcesz coś osiągnąć grając z Griezmann, Pedri czy Coutinho na skrzydle? Powodzenia. Chcesz coś osiągnąć grając z Busqeuts i De Jong w takiej formie? Powodzenia xd
7
Z tą kadrą to żaden Ferguson, Guardiola czy Klopp niczego by nie zdobyli. Bez obrońców, bez skrzydłowych, defensywny pomocnicy biegają przez 5min w czasie meczu. Messi gra jak za karę, a Griezmann musi mieć 7 setek by strzelić.
6
Marzy mi się by ktoś wkoncu otwarcie w mediach skrytykował tego Messiego. Parodysta jeden. Zachowuje się jak jakaś gwiazdeczka i nikt temu nie może zaprzeczyć. Niech wypierziela z tego klubu
2
Z tą kadrą żaden trener by nic nie zdobył. Ilu graczy z obecnej kadry załapało by się do kadry, nawet nie do podstawowej 11, z lat 2008-2012. Messi w takiej formie by się nie łapał. Może jedynie ter Stegen i Alba jako zmiennik
0
Ale najgorsze jest przy straconej bramce to, że poszła piłka prostopadła do Carrasco. U nas by wycofali do Lengleta, a ten do ter Stegen
6
Lenglet genialne. Nie dość że nie umie bronić to i strzelać
0
Tak krytykujecie Pedri, ale Griezmann i Messi grają tak samo. Co więcej Francuz gra tak samo fatalnie przez cały sezon i nic. Jakby strzelił na 1-0, to by to inaczej wyglądało. A ktoś kto kosztuje 120mln musi to strzelić
8
@robsesh gówno prawda.
1
@norbi77 bardziej całokształt. Żaden z powyższej czwórki nie ma dwóch meczy pod rząd by zagrali na przynajmniej przyzwoitym poziomie
2
Ja prdl....czy w tym klubie nikt nie umie utrzymać formy..... Pique, Lenglet, Griezmann i Roberto to powinni dawno wywalić. Boże.
3
Do czego to doszło że jedyną nadzieją na bramkę jest Dembele....po reszcie nie ma się czego spodziewać
2
Ale sobie Messi w kulki leci w tym sezonie....
1
Z taka obroną to będzie cud jeżeli cokolwiek wygramy. Nie napastnik tylko SO.
1
De Jong przy strzale Saula sobie pomalutku biegnie..ten człowiek jest takim samym sabotażysta jak Busqeuts. nie wiem czemu Hiszpan ma tylu przeciwników, a tak mało osób narzeka na Holendra.
2
Ten prowadzacy to taki trochę Miller z zespołu Boys xd
0
@Messibestplayerintheworld kazdy ma prawo do swojej oceny :) wg mnie powinien mieć hattricka + nie umie w wielu przypadkach utrzymać piłki z obrońcą na plecach
1
Mecz idealnie pokazujący jak zajebiste jest życie napastnika. Moreno strzelił hole z karnego i będzie bohaterem, a oprócz gola jest totalnie bezużyteczny, mam wrażenie że gdyby grał za niego ktokolwiek inny to Villareal by to wygrał
1
Ale Estupinian i Chukwueze robią dobry wiatrak na lewej stronie
1
Strzel to proszę
5
Pierdzielony Moreno.....jaki bambik
1
Villareal jakie debile. Nikt im nie powiedzial że gra się do gwizdka....
8
@Nolife1899 jednak Nawałka mial zdecydowanie lepszą kadrę. Leo z taką kadrą zrobiłby wg mnie conajmniej tyle samo
12
@TheGoldenEleven jezeli na szali jest kariera wuja to liczyłbym, ze ter Stegen strzeli hattricka minimum
10
szkoda, że przy kontuzji Fatiego powołania nie dostał Konrad. Oby to tylko przez powołanie do USA i na kolejne mecze dostanie powołanie
0
@DonMatteo901 szkoda, że bez Stano. Ten to umie w hejt
0
@Pawelec7 ludzie mają farta.....gram w Fife od 2019 i najlepszy traf to kolibaly.....w tej Fifie najlepszy traf to Zyiech...zajebiscie xD