FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I ze niby Perez nie wykonał żadnych transferów xdd
4
Pedri pierwsze 10min strasznie nerwowe, ale teraz już gra super
5
Macie swojego Dembele..... znacznie gorsze od Griezmanna.
0
Na 100 takich łokci będzie tylko jedna żółta kartka i tą kartkę zawsze dostanie od panów w żółtym stroju Pique....
1
Jota i Manę się przewracają o siebie, aż dziwne że nie dostali karnego
0
Kępa w bramce Chelsea xd no to wiadomo na co stawiać
2
Illicic wraca do Atalanty.... piłeczka będzie chodziła jeszcze lepiej :D
0
@neeed Dembele w ataku daje tysiące głupich strat, gdzie nawet Neymar tyłu nie miał, a w obronie daje mniej niż zero. Można nie chcieć Griezmann w podstawowej 11, ale na pewno nie za Dembele, bo to jeszcze gorzej
10
@matirix20 spalony był, z resta faul nie był na czerwień. To tylko ujęcie kamery, chociaż w sumie to Liverpool....dla nich sędziowie wszystko zrobią xd
0
@Transu96 Gulasci-Mbabu,Klostermann,Lucas H, Mendy, Fekir, Can, Zakaria, Carrasco, Williams, Portu, klasyczne 4-3-3. Polecam Fekira :D
0
Akurat w tym meczu to nie ma co rotować, wywalić tylko Griezmanna i reszta powinna zagrać. Getafe na wyjeździe to cholernie niewygodny rywal. W środku tygodnia w LM dać zagrać Trincao, Pjanic, Araujo i np Griezmann za Messiego i powinno być git
1
@jakub1906 Pope i Henderson to na prawdę bardzo solidnie bramkarze, wiadomo, że nie poziom Oblała czy Neuera itp, ale są super. Znacznie lepsi od Pickforda, którego jedynym atutem jest grą nogami....która i tak jest przeciętna xd
1
@Aleks27 Edward Norton
0
@Pilka_jest_okragla skoro Roberto jest tak wszechstronny to jego bym dał na LO, wtedy by na prawej chociaż Dest robił zamieszanie
2
@LuisSuarez09 jeżeli Ci pasuje do składu to ja bym zostawił
0
@HK23 tylko Sancho. Wybór kogos innego będzie idiotyczny, moze ewentualnie Davies
0
@Rewolucja123 mecz z Celta, Sevilla i Villareal tylko z tego sezonu, a nie z poprzedniego jego pobuty w Barcelonie- argumenty których nie przebijesz
0
@Rewolucja123 uwielbiam Twoje komentarze xD
0
@Majsteer nie napisałem, że ktoś go wygryzie bo konkurencji nie ma i nie będzie miał. Milik i Piątek to powołania nie powinni otrzymywać jak dalej będą tyle grali w klubach.
4
@Encore lewy również nie powinien mieć pewnego miejsca.
3
Zapieprzyl 3akcje a teraz z niego Boga zrobią....
0
Brawo Lewy!!!! Xd
1
Pytanie do znawców FIfa. Robię SBC i brakuje mi zgrania, jak zagram 10spotkan tymi piłkarzami to mi doda po jednym punkcie zgrania za coś tam czy w SBC to się nie liczy?
0
@TheGoldenEleven szkoda Walukiewicza jeżeli ta 11 się potwierdzi
1
@takisobiektos nie, ten jest najdłuzszy
1
maszyna, piłkorz nie do zdarcia
2
Trincao od początku z Getafe za Griezmanna, a Pedri w LM od początku
3
@Yosemite nawet nie wiedziałem, że Barzagli wtedy tam grał
3
@Bobo25 oj De Gra zdecydowanie już nie
5
@PatrychoO wielu yło takich co ich ciagneło do Barcy, a wylądowali w Realu czy innym United