FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
46
@Rewolucja123 jak mozna pisać, ze zagrał lepiej niz Coutinho........no przecież "xD" tu nie wystarczy
1
@Barca_Big_Moment luzik, przecież mamy......o kurde, tam nikogo nie mamy
0
@Rewolucja123 to dajmy Araujo na skrzydło. Wczoraj miał 2 genalne podania- mozna powiedzieć, że nawet kluczowe gdyby lepiej się zachowały skrzydła
3
@socha bo onrońca najpierw wybił piłke
1
@horang o boze........ skoro Puig nie może się przebić przez kolejnego trenera to znaczy, że moze przecenia się jego mozliwosci. Sam jestem jego fanem, ale musi coś być z nim nie tak
3
@Rewolucja123 nie no, jezeli Coutinho zaliczył bardzo słabe zawody to oprócz bloku obronnego to wszyscy zaliczyli tragedie. On w ataku był najlepszy
0
@bartekvisca xDD
3
De Jong to dzisiaj kryminał, i już dawno powinien być na ławce w tym meczu
5
Nie no Griezmann good bye. Nie tylko z tego meczu ale i z tego klubu
0
De Jong.............
3
Genialne przyjęcie Griezmanna xd
4
Spalonego nie było, ale faul byl
0
@NeroTFP poprawka- Liverpool gra wieczorem gdy będą grali w 14
2
Belg co forma.....od kilku msc obok Neuera zdecydowanie najlepszy bramkarz świata
1
@Culé10 nie, ale oglądałem chyba wszystkie mecze Griezmanna w Barcelonie i to mi wystarczy xd
0
Już bym wolał Desta za Griezmann :D
26
Fajnie poczytać to co myśli, a nie pieprzenie o Szopenie.
0
@Mat_Cat to może być jego 4sezon xd tak jest co roku
1
@Mat_Cat trzeba być głupim żeby wierzyć że on jeszcze odpali tu
5
@Arkon chyba komuś tu zaczyna główka świrować.....
0
nie uważacie, że przy takich warunkach jak wczoraj to jenak mecze powinny byc przekładane?
1
@Hubso no dziwne, bo jakby było "kolejne męki"; "bezbarwna Barcelona wyrywa punkt" itp to by w sumie nic nowego od kilku miesiecy/lat
1
jakie to dziwne uczucie gdy się wchodzi na stronę i widzi się artykuł zatytuowany: " Pewna wygrana Barcelony na Balaidos"....na stadionie gości
1
@Danny Gaucho ilośc trojek Curry.....cudeńko
0
@Pawelsky kocur o ile będzie dbał o dietę, nie grał tyle, że spóźnia się na treningi, pilnował taktyki oraz pracował intensywnie.....czyli wszystko to czego nie powinien obił przez 3 lata. Serio ktoś jeszcze wierzy, że on się ogarnie??
0
Alba zasłużył na czerwo bardziej niż Legnlet
1
Pique to ma szczęście, że przy tym spalin sędzię odwołał ta czerwoną kartkę. Zawsze coś liniowy i na Varze mogli "pokombinować"
1
Dobrze, że wszedł Araujo. Valverde i Setien by wpuścili Pjanica przesuwając Busiego na SO xd
0
Oby tylko Koeman miał jaja ściągnąć Griezmanna, a zostawi szybkiego Fati
6
Się chłopak teraz podsumował.