46

@Rewolucja123 jak mozna pisać, ze zagrał lepiej niz Coutinho........no przecież "xD" tu nie wystarczy

1

@Barca_Big_Moment luzik, przecież mamy......o kurde, tam nikogo nie mamy

0

@Rewolucja123 to dajmy Araujo na skrzydło. Wczoraj miał 2 genalne podania- mozna powiedzieć, że nawet kluczowe gdyby lepiej się zachowały skrzydła

3

@socha bo onrońca najpierw wybił piłke

1

@horang o boze........ skoro Puig nie może się przebić przez kolejnego trenera to znaczy, że moze przecenia się jego mozliwosci. Sam jestem jego fanem, ale musi coś być z nim nie tak

3

@Rewolucja123 nie no, jezeli Coutinho zaliczył bardzo słabe zawody to oprócz bloku obronnego to wszyscy zaliczyli tragedie. On w ataku był najlepszy

0

3

De Jong to dzisiaj kryminał, i już dawno powinien być na ławce w tym meczu

5

Nie no Griezmann good bye. Nie tylko z tego meczu ale i z tego klubu

0

De Jong.............

3

Genialne przyjęcie Griezmanna xd

4

Spalonego nie było, ale faul byl

0

@NeroTFP poprawka- Liverpool gra wieczorem gdy będą grali w 14

2

Belg co forma.....od kilku msc obok Neuera zdecydowanie najlepszy bramkarz świata

1

@Culé10 nie, ale oglądałem chyba wszystkie mecze Griezmanna w Barcelonie i to mi wystarczy xd

0

Już bym wolał Desta za Griezmann :D

26

Fajnie poczytać to co myśli, a nie pieprzenie o Szopenie.

0

@Mat_Cat to może być jego 4sezon xd tak jest co roku

1

@Mat_Cat trzeba być głupim żeby wierzyć że on jeszcze odpali tu

5

@Arkon chyba komuś tu zaczyna główka świrować.....

0

nie uważacie, że przy takich warunkach jak wczoraj to jenak mecze powinny byc przekładane?

1

@Hubso no dziwne, bo jakby było "kolejne męki"; "bezbarwna Barcelona wyrywa punkt" itp to by w sumie nic nowego od kilku miesiecy/lat

1

jakie to dziwne uczucie gdy się wchodzi na stronę i widzi się artykuł zatytuowany: " Pewna wygrana Barcelony na Balaidos"....na stadionie gości

1

@Danny Gaucho ilośc trojek Curry.....cudeńko

0

@Pawelsky kocur o ile będzie dbał o dietę, nie grał tyle, że spóźnia się na treningi, pilnował taktyki oraz pracował intensywnie.....czyli wszystko to czego nie powinien obił przez 3 lata. Serio ktoś jeszcze wierzy, że on się ogarnie??

0

Alba zasłużył na czerwo bardziej niż Legnlet

1

Pique to ma szczęście, że przy tym spalin sędzię odwołał ta czerwoną kartkę. Zawsze coś liniowy i na Varze mogli "pokombinować"

1

Dobrze, że wszedł Araujo. Valverde i Setien by wpuścili Pjanica przesuwając Busiego na SO xd

0

Oby tylko Koeman miał jaja ściągnąć Griezmanna, a zostawi szybkiego Fati

6

Się chłopak teraz podsumował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?