1

@Arnold1234 spójrz na kadry tamtego Realu i Bayernu, oprócz Messiego to obecnie nikt by się tam nie załapał. Moze ter Stegen

0

@lucca87 wymieniłes 6 piłkarzy, z czego 3 ma zerowe doświadczenie (niech grają, ale z takim City w LM czy AtM w lidze moga być problemy), Griezmann, który jest fatalny i Dembele, którego nigdy nie ma.....

6

dla fanów wrestlingu to przyszłe nxt to będzie cudeńko: Gargano vs Cole vs Ciampa vs Balor w 60minutowym iron man match :D

1

a co jeśli Messi chce zerwać kontrakt by Barcelona z nim podpisała nowy z wynagrodzeniem 2miliony za sezon??

12

dziwnym trafem Messi zgłasza takie chęci odejścia dzień po tym jak przekazano Luisito, że go nie widzą w przyszłym sezonie. Sorry, ale dopóki Messi jest w tej druzynie to zadnej rewolucji nie bedzie. Jak zostanie to Suarez, Alba, Pique, Vidal zostaną bo to psiapsi. Vidal nie bez powodu na 10 podań to 11 wykona do Messiego.

0

Luka....its time for magic time :D dasz rade

2

@zadafcb Linkiewicz czy to Ty>??

0

@FearTheBeard oby Harden odpadł :D może ludzie zrozumią, żę nie jest sztuką oddawać 60rzutów na mecz i zdobyć 40pkt przy tylu próbach. Porównywanie go do Giannisa, Leonarda czy Curry jest śmieszne

1

@BarcaInfo czyli raj dla skrzydłowych rywali ciąg dalszy

0

@Witam kibic nie, ale byłem zdecydowanie za nimi wczoraj

6

narzekacie na Neymara, ale jakby Messi tak zagrał to by było: "z kim on miał grac"; "przynajmniej się starał, szarpał coś" itp itd.

3

@Borneo no ale w tym Bayernie to oprócz Messiego to nikt z naszych by nie wywyalczył tam pierwszego składu....tam większośc by nawet z ławki nie wchodziła

1

@Mr8lack ale jak będziemy robić tylko takie transfery to 4 miejsce w La Liga będzie sukcesem....

5

@kkbarca no już bez przesady, zagrał super mecz ale za chwile ludzie zrobią z niego najlepszego pomocnika w historii....

0

@natanvip jakie? Paredes?

1

Doncic to fenomen.....gość nie możę się pochwalić wybitnymi statystykami w rzytach za "3" to co robi w kluczowym momencie decydującego meczu (jakby LAC prowadzili już 3-1 to byłoby po sprawie wg mnie)? Rzuca sobie trójeczke z step backu....

3

PSG i my to idealne przykłady jak beznadziejnie przeprowadzać transfery. My to Griezmann+Coutinho+Dembele+ braki na PO, skrzydłach oraz pomocy. PSG to pomoc ma chyba jeszcze gorszą od nas, a też ich boki obronne....2/10

0

@Pawlak1992 warto cokolwiek zobaczyć z gali?

15

Wszyscy narzekają na Neymara ale to co dziś "gra" Mbappe to jest dramat

0

@tbas xd ...................

25

Przecież Mbappe był faulowany....

8

Że niby ter Stegen lepszy od Neuera?? Może sezon temu kiedy Manu wracał po kontuzji

0

Jaki jest najmłodszy uczestnik finału LM w podstawowej 11?

0

@arasz1819 xdddb

5

@DonMatteo901 szkoda, że nikt z ESPN lub żaden liczący się zawodnik nie wrzucili tego filmu na swojego Twitter z komentarzem: White lives matter

10

@Kusco15 Piraci bez prawdziwego Sparrowa to jak Golden Eye bez Bonda

0

@BarcaInfo ta wymiana to się jednak udała Bartkowi

0

@RadekACCA decyzja o wybraniu Rose była wielokrotnie krytykowana, także już drugi raz nie popełnią błędu by MVP został ktoś byleby był najmłodszy. Ja jakoś liczę że Dallas jakoś da radę, ale to może wynikać z tego, że im kibicuje :P

3

Jutro stawiam 100zl, że w przyszłym sezonie Sevilla wygra LE

10

Banega co to za pomocnik. Jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy ostatniej dekady. Gość z powodzeniem poradziłby sobie w najlepszych druzynach, w Interze sobie nie radził przez styl i trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?