1

Akurat dziś Busqeuts jak na ten moment to gra całkiem dobrze

0

Wykończenie wykończeniem ale wcześniej na prawdę dobrze sobie klepali na 15-20m przed bramką Celty

0

@Yosemite atak silny tylko i wyłącznie z nazwisk.

4

@aleksande_r i wtedy Koeman mówi mi: "nie chwal Messiego to się dogadamy"

1

@cules100pro nie no wiesz......najlepszy nasz pomocnik w zeszłym sezonie to o to miano nie było zadnego chętnego.

2

@BarcaInfo szkoda, miał swoje szanse i zachowywał się jak dzieciak, więc nie ma podstaw by dostawał kolejne szanse

0

@LuisSalvano wiem xD

0

@BarcaInfo Barcelona jak nie jest zainteresowan wypożyczeniem to tak się zapewnie skonczy- dwuletnie wypożyczenie z opcja wykupu za 40mln

0

@Kamiloza91 z sędziami to każdy by wygrał

9

I niech ktoś powie po tym golu, że Liverpool nie jest cholernie faworyzowany w Anglii....od kilku im sędziowie niesamowicie sprzyjają

0

Kurcze chętnie bym zobaczył takiego Rakiticia i Vidala wchodzących z ławki

0

@BarcaInfo coraz "lepiej" to wygląda xDDD

1

@Mazi czyli wszystkie 3 punkty mozna obecnie dopisać do Messiego; no moze oprócz tego ze odszedł jak szczur, chociaz bardzo się starał :D

0

Lucas to już powinien wylecieć z boiska....

0

@MateS co?? Xdddd.

1

Sevilla z Rakitic a Sevilla z Banega to niebo a ziemia

1

czy robił tu ktoś kiedyś nalewkę z kiwi? :D bo bym chętnie spróbował zrobić, ale kurde nie wiem jak się za to z tym owocem

2

@Coutinho007 stawianie na młodego?? co Ty się dobrze czujesz? :D

1

@pawel0304 nie no, juz nie oszukujmy się ze to wina Bartka, że przegrali mistrza. Najsłabszy Real od lat, ale im przynjamniej zależało i walczyli w kazdym meczu. Przegranie mistrza to wina zdecydowanie bardziej piłkarzy niz BArtka

3

@Uukasz_93 no juz bez jaj z tym Messi. mieli trzymac Suareza, bo jest psiapsi z Messim? Jak mu cos nie pasuje to niech się wypłacze w domu i tyle.

1

@Jersi za Valverde pressing zaczynał się na własnej połowie, najlepiej gdy przegrywali 0-1

0

@Katalonbar widziałem ten impuls Vidala z Bayernem i Liverpoolem xD

0

@Pilka_jest_okragla Alves jeszcze dwa lata temu był najlepszym PO na świecie pomimo wieku. Jestem prawie pewny, że teraz jakby poszedł do jakiegoś klubu z topu to wróciłby do powiedzmy top 5 na swiecie

1

nas "bawi" jego gra od kilku sezonów

9

Griezmanna powinni sprzedać jak najszybciej!! Gość się wgl tutaj nie nadaje

1

Pedri i Puig.....Suarezowi przy takiej klepce by piłka odskoczyła na 17metrów

1

@Rewolucja123 nominalna to SPO...tylko bez wyjeżdżania z statystykami z transmarket

0

Mam nadzieję, że Coutinho na lewej pomocy to jakiś test, a nie stałe miejsce dla niego.

59

@BarcaInfo "niektórzy" xD

0

w jakim serialu wg Was wszystkie sezony trzymają wysoki poziom?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?