FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Akurat dziś Busqeuts jak na ten moment to gra całkiem dobrze
0
Wykończenie wykończeniem ale wcześniej na prawdę dobrze sobie klepali na 15-20m przed bramką Celty
0
@Yosemite atak silny tylko i wyłącznie z nazwisk.
4
@aleksande_r i wtedy Koeman mówi mi: "nie chwal Messiego to się dogadamy"
1
@cules100pro nie no wiesz......najlepszy nasz pomocnik w zeszłym sezonie to o to miano nie było zadnego chętnego.
2
@BarcaInfo szkoda, miał swoje szanse i zachowywał się jak dzieciak, więc nie ma podstaw by dostawał kolejne szanse
0
@LuisSalvano wiem xD
0
@BarcaInfo Barcelona jak nie jest zainteresowan wypożyczeniem to tak się zapewnie skonczy- dwuletnie wypożyczenie z opcja wykupu za 40mln
0
@Kamiloza91 z sędziami to każdy by wygrał
9
I niech ktoś powie po tym golu, że Liverpool nie jest cholernie faworyzowany w Anglii....od kilku im sędziowie niesamowicie sprzyjają
0
Kurcze chętnie bym zobaczył takiego Rakiticia i Vidala wchodzących z ławki
0
@BarcaInfo coraz "lepiej" to wygląda xDDD
1
@Mazi czyli wszystkie 3 punkty mozna obecnie dopisać do Messiego; no moze oprócz tego ze odszedł jak szczur, chociaz bardzo się starał :D
0
Lucas to już powinien wylecieć z boiska....
0
@MateS co?? Xdddd.
1
Sevilla z Rakitic a Sevilla z Banega to niebo a ziemia
1
czy robił tu ktoś kiedyś nalewkę z kiwi? :D bo bym chętnie spróbował zrobić, ale kurde nie wiem jak się za to z tym owocem
2
@Coutinho007 stawianie na młodego?? co Ty się dobrze czujesz? :D
1
@pawel0304 nie no, juz nie oszukujmy się ze to wina Bartka, że przegrali mistrza. Najsłabszy Real od lat, ale im przynjamniej zależało i walczyli w kazdym meczu. Przegranie mistrza to wina zdecydowanie bardziej piłkarzy niz BArtka
3
@Uukasz_93 no juz bez jaj z tym Messi. mieli trzymac Suareza, bo jest psiapsi z Messim? Jak mu cos nie pasuje to niech się wypłacze w domu i tyle.
1
@Jersi za Valverde pressing zaczynał się na własnej połowie, najlepiej gdy przegrywali 0-1
0
@Katalonbar widziałem ten impuls Vidala z Bayernem i Liverpoolem xD
0
@Pilka_jest_okragla Alves jeszcze dwa lata temu był najlepszym PO na świecie pomimo wieku. Jestem prawie pewny, że teraz jakby poszedł do jakiegoś klubu z topu to wróciłby do powiedzmy top 5 na swiecie
1
nas "bawi" jego gra od kilku sezonów
9
Griezmanna powinni sprzedać jak najszybciej!! Gość się wgl tutaj nie nadaje
1
Pedri i Puig.....Suarezowi przy takiej klepce by piłka odskoczyła na 17metrów
1
@Rewolucja123 nominalna to SPO...tylko bez wyjeżdżania z statystykami z transmarket
0
Mam nadzieję, że Coutinho na lewej pomocy to jakiś test, a nie stałe miejsce dla niego.
59
@BarcaInfo "niektórzy" xD
0
w jakim serialu wg Was wszystkie sezony trzymają wysoki poziom?