7

Trzeba być idiota by się tak zachować Pique....

1

Wiadomo kto wtedy taki mecz miał?

4

Dembele strata pierwsza. Zaczynamy zabawę xd

1

Słaby rywal więc nie ma co wyciągać wniosków, ale Pjanic może być super transferem na 2-3 sezony :)

4

Nie będę udawał, że oglądam Trincao od lat wiec pytanie: czy u niego prawa nogą jest tylko na papierku?

40

Jakby to Nyom faulował to by Messi dostał żółtko za symulke

0

Te mecze pokazują ile w kreatywności daje...lewy obrońca. Bez Alby to słabo wygląda

3

Getafe, dziś, i zapewne z Realem i Juventusem zagramy Pique i Lenglet....bo serio dziś nie można było grać Araujo który się super spisał z Sevilla?

0

@msmsms ale bez karnego skoro był spalony?

4

@Katalończyk 99 znaczy to ze bez Maguire to akurat osłabienie PSG :D

0

@Rewolucja123 Dest oprócz ostatnich 10min gdzie miał 2-3glupie straty bardzo dobrze jak na taki prawdziwy debiut. Roberto na swoi dziwnym poziomie. Dembele poniżej jakiegokolwiek poziomu

2

@BarcaInfo gorszy od de Jonga i tak by nie był

5

@Mow_mi_Douglas w Polsce nikt nie wie jak grać na każdą taktykę....

7

@Kettger taki talent jak Varane się zdarza raz na dekadę. Grając na pozycji SO trzeba być pozytywnie je**** by grać w takim klubie jak Real. Psycha na kosmicznym poziomie. Nie przypominam sobie by jakis inny piłkarz grał na SO w takim wieku w klubowym klubie w Europie (moze De Ligt? ale on nabrał doswiadczenia w Ajaxie)

1

@ksobi no ja też na PS4. Miałem bilans 4-0 i potem zaczęło się "eldorado" :D

1

@ElPonczato po tym jak w kazdym składzie kazdy miał Neymara, Sona i w obronie van Dijka+Varane to zrezygnowałe....pay to win w ciul

0

@Arkadio90 znaczy jeżeli Dembele wgl jeszcze zagra to wtedy będzie co najmniej śmieszne. Wczoraj udowodnił czemu nie gra i powinno się go sprzedać jak najszybciej

0

@Jacu327 pytanie czy on kiedykolwiek był bramkarzem klasy światowej. Solidny był, ale chyba z klasą światowa bym nie przesadzał. Teraz jest wrakiem

2

@capoN nudno nie bedzie na Najman vs Don Kasjo na konferencji :D

54

Ale eleven promuje el clasico xdd Messi vs Benzema; Pique vs Ramos i uwaga....... Griezmann vs Asensio

0

@Karol1993 no przeczytałem od razu i dalej nie wiem za co go można chwalić. Gorsze od Griezmanna

0

@kamilop jak można po wczorajszym meczu jeszcze bronić Dembele....

2

A ja się nie dziwię werdyktowi. To jak Gruzin wstawał z prób obalenia było imponujące+ nawet jak był obalony to radził sobie naprawdę świetnie. Gamer z góry był bezradny przez większość czasu

0

Coś gamer nie w formie dziś

0

De Jong znowu spóźniony kilka sekund. Nawet ja bym podał na czas do Fatiego teraz.

1

Czemu Griezmann zostaje xdddddddd

0

De Jong to zaczyna chyba zazdrościć formy Griezmannowi i Dembele

1

Nie no, karny słuszny. Wyobraźmy sobie, że Djene tak fauluje Messiego- chcielibyście jeszcze żółtej kartki dla niego. Karny słuszny

2

I ze niby Perez nie wykonał żadnych transferów xdd

4

Pedri pierwsze 10min strasznie nerwowe, ale teraz już gra super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?