FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Trzeba być idiota by się tak zachować Pique....
1
Wiadomo kto wtedy taki mecz miał?
4
Dembele strata pierwsza. Zaczynamy zabawę xd
1
Słaby rywal więc nie ma co wyciągać wniosków, ale Pjanic może być super transferem na 2-3 sezony :)
4
Nie będę udawał, że oglądam Trincao od lat wiec pytanie: czy u niego prawa nogą jest tylko na papierku?
40
Jakby to Nyom faulował to by Messi dostał żółtko za symulke
0
Te mecze pokazują ile w kreatywności daje...lewy obrońca. Bez Alby to słabo wygląda
3
Getafe, dziś, i zapewne z Realem i Juventusem zagramy Pique i Lenglet....bo serio dziś nie można było grać Araujo który się super spisał z Sevilla?
0
@msmsms ale bez karnego skoro był spalony?
4
@Katalończyk 99 znaczy to ze bez Maguire to akurat osłabienie PSG :D
0
@Rewolucja123 Dest oprócz ostatnich 10min gdzie miał 2-3glupie straty bardzo dobrze jak na taki prawdziwy debiut. Roberto na swoi dziwnym poziomie. Dembele poniżej jakiegokolwiek poziomu
2
@BarcaInfo gorszy od de Jonga i tak by nie był
5
@Mow_mi_Douglas w Polsce nikt nie wie jak grać na każdą taktykę....
7
@Kettger taki talent jak Varane się zdarza raz na dekadę. Grając na pozycji SO trzeba być pozytywnie je**** by grać w takim klubie jak Real. Psycha na kosmicznym poziomie. Nie przypominam sobie by jakis inny piłkarz grał na SO w takim wieku w klubowym klubie w Europie (moze De Ligt? ale on nabrał doswiadczenia w Ajaxie)
1
@ksobi no ja też na PS4. Miałem bilans 4-0 i potem zaczęło się "eldorado" :D
1
@ElPonczato po tym jak w kazdym składzie kazdy miał Neymara, Sona i w obronie van Dijka+Varane to zrezygnowałe....pay to win w ciul
0
@Arkadio90 znaczy jeżeli Dembele wgl jeszcze zagra to wtedy będzie co najmniej śmieszne. Wczoraj udowodnił czemu nie gra i powinno się go sprzedać jak najszybciej
0
@Jacu327 pytanie czy on kiedykolwiek był bramkarzem klasy światowej. Solidny był, ale chyba z klasą światowa bym nie przesadzał. Teraz jest wrakiem
2
@capoN nudno nie bedzie na Najman vs Don Kasjo na konferencji :D
54
Ale eleven promuje el clasico xdd Messi vs Benzema; Pique vs Ramos i uwaga....... Griezmann vs Asensio
0
@Karol1993 no przeczytałem od razu i dalej nie wiem za co go można chwalić. Gorsze od Griezmanna
0
@kamilop jak można po wczorajszym meczu jeszcze bronić Dembele....
2
A ja się nie dziwię werdyktowi. To jak Gruzin wstawał z prób obalenia było imponujące+ nawet jak był obalony to radził sobie naprawdę świetnie. Gamer z góry był bezradny przez większość czasu
0
Coś gamer nie w formie dziś
0
De Jong znowu spóźniony kilka sekund. Nawet ja bym podał na czas do Fatiego teraz.
1
Czemu Griezmann zostaje xdddddddd
0
De Jong to zaczyna chyba zazdrościć formy Griezmannowi i Dembele
1
Nie no, karny słuszny. Wyobraźmy sobie, że Djene tak fauluje Messiego- chcielibyście jeszcze żółtej kartki dla niego. Karny słuszny
2
I ze niby Perez nie wykonał żadnych transferów xdd
4
Pedri pierwsze 10min strasznie nerwowe, ale teraz już gra super