FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Godin nie odejdzie i będziemy się bujać z Arturito
1
@zadafcb a ja tam stawiam na Miami. W PO pokazali się z lepszej strony niż Celtowie a mieli lepszych rywali. Lepszej, a co ważniejsze równiejszej
1
@IronSanHybrid wgl Fifa jest rasistą, że takie niskie oceny dała czarnoskórym....powinni dostać każdy po minimum 95
0
@patataj cooo? serio??
0
@VenoM ee tam, żart to obecnie jest na PO
0
@RadekACCA ale opcja Klay-Curry-Giannis-Green.... nikt by im nie podskoczył śmiem twierdzić
0
@RadekACCA Irving i Durant....wg mnie to nie ma prawa wypalić :P za mocne charakterki
8
@Chakalaka oszczędzaj 30mln na Depay, kup za 18mln jakiegoś nołnejma z Leganes.....
3
też macie takie wrażenie, że Griezmann u nas nigdy nie odpali?
0
@Eto'o9 R10 to jeżeli Wijnaldum ma być w podstawowej 11 to cięzko widzę ten sezon xD Pjanić- Wijnaldum- De Jong (który u nas gra po prostu średnio) nie jest o wiele lepsza niż Vidal-Busquets-Rakitic
0
@barteq no, a Inzaghi to ten sam profil co Messi
1
ależ mnie ciekawi ten sezon w Premier League. Na papierze są cztery główne zespoły o walkę o mistrzostwo, bo Chelsea po tych wzmocnieniach i United z takim składem to wydaje mi się, że są bardzo bliskie Liverpool i City. A o pozycje 4-5 to Arsenal, Leicester, Tottenham, Wilki, Everton (też dobre transfery), może Sheffield + pewnie jakieś zaskoczenie pozytywne też może byc
1
@MESSIah16 dziedzictwo Małysz większe, ale wg mnie Stoch był lepszy :D
6
Oby tylko Koeman oglądał dzisiejszy mecz
1
@Hrzan Arkadiuszoooo Milik
0
A czy przy kupnie Coutinho Liverpool tam nie zastrzegł sobie, że Barcelona nie kupi od nich nikogo przez chyba 3lata? Takie coś chyba było pisane
2
@barcelonaLM jeżeli w ustawieniu 4-2-3-1 ma grać obok de Jong to jak najbardziej, ale jeśli będziemy grać 4-3-3 z de Jong, Busqeuts i nim to ta nasza pomoc dalej będzie drewniana
0
Jezu.....tu w ataku było nic. Takiej pasywności w ataku, pressingu czegokolwiek nie było absolutnie nic.
4
Ciekawe czy Koeman będzie mial jaja go czasami posadzić na lawce
14
niech już ten Messi odejdzie i tyle. Zaczyna robić większe gówno niż Neymar przed transferem. U niego na 2tyg przed rozpoczęciem ligi wszystko już było wiadomo....
0
@TheMugShot moze idiotyczne pytanie, ale: czemu?
0
jaką polecacie stron odnośnie prawidłowych cwiczen na "rozbudowe" górnych miesni ciała? by było pokazane jak je poprawnie wykonywać, jakie serie, co przy okazji jeść, czego stanowczo nie. Jestem kompletnie zielony w tym temacie, a bym chciał "spróbować" zabrac się za sibie
13
Komentarz usunięty
0
@njuerr a kogo masz na skrzydłach? xD
0
kogo byście najbardziej chcieli z City u nas? wyłączając de Bruyne, bo to jest sfera zbyt wielkich marzeń. Mi się najbardziej marzy Sterling lub Mahrez. Oprócz Dembele, który zawsze jest kontuzjowany nie mamy skrzydłowych z doświadczeniem. Fati i Trincao to dopiero bajka przyszłości. Piłkarsko wole Bernardo Silve, ale uważam, że on najlepiej gr ana pozycji nr 10, a tam już mamy Griezmann, Pedri, Coutinho i Puiq
0
@Avatarr sam chciał tych przeciętniaków. Suarez, Busi, Vidal, Pique i Alba by nawet murwy nie widzieli od porażki z Liverpoolem gdyby nie byli ziomkami Messiego.
0
@Ghotti conte coś długo się nim interesuje i się zainteresować w 100% nie moze, a reszta martwi strasznie, że taka cisza
1
najgorsze w tej całej sadze jest to, że o Umtiti, Vidalu, Semedo, Rakiticiu cisza, a o Suarezie tylko Juventus się wymawia
0
@normasubiektywna dziwny uraz pleców.....
4
i to jest prawidłowe zachowanie, a nie tak jak Dembele czy Coutinho przy transferach