0

@BarcaInfo Godin nie odejdzie i będziemy się bujać z Arturito

1

@zadafcb a ja tam stawiam na Miami. W PO pokazali się z lepszej strony niż Celtowie a mieli lepszych rywali. Lepszej, a co ważniejsze równiejszej

1

@IronSanHybrid wgl Fifa jest rasistą, że takie niskie oceny dała czarnoskórym....powinni dostać każdy po minimum 95

0

@patataj cooo? serio??

0

@VenoM ee tam, żart to obecnie jest na PO

0

@RadekACCA ale opcja Klay-Curry-Giannis-Green.... nikt by im nie podskoczył śmiem twierdzić

0

@RadekACCA Irving i Durant....wg mnie to nie ma prawa wypalić :P za mocne charakterki

8

@Chakalaka oszczędzaj 30mln na Depay, kup za 18mln jakiegoś nołnejma z Leganes.....

3

też macie takie wrażenie, że Griezmann u nas nigdy nie odpali?

0

@Eto'o9 R10 to jeżeli Wijnaldum ma być w podstawowej 11 to cięzko widzę ten sezon xD Pjanić- Wijnaldum- De Jong (który u nas gra po prostu średnio) nie jest o wiele lepsza niż Vidal-Busquets-Rakitic

0

@barteq no, a Inzaghi to ten sam profil co Messi

1

ależ mnie ciekawi ten sezon w Premier League. Na papierze są cztery główne zespoły o walkę o mistrzostwo, bo Chelsea po tych wzmocnieniach i United z takim składem to wydaje mi się, że są bardzo bliskie Liverpool i City. A o pozycje 4-5 to Arsenal, Leicester, Tottenham, Wilki, Everton (też dobre transfery), może Sheffield + pewnie jakieś zaskoczenie pozytywne też może byc

1

@MESSIah16 dziedzictwo Małysz większe, ale wg mnie Stoch był lepszy :D

6

Oby tylko Koeman oglądał dzisiejszy mecz

1

@Hrzan Arkadiuszoooo Milik

0

A czy przy kupnie Coutinho Liverpool tam nie zastrzegł sobie, że Barcelona nie kupi od nich nikogo przez chyba 3lata? Takie coś chyba było pisane

2

@barcelonaLM jeżeli w ustawieniu 4-2-3-1 ma grać obok de Jong to jak najbardziej, ale jeśli będziemy grać 4-3-3 z de Jong, Busqeuts i nim to ta nasza pomoc dalej będzie drewniana

0

Jezu.....tu w ataku było nic. Takiej pasywności w ataku, pressingu czegokolwiek nie było absolutnie nic.

4

Ciekawe czy Koeman będzie mial jaja go czasami posadzić na lawce

14

niech już ten Messi odejdzie i tyle. Zaczyna robić większe gówno niż Neymar przed transferem. U niego na 2tyg przed rozpoczęciem ligi wszystko już było wiadomo....

0

@TheMugShot moze idiotyczne pytanie, ale: czemu?

0

jaką polecacie stron odnośnie prawidłowych cwiczen na "rozbudowe" górnych miesni ciała? by było pokazane jak je poprawnie wykonywać, jakie serie, co przy okazji jeść, czego stanowczo nie. Jestem kompletnie zielony w tym temacie, a bym chciał "spróbować" zabrac się za sibie

13

Komentarz usunięty

0

@njuerr a kogo masz na skrzydłach? xD

0

kogo byście najbardziej chcieli z City u nas? wyłączając de Bruyne, bo to jest sfera zbyt wielkich marzeń. Mi się najbardziej marzy Sterling lub Mahrez. Oprócz Dembele, który zawsze jest kontuzjowany nie mamy skrzydłowych z doświadczeniem. Fati i Trincao to dopiero bajka przyszłości. Piłkarsko wole Bernardo Silve, ale uważam, że on najlepiej gr ana pozycji nr 10, a tam już mamy Griezmann, Pedri, Coutinho i Puiq

0

@Avatarr sam chciał tych przeciętniaków. Suarez, Busi, Vidal, Pique i Alba by nawet murwy nie widzieli od porażki z Liverpoolem gdyby nie byli ziomkami Messiego.

0

@Ghotti conte coś długo się nim interesuje i się zainteresować w 100% nie moze, a reszta martwi strasznie, że taka cisza

1

najgorsze w tej całej sadze jest to, że o Umtiti, Vidalu, Semedo, Rakiticiu cisza, a o Suarezie tylko Juventus się wymawia

0

@normasubiektywna dziwny uraz pleców.....

4

i to jest prawidłowe zachowanie, a nie tak jak Dembele czy Coutinho przy transferach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?