FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak oglądam ta rocznicę bitwy warszawskiej... Jaka wg Was jest najważniejsza bitwa w historii świata? Ciężko wybrać wiadomo, ale ja chyba bym wybrał bitwa pod Stalingradem
31
Jedyny plus taki, że wczoraj redakcja nie banowala za przekleństwa :P
7
@BarcaInfo Valverde był tak samo beznadziejny jak Setien. Przypominam Romę i Liverpool. Wygrał ligę tylko dlatego, że trafił chyba na najgorszy Real w XXI wieku
1
Już widzę jak ktoś przyjdzie grać do tego burdelu xd Pedri to sobie pluje w twarz bo wie, że i tak będzie grał Vidal, Rakitic i Griezmann bo mogą
1
Kurwa przegrywają 2-6 a w Bayernie więcej zmian niż u nas.....niech w ten zarząd i sztab trenerski jebnie jakaś bomba
5
Puig to się będzie rozgrzewal przez jebane 48h.....skoro i tak zjebał cały skład to niech chociaż ten sobie pogra
0
Teraz to każdy trener normalny puściłby Monchu, Fati, Puig i Araujo...a tu wejdzie Rakitic, Firpo i tyle
1
Nie no, prawa strona to jest porażka.....tam by i Peszko robił.zamieszanie
2
Gdzie był ten Semedo.....niech on odejdzie jak najszybciej.
6
@Danny Gaucho ludzie z Europy chyba dalej myślą, że tam nie umieją grać. Polecam obejrzeć kilka meczy....Legia by tam była jedną z ostatnich druzyn
2
Wichniarek: MLS nie odbiega od polskiej ligi xddddddd
1
@Pilka_jest_okragla ja pierdziele.....w tej szatni wystarczy być kolega Messiego i się ma pewny skald...innego powodu czemu miałby grać Vidal nie ma
0
@Mathew86 Vidal to z ławki nie powinien się podnieśc.
13
Busquets i Vidal to mają większe tasmy na tych trenerów niż Benzema 5 lat temu w Realu....nie możliwe by takie hamulce grałty w kazdym istotnym meczu, gdzie w każdym z nich grają totalną kupę
1
ja to mam chociaż małą nadzieję, że jak będzie niekorzystny wynik to w pierwszej kolejności wejdą Puig i Fati, a nie Dembele. Jeśli napierw wejdzie Francuz to będzie splunięcie w twarz i koljeny dowód, że w Barcelonie nie liczy się kto jest w formie tylko gra ten co kosztował....
0
nie uważacie, że Atalanta sama jest sobie winna, a głównie ich trener? rozumiem bronić wyniku od 70min, ale przez całą druga połowę? Szybka zmiana Gomeza, który bądź co bądź ciasteczka umie posyłać. Atalanta od dwóch sezonów jesli bliżej zasady "lepiej wygać 5-4 niż 1-0" bo nie umie bronić, a tu musieli bronić przeciwko Neymarowi czy Mbappe.
20
nie ma co się podniecać PSG.....gdyby wczoraj na boisku był Romario to by po 20min było 2-0
0
@Sysia11 nie widze szans Barcelony bez takich piłkarzy jak Neymar
0
skrzydłowi w poważnym klubie? nie znam :D
0
@Kamiloza91 Gomez....ale u nas pewnie by kazano mu grać do tyłu
3
Się śmiejcie z Neymar i mówcie, że poszedł na kasę, ale gość robi zamieszanie takie na boisku, gdzie u nas nikt tak nie potrafi obok Messiego. Większość się z niego śmieje i wyzywa tu tylko po to by zyskać zielone, a każdy wie że jest potrzebny jak nikt inny.
2
Co Navas teraz wyjął.....
0
@Cochise przeciez my co mecz gramy defensywnym ustawieniem, a i tak obrona kuleje xD
0
@michaleu patrząc na to, ze to obrońca to tym większy szok, że nie pauzował
0
szkoda, że nie ma żadnego portalu polskiego, który w takich ważnych meczach nie porównuje piłkarzy po pozycjach. Wiadomo, ze nie byłoby to zbyt obiektywne, ale ciekawe
0
@Danny Gaucho no to wtedy bardziej zasłużył niż teraz.
1
@kibicsportu król strzelców Bundesligi, mistrzostwo i puchar to nie są żadne!!! osiągnięcia jak się gra w Bayernie. Jakby to zrobił grając w BVB czy Lipsku to jeszcze jeszcze
5
@BarcaInfo a ja to nie rozumiem za co on ma dostać ZP......Immobille grający w dużo gorszej drużynie zdobył Złotego Buta, a zostać najlepszym strzelcem Bundesligi grając w Bayernie to i by Brozek potrafił
16
akurat powrót Vidala i Busquetsa to nie jest na plus.
0
@PatrykBarca aaa w obronie xDDD czyli ty tez jak nasi ostatni trenerzy wychodzisz z założenia 0-0, a moze coś wpadnie