0

@Adamski69 moje najgorsze :(

7

0

Co myślicie o takich aplikacjach jak Tinder?

1

@Encore w swoim prime to można powiedziec, ze był najlepszy

2

@Granto 27 lat to nie tak źle, 4-5 lat na poziomie powienien jeszcez wytrzymać

0

@Colon jak w Polsce za papierem 2msc temu

3

@Chakalaka Edziu Durda jest, jest zabawa

1

@kewin wypozyczymy z opcją kupna *

6

i po odpadnięciu z LM: "specjalnie odpadliśmy, by się lepiej przygotowac do nastepnego sezonu"

31

@Homeopata8989 65 mln + dwóch piłkarzy xD ta wypowiedź jest tak głupia...że znając bartka to tak było

0

@BarcaInfo ostatnie zdanie bardzo mądre. No i Pjanic nie jest w top10pomocnikow na świecie, ale Artur miał szansę i jej nie wykorzystał

0

@monsterrize no bez jaj. Gośc, który w grudniu grał w Leganes ma byc jednym z naszych kluczowych zmienników....przecież to jest zart. Nic do niego nie mam, ale to się nie moze udac

0

@BarcaInfo jeżeli on ma być decydujący to będzie ciężki okres dla kibiców Barcelony

1

@mateuszdabski to tak jak my

1

@T_TG Davies vs Roberto xdddd o Boże ale by to było komiczne

0

@Encore raczej setki milionów :P

0

@zmiter912576 ogladam BVB i nie mówie, ze grał słabo. Ale w formacji jakiej gra Real, czyli 4-3-3 lub 4-2-3-1 to jako PO będzie zostawiał wieeeeeele miejsca wolnego

3

Davies to jakis kosmos

4

wszyscy się tak jarają Hakimim, a ja to aż się nie mogę doczekac, aż wróci do Realu. Gośc wygląda dobrze w BVB, bo ma za sobą 3 obrońców. W Realu ustawienie z "3" z tyłu jest niespotykane. On w obronie jest słaby.

4

@masq nie jest jeszcz w pełni gotowy fizycznie, a forma Hazarda i Brandta jest na tyle wysoka, że Favre nie musi ryzykowac grą Sancho od początku

5

@Barca1992 i tak te obostrzenia za daleko juz poszły i powinny byc dawno zdjęte

0

@fracek13 Krzysiu to od wielu męczy prezentuje poziom, który w polskiej lidze nie pozwalałby mu grav

1

@BarcaInfo dziwny jest ten temat Rakticia. Z jednej strony szacunek za walkę o skład, ale z drugiej strony tymi swoimi wypowiedziami trochę wpycha się na boisku, bo jak nie to powiem jacy jestescie słabi

5

@BarcaInfo szkoda, że w trakcie meczu wygląda to kilka razy gorzej

0

@Fawrf tego nie napisałem.

1

@Kaperan1357 przynajmniej bez świętych krów.

0

@Witekk10 czyli na skrzydła wystarczy ta 4, potrzebują 9 gdzie jest Suarez, a to gdzie Griezmann?

0

@Hiacynk ta ilośc asyst jest przerażająca....

0

@Bykunn do 2000 też moze być :D myślałem, ze do 1500 coś sie juz znajdzie

0

jaki polecacie laptop taki do 1500zł? zadne gry tylko by normalnie chodził bez zacinania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?