FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 moje najgorsze :(
7
@justfootball nie.
0
Co myślicie o takich aplikacjach jak Tinder?
1
@Encore w swoim prime to można powiedziec, ze był najlepszy
2
@Granto 27 lat to nie tak źle, 4-5 lat na poziomie powienien jeszcez wytrzymać
0
@Colon jak w Polsce za papierem 2msc temu
3
@Chakalaka Edziu Durda jest, jest zabawa
1
@kewin wypozyczymy z opcją kupna *
6
i po odpadnięciu z LM: "specjalnie odpadliśmy, by się lepiej przygotowac do nastepnego sezonu"
31
@Homeopata8989 65 mln + dwóch piłkarzy xD ta wypowiedź jest tak głupia...że znając bartka to tak było
0
@BarcaInfo ostatnie zdanie bardzo mądre. No i Pjanic nie jest w top10pomocnikow na świecie, ale Artur miał szansę i jej nie wykorzystał
0
@monsterrize no bez jaj. Gośc, który w grudniu grał w Leganes ma byc jednym z naszych kluczowych zmienników....przecież to jest zart. Nic do niego nie mam, ale to się nie moze udac
0
@BarcaInfo jeżeli on ma być decydujący to będzie ciężki okres dla kibiców Barcelony
1
@mateuszdabski to tak jak my
1
@T_TG Davies vs Roberto xdddd o Boże ale by to było komiczne
0
@Encore raczej setki milionów :P
0
@zmiter912576 ogladam BVB i nie mówie, ze grał słabo. Ale w formacji jakiej gra Real, czyli 4-3-3 lub 4-2-3-1 to jako PO będzie zostawiał wieeeeeele miejsca wolnego
3
Davies to jakis kosmos
4
wszyscy się tak jarają Hakimim, a ja to aż się nie mogę doczekac, aż wróci do Realu. Gośc wygląda dobrze w BVB, bo ma za sobą 3 obrońców. W Realu ustawienie z "3" z tyłu jest niespotykane. On w obronie jest słaby.
4
@masq nie jest jeszcz w pełni gotowy fizycznie, a forma Hazarda i Brandta jest na tyle wysoka, że Favre nie musi ryzykowac grą Sancho od początku
5
@Barca1992 i tak te obostrzenia za daleko juz poszły i powinny byc dawno zdjęte
0
@fracek13 Krzysiu to od wielu męczy prezentuje poziom, który w polskiej lidze nie pozwalałby mu grav
1
@BarcaInfo dziwny jest ten temat Rakticia. Z jednej strony szacunek za walkę o skład, ale z drugiej strony tymi swoimi wypowiedziami trochę wpycha się na boisku, bo jak nie to powiem jacy jestescie słabi
5
@BarcaInfo szkoda, że w trakcie meczu wygląda to kilka razy gorzej
0
@Fawrf tego nie napisałem.
1
@Kaperan1357 przynajmniej bez świętych krów.
0
@Witekk10 czyli na skrzydła wystarczy ta 4, potrzebują 9 gdzie jest Suarez, a to gdzie Griezmann?
0
@Hiacynk ta ilośc asyst jest przerażająca....
0
@Bykunn do 2000 też moze być :D myślałem, ze do 1500 coś sie juz znajdzie
0
jaki polecacie laptop taki do 1500zł? zadne gry tylko by normalnie chodził bez zacinania