FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
to co się dzieje w tej druzynie to jest dramat....wczoraj znowu bysmy zrobili rzut rożny Livepool 2.0 wersja- niemal wszyscy piłkarze nie wykazuja za grosz profesjonalizmu na boisku....zero charakteru, walki, skupienia czegokolwiek
0
@kamilop ja proponuję Edersona i ter Stegena na pomocnika
0
Carlos Vela to w obecnej sytaucji miałby pewne miejsce w Barcelonie
0
@pero1983 był bardzo kulturalny w tym stwierdzeniu....
1
@FranzMaurer dobraaaaaaa.... z mózgiem i Barto to jednak takie 2/10
1
@kazbychu przez 10min kiedy bylo pod wpływem emocji...bez szans z doświadczonymi obrońcami? powiedz to np Godinowi, którego Fati wyrzucil z LM
0
@mrboom docenić jego trzeba, bo mało kiedy jest okazja, ale trzeba przyznać, że oprócz 5-10minut w drugiej połowie to jakoś wielkiego zaanagażowania nie było widać wśród piłkarzy
0
w lecie to jak nie będzie 6-7 transferów z rozsądkiem, z mózgiem zobionych to będzei dramat
1
@KapiFCB to DNA liczyło się kilkanaście lat temu....teraz Perez jest wyganiany i ściagany za miliony byle kopacz z Leganes....ku** z Leganes.......
0
"Zasługiwaliśmy na więcej" co za idiotyzm....ciekawe ile Ci nasi piłkarze maja lekcji z dyplomacji
3
ostatnie 2 mecze idealnie pokazują czemu nie wygramy LM, a ligę ewentualnie tylko dzięki ułomności Realu. Mario Rui jest jednym z najgorszych oborńców w Serie A, Suso go robił jak chciał, a dzieki naszej bogatej kadrze gra przeciwko....Vidalowi xDDDd. Marcelo to juz kilka klas niżej niż 3-4 lata temu, Carvalaj też cześto poełniają błędy. Ale wczoraj nawet nie mieli jak popełnić błędów skoro wszystko nasze "próby ataków" były prowadzone środkiem. Może i zarząd jest beznadziejny i niezapewnił skrzydłowych, ale skoro taki Fati już nieraz udowodnił, że raz na jakiś czas umie się zerwać to niech gra od początku....albo pal licho ten Braitwhite
4
Można się śmiać z Viniciusa, że potrzebuje 362917 akcji by strzelić, ale tylko debil by go nie chciał w naszej drużynie- urodzony skrzydłowy
2
@Pogba ale nie mówisz o tym meczu?
9
Fati tyle razy już ratował dupę czy Valverde czy Srtienowi...tyle razy pokazał że jest jedynym skrzydłowym w tej drużynie....a wchodzi na boisko w 80min....on powinien grać od początku
22
Jak to wgl brzmi....najgorsi na boisku Messi i De Jong
0
I Braitwhite zawinił....jak on go krył??
2
Setien jest ślepy czy faktycznie gorszy od Valverde??? Nie istniejemy bez skrzydłowych w każdym meczu a ten i tak ciągle ciśnie tego Vidala na bok....w tym meczu chyba też ślepy skor cały czas gra de Jong
1
De Jong to niech odpocznie przez 4-5 mecze i zmądrzeje bo gra totalne gówno.....
1
Czy mozna wpuścić wkoncu kogoś szybkiego do tego ataku?????
0
Może i Pique z Osasuna czy Levante popełni błąd jak polamator, ale z Realem to on prawie nigdy nie zawodzi
2
De Jong to ma wolniejsze ruchy na tym boisku niż Andre Gomes i Rakitic.... Co podanie otrzyma to później 14kontaktow z piłką zanim ją odda
1
Jesteśmy jedyną drużyną, którą należy do Topu w Europie, która gra bez skrzydłowych i dlatego to tak beznadziejnie wygląda. Może i kadra jest wąska, ale to trzeba grać Fatim w takim razie, który przynajmniej jest szybki
1
Rakitic to na ten poziom inna klasa niż Frankie...kilka klas wyżej. De Jong to 98% podań jest do tyłu, a za nim poda to poczek 15sekunf
0
Pytanie do tych co oglądają Everton vs United: co sądzicie o tym spalonym? To jest taka sytuacja, że na Barze by było 20 sędziów a i tak nie byłoby dobrze
0
@Encore każdy ma swoje zdanie, ale Harden to umie tylko wymuszać wolne i rzucać 40 trójek w meczu
0
@vota po Cruyff tiki taki nie było na świecie przez 15lat....mógł zapomnieć xd
0
@Drozdu7 patrząc na pomocników Barcelony to nie można się śmiać nawet z piłkarzy Legii
1
@Kurkmen bo nie są. Arthur jest robiony na tej stronie na jakiegoś pomocnika klasowego, a prawda jest taka, że na ten moment taki Banega jest lepszy od niego w każdym aspekcie....może poza imprezowaniem
0
Wchodzi Arthur....wincyj pomocników do kontroli tempa xd może za Messiego? By utrzymać stabilność i równowagę
2
Jak można w XXI wieku grac w futbolu bez skrzydłowych.... na cholerę griezmann czy ten brait.... proponuje kupić jeszcze Jorginho, Pjanic, Parejo i grać 6pomocnikami z kreatywnością na poziomie -2%