4

to co się dzieje w tej druzynie to jest dramat....wczoraj znowu bysmy zrobili rzut rożny Livepool 2.0 wersja- niemal wszyscy piłkarze nie wykazuja za grosz profesjonalizmu na boisku....zero charakteru, walki, skupienia czegokolwiek

0

@kamilop ja proponuję Edersona i ter Stegena na pomocnika

0

Carlos Vela to w obecnej sytaucji miałby pewne miejsce w Barcelonie

0

@pero1983 był bardzo kulturalny w tym stwierdzeniu....

1

@FranzMaurer dobraaaaaaa.... z mózgiem i Barto to jednak takie 2/10

1

@kazbychu przez 10min kiedy bylo pod wpływem emocji...bez szans z doświadczonymi obrońcami? powiedz to np Godinowi, którego Fati wyrzucil z LM

0

@mrboom docenić jego trzeba, bo mało kiedy jest okazja, ale trzeba przyznać, że oprócz 5-10minut w drugiej połowie to jakoś wielkiego zaanagażowania nie było widać wśród piłkarzy

0

w lecie to jak nie będzie 6-7 transferów z rozsądkiem, z mózgiem zobionych to będzei dramat

1

@KapiFCB to DNA liczyło się kilkanaście lat temu....teraz Perez jest wyganiany i ściagany za miliony byle kopacz z Leganes....ku** z Leganes.......

0

"Zasługiwaliśmy na więcej" co za idiotyzm....ciekawe ile Ci nasi piłkarze maja lekcji z dyplomacji

3

ostatnie 2 mecze idealnie pokazują czemu nie wygramy LM, a ligę ewentualnie tylko dzięki ułomności Realu. Mario Rui jest jednym z najgorszych oborńców w Serie A, Suso go robił jak chciał, a dzieki naszej bogatej kadrze gra przeciwko....Vidalowi xDDDd. Marcelo to juz kilka klas niżej niż 3-4 lata temu, Carvalaj też cześto poełniają błędy. Ale wczoraj nawet nie mieli jak popełnić błędów skoro wszystko nasze "próby ataków" były prowadzone środkiem. Może i zarząd jest beznadziejny i niezapewnił skrzydłowych, ale skoro taki Fati już nieraz udowodnił, że raz na jakiś czas umie się zerwać to niech gra od początku....albo pal licho ten Braitwhite

4

Można się śmiać z Viniciusa, że potrzebuje 362917 akcji by strzelić, ale tylko debil by go nie chciał w naszej drużynie- urodzony skrzydłowy

2

@Pogba ale nie mówisz o tym meczu?

9

Fati tyle razy już ratował dupę czy Valverde czy Srtienowi...tyle razy pokazał że jest jedynym skrzydłowym w tej drużynie....a wchodzi na boisko w 80min....on powinien grać od początku

22

Jak to wgl brzmi....najgorsi na boisku Messi i De Jong

0

I Braitwhite zawinił....jak on go krył??

2

Setien jest ślepy czy faktycznie gorszy od Valverde??? Nie istniejemy bez skrzydłowych w każdym meczu a ten i tak ciągle ciśnie tego Vidala na bok....w tym meczu chyba też ślepy skor cały czas gra de Jong

1

De Jong to niech odpocznie przez 4-5 mecze i zmądrzeje bo gra totalne gówno.....

1

Czy mozna wpuścić wkoncu kogoś szybkiego do tego ataku?????

0

Może i Pique z Osasuna czy Levante popełni błąd jak polamator, ale z Realem to on prawie nigdy nie zawodzi

2

De Jong to ma wolniejsze ruchy na tym boisku niż Andre Gomes i Rakitic.... Co podanie otrzyma to później 14kontaktow z piłką zanim ją odda

1

Jesteśmy jedyną drużyną, którą należy do Topu w Europie, która gra bez skrzydłowych i dlatego to tak beznadziejnie wygląda. Może i kadra jest wąska, ale to trzeba grać Fatim w takim razie, który przynajmniej jest szybki

1

Rakitic to na ten poziom inna klasa niż Frankie...kilka klas wyżej. De Jong to 98% podań jest do tyłu, a za nim poda to poczek 15sekunf

0

Pytanie do tych co oglądają Everton vs United: co sądzicie o tym spalonym? To jest taka sytuacja, że na Barze by było 20 sędziów a i tak nie byłoby dobrze

0

@Encore każdy ma swoje zdanie, ale Harden to umie tylko wymuszać wolne i rzucać 40 trójek w meczu

0

@vota po Cruyff tiki taki nie było na świecie przez 15lat....mógł zapomnieć xd

0

@Drozdu7 patrząc na pomocników Barcelony to nie można się śmiać nawet z piłkarzy Legii

1

@Kurkmen bo nie są. Arthur jest robiony na tej stronie na jakiegoś pomocnika klasowego, a prawda jest taka, że na ten moment taki Banega jest lepszy od niego w każdym aspekcie....może poza imprezowaniem

0

Wchodzi Arthur....wincyj pomocników do kontroli tempa xd może za Messiego? By utrzymać stabilność i równowagę

2

Jak można w XXI wieku grac w futbolu bez skrzydłowych.... na cholerę griezmann czy ten brait.... proponuje kupić jeszcze Jorginho, Pjanic, Parejo i grać 6pomocnikami z kreatywnością na poziomie -2%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?