5

@BarcaInfo i to by było na tyle z gry Aleni, Puiga czy kogos innego xD

1

@Zip kazdemu chyba :/

0

@Evrile w sensie moze i regulamin był po jego stronie, ale noo....nie xD

1

@Avada Kedavra nie no...tutaj to nic nie było po stronie Kepy, nawet rozum a to chyba zwłaszcza

1

@JohnConstantine1899 stylem tak, ale jednak to poziom obecnie na Valencia max, chociaż przypuszczam, że i tam miałby problem z grą w pierwszym składzie

1

@Veb1233 Alisson też chyba długi okres leczył kontuzję

0

@nitey no jak grał u nas to w wielu meczach w LM był lepszy niż Messi, a na wyjazdach to juz szczególnie

0

@Messibestplayerintheworld i się skonczy, ze zagra jeden mecz w sezonie. Co sezon się czyta "xxx zostanie przeniesiony do pierwszego zespołu, bo sztab trenerski na niego liczy" po czym przy kontuzjach lub kartkach rzucają zawodników nie na swoje pozycje, byleby tylko młodzi nie grali

0

@mekston aaaaa sorry.....zapomniałem, że wg 90% uzytkowników złe słowo na Messiego to jest największa obelga.

0

@MichVeB no Messi w rewanzu to też nie błyszczał, a takie zdjęcie to i pewnie z Rakiticiem się znjadzie

0

@Encore siatkarsko jednak Winiarski, ale jakbym był trenerem to bym wolał miec Kubiaka w swoim składzie :D

0

@Krzychu1010 oby jak najszybciej....stawiam ostatni tydzień maja/pierwszy tydzien czerwca

0

nooo i dobrze podsumował

0

@BarcaInfo Courtouis pewnie i tak bedzie miał z tym problemy

2

@Piotr89Sand przesadzaja z tym i to zdecydowanie.

0

@Chwytliwy Mexes zdecydowanie powinien wygrać, cudeńko. Może i slaby rywal, tylko faza grupowa, ale najlepiej siadlo, oczywiście wg mnie

0

Jak się idzie w goście do kogoś to jakie wina się kupuje? Białe czy czerwone? Wytrawne czy słodkie? Itp itd, tak z ciekawości

0

@jeyx77x pier***, już nie pije

0

@mikael z np Kompany nie był przez chwilę grającym trenerem w Anderchlecie?

2

jak grający trener dostanie na boisku czerwoną kartkę to musi zejśc do szatnI?

0

@MichalZZZ jeszcze w listopadzie były :D

0

@Hiacynk jak można pisać takie głupoty. Przecież odkąd w kadrze grają Aguero, Messi, di Maria itp. to tam właśnie ofensywa zawodzi. Wicemistrzostwo świata to nie zasługa ataku, tylko świetnego bloku defensywnego, mimo potężnych nazwisk.

0

@Kajtek77 a jakbys miał wybrac swoje najlpesze?

0

@Kajtek77 wiem wiem, chodzi mi o sam poziom w ringu, feud oraz promo do walki w moim pytaniu nie ma znaczenia

0

wczoraj wyszła tu dyskusja o najlepszym wrestlerze, to inne pytanie w tej tematyce: najlepsze dla was walki (nie tylko o wwe)? Ciekawe czy ktoś da walkę z wwe czy wszyscy wskażą coś z NJPW :P

1

Ale co ludzie narzekają na Adebayora?? Jego pieniądze, niczego nie ukradł więc robi z nimi co chce.

0

@Rivaldo83 mam spore wątpliwości czy to był top Adriano. Stac go było na znacznie więcej chyba

0

kto wg Was miał większy potencjał na bycie topowym zawodnikiem? Quaresma czy Adriano? wg mnie 2 największe rozczarowania w tym wieku jesli chodzi o niewykorzystany potencjał

0

@FranzMaurer mam wadę wzroku, także badania to chyba obowiązek

0

miałem ważność prawa jazdy do końca 2019 roku, czy istnieje jakiś okres do kiedy muszę zrobić badania by uniknąć ponownych egzaminów itp?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?