0

@zawsze_barca ciekawe ile borówek musiała zjeść by mieć takie fioletowe usta.....

0

@Hiacynk Tottenham i Chelsea to chyba o parę głosów za dużo dostalo

3

@PanPatrykk dla mnie uznawanie na chwilę obecną Barcelony za faworyta to jest żart. Real, PSG, City, Liverpool, Bayern są znacznie równiejsi; a w dwumeczu to i Napoli jest dla nas duzyyyyyym wyzwaniem

2

@Nicko Arthur gra u nas już kolejny sezon, a jedyne jego dobre, ofensywne podanie jakie pamiętam to z Sevilla w CdR. De Jong to w Ajaxie nawet za dużo takich nie miał. Piłkarze super do kontroli gry i tempa- nie do ofensywy

4

@MrShakira kreatywnie? De Jong i Arthur to z kreatywnością mają niewiele wspólnego

0

Gdy odchodził Valdek byłem wniobowziety. Dalej jest zachwycony jego odejściem, bo uważam Setiena za trenera znacznie lepszego dla Barcelony. Jednak dla Barcelony to teraz 20pilkarzy nie powinno grać z tego składu. Oni w dupie mają taktykę, odpowiedzialnosc za zespół czy zaangażowanie. Raz na jakiś czas sobie podbiegnie gdzieś, raz na kwadrans powalczy, raz pobiegnie za niekrytym zawodnikiem.... A tak to grają sobie jak Albatrosy z Orłami Otwocka.

0

Czy dzisiejszy all star meatch jest też na takiej zasadzie jak ten niedzielny?

0

Jaki wg was jest najlepszy koszykarz obecnie, który zarówno w ofensywie jak i defensywie pokazuje mega poziom? Leonard?

3

Przecież to jest porąbane co się dzieje we Włoszech z tym Juventusem. Oni nigdy nie przegrają ligi tam.

0

@BOSSS85 Ramsey aż tak to nie był, ale inny nabytek Arsenalu Diany mize

4

@FCBarcelonista to że to Messi nie oznacza, że takie dziecinne zachowanie będzie usprawniedliwione

2

@itmustbejoke ale ich właśnie obrona i bramkarz ratowali ostatnio xd na mundialu np w 2014 to dzięki nim dostali się do finału, a nie dzięki ofensywie

0

@Rewolucja123 lekarz mówi, że wszystko ok xd

0

Jest tu jakiś lekarz albo coś?? Jakaś bardzo dobra maść na blizne? Może ktoś pomóc na priv?

3

@Michu94 tamta drużyna by pokonała każdego. Brazylia z 2002, Hiszpania z 2010, Bayern Juppa też by polegli

8

@dasouzar11 jak może ich wciągać jak on nie gra xd

0

Znacie jakieś strony, gdzie można ściągnąć cała playlista na raz z YT zamiast pojedynczi

0

Gdzie mogę obejrzeć całe Super Bowl? Nigdy nie oglądałem z tego powtórek

0

@Barca_Big_Moment bardzo się cieszę z wyboru Setiena, ale wybór Allegri też wg mnie nie byłby zły. Może by wkoncu coś poukładał w obronie

3

@VamosRakieta de Jong oprócz meczu z Ibiza to ja nie wiem czy posłał jakieś prostopadle podanie

1

@Pawlak1992 Pjanic i Saul.....bardzo prawidłowa kandydatura

0

@itmustbejoke że Juventus ma wsparcie sędziów, a sędzia w meczu Realu zachował się bardzo dobrze ponieważ nie było mowy o karnym

0

@SuperPatsonFCB co druga kolejka Premier league....

2

@SuperPatsonFCB Liverpool jest pchany przez sędziów i tylko ich fani tego nie widzą. Doskonale by sobie poradzili bez ich pomocy, więc tym bardziej boli to

0

@zadafcb na kogo stawiasz?

5

Juventus to ma większe wsparcie sędziów niż Legia czy Bayern

3

@snake99 taaaa.....i dyskwalifikacja na 10meczy. Bez jaj już

0

@ShawnC taki Werner czy Immobile są lepszymi napastnikami w tym sezonie

0

@ShinobiQWE no ale Liverpool jest w tym mistrzem to o co Ci chodzi xe

3

@Pilka_jest_okragla obecnie to u nas każdy gra do tyłu lub do najbliższego. Można nie lubić Rakiticia, ale niestety jest jednym z wielu w tym aspekcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?