FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu w sumie to daje nie co ponad 62,5podania na mecz.... Trochę slabo
0
W drużynie na jakim poziomie poradziłby sobie wg Was ter Stegen w środku pola? Np Eibar lub Newcastle?
0
@student97r gdzie oglądasz NBA? Chciałbym zobaczyć Dallas Vs Wilki
0
Gdzie można oglądać NBA? Ostatnio polecana strona padła i nie mam zapasowej :(
0
@student97r przed sezonem Dallas było wymienieni do walki o Play off a tu proszę :) wiadomo, że jeszcze sporo czasu, ale....
0
@student97r Luka Magic zniszczy ich
0
@Armude14 bo to Liverpool. Nie dosc, że karny ewidentny to jeszcze TAA nie powinno już byc na boisku
0
Wiecie może kto komentuje dzisiejsze mecze w PL?
1
@AlvaroHanso futbol totalny i Valverde pięknie do siebie pasują. Kwintesencja futbolu
0
@student97r Denver może nieźle namieszać i mówię już o Play off
5
Najbardziej niezasłużone miejsce Bernardo....gość powinien być w top5, geniusz, gdzie go się nie wystawi jest jednym z najlepszych
0
@adaminhoo najpierw niech podejdą pod to pole karne
8
Niech Barcelona jedzie na mecz do Krakowa.... Seria porażek Wisly by się skończyła przynajmniej
2
@NeroTFP najlepsza riposta w całych Miodowych latach, ta Norka
0
@mekston Argentyna na Mundialu w 2014 zdobyła srebro tylko dzięki obronie....atak nie istniał. I tak na wszystkich imprezach
2
@Jacu327 młodzieńczy temperament się w nim obudził
4
@Rakitovic00 no i? Mając Messiego męczymy się z każda drużyna z La Liga, a każdy mecz to choroba dla oczu
23
Przecież ten Real nas rozwali..... Xd oni coś grają z przodu, a my ani z przodu ani z tyłu
8
@Rewolucja123 zależy jakie trofeum liczymy. Liga Europy i Puchar Katalonii?
6
@Chwytliwy od kilku sezonów sędziowie robią co mogą by Liverpool wygrał ligę...
0
@Chwytliwy ciekawe czy tylko jednorazowy chwyt
0
@Bamek94 wygrali to, że dobranocki już nie ma i nie warto puszczać Barcelonę...
16
Najgorsze, że człowiek już nawet nie jest zdziwiony i rozczarowany. Teraz każdy mecz wygląda jakby grali z jakimiś kozakami
0
@Prezes_sycylijczyk nie w każdej
0
@Danny Gaucho najgorsze jest to, że w kilku meczach my rok temu graliśmy tak samo defensywbie...3defensywnyxh pomocników, Roberto na skrzydle...
0
@student97r jak go kontuzje nie będą omijać to może pobić wiele rekordów....
0
@student97r ale mi szkoda Doncicia....gdyby grał w odrobinę lepszym klubie to byłby z Top 3-5 faworytów do MVP.
4
@Messibestplayerintheworld Liverpool od 3 lat jest pchany przez sędziów w lidze a i tak nie potrafią wygrać
0
@Kamilos84 nie pieprzą tylko piszą prawdę, a Liverpool przez tyle lat i tak nie mógł wygrać pomimo pomocy
0
Gdyby nie TAA to piłka by wylądowała do Sterlinga i sytuacja sam na sam.....ten Liverpool jest bardziej pchany przez sędziów niż Juventus we Włoszech