0

@Suzu w sumie to daje nie co ponad 62,5podania na mecz.... Trochę slabo

0

W drużynie na jakim poziomie poradziłby sobie wg Was ter Stegen w środku pola? Np Eibar lub Newcastle?

0

@student97r gdzie oglądasz NBA? Chciałbym zobaczyć Dallas Vs Wilki

0

Gdzie można oglądać NBA? Ostatnio polecana strona padła i nie mam zapasowej :(

0

@student97r przed sezonem Dallas było wymienieni do walki o Play off a tu proszę :) wiadomo, że jeszcze sporo czasu, ale....

0

@student97r Luka Magic zniszczy ich

0

@Armude14 bo to Liverpool. Nie dosc, że karny ewidentny to jeszcze TAA nie powinno już byc na boisku

0

Wiecie może kto komentuje dzisiejsze mecze w PL?

1

@AlvaroHanso futbol totalny i Valverde pięknie do siebie pasują. Kwintesencja futbolu

0

@student97r Denver może nieźle namieszać i mówię już o Play off

5

Najbardziej niezasłużone miejsce Bernardo....gość powinien być w top5, geniusz, gdzie go się nie wystawi jest jednym z najlepszych

0

@adaminhoo najpierw niech podejdą pod to pole karne

8

Niech Barcelona jedzie na mecz do Krakowa.... Seria porażek Wisly by się skończyła przynajmniej

2

@NeroTFP najlepsza riposta w całych Miodowych latach, ta Norka

0

@mekston Argentyna na Mundialu w 2014 zdobyła srebro tylko dzięki obronie....atak nie istniał. I tak na wszystkich imprezach

2

@Jacu327 młodzieńczy temperament się w nim obudził

4

@Rakitovic00 no i? Mając Messiego męczymy się z każda drużyna z La Liga, a każdy mecz to choroba dla oczu

23

Przecież ten Real nas rozwali..... Xd oni coś grają z przodu, a my ani z przodu ani z tyłu

8

@Rewolucja123 zależy jakie trofeum liczymy. Liga Europy i Puchar Katalonii?

6

@Chwytliwy od kilku sezonów sędziowie robią co mogą by Liverpool wygrał ligę...

0

@Chwytliwy ciekawe czy tylko jednorazowy chwyt

0

@Bamek94 wygrali to, że dobranocki już nie ma i nie warto puszczać Barcelonę...

16

Najgorsze, że człowiek już nawet nie jest zdziwiony i rozczarowany. Teraz każdy mecz wygląda jakby grali z jakimiś kozakami

0

@Prezes_sycylijczyk nie w każdej

0

@Danny Gaucho najgorsze jest to, że w kilku meczach my rok temu graliśmy tak samo defensywbie...3defensywnyxh pomocników, Roberto na skrzydle...

0

@student97r jak go kontuzje nie będą omijać to może pobić wiele rekordów....

0

@student97r ale mi szkoda Doncicia....gdyby grał w odrobinę lepszym klubie to byłby z Top 3-5 faworytów do MVP.

4

@Messibestplayerintheworld Liverpool od 3 lat jest pchany przez sędziów w lidze a i tak nie potrafią wygrać

0

@Kamilos84 nie pieprzą tylko piszą prawdę, a Liverpool przez tyle lat i tak nie mógł wygrać pomimo pomocy

0

Gdyby nie TAA to piłka by wylądowała do Sterlinga i sytuacja sam na sam.....ten Liverpool jest bardziej pchany przez sędziów niż Juventus we Włoszech

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?