0

@Cave a można przybliżyć o co chodzi? Nie słyszałem jakiego wywiadu z nim ostatnio

1

@didzejos gdyby nie ta dwójka to Valverde by już dawno nie było

0

@Cariones hehehe

0

Czemu ten Medwedev ma tak wysmarowane ręce na biało??

0

20.09 rusza Puchar Świata w Rugby, wie ktoś może, czy tak jak zawsze będzie transmisja na Polsat Sport?

0

@student97r myślisz, że Harden i Russell wypali?? Bo to taka "chora" mieszanka

0

@mekston ale z tak serwującym Wawrinka jak dziś w nocy to i Federer może być bez szans

2

@Mns21 tak, ale gdyby dostawał szansę to byśmy mieli bardzo dobrego zmiennika.

1

@Abuk oo to już by było zbyt dobre :D

0

Wiem, że tu są fani wrestlingu. Jak tam przed AEW All Out? Takie walki jak Pac vs Omega i Ladder match Young Bucks vs Lucha Brothers to będzie poezja, a Janela vs Alli vs Havoc to harcdore może siąść dobry

0

Zyiech jest niesamowity, jakim cudem nikt go nie kupił w tym okienku???

0

Niech strzelą jeszcze jedną i da szansę temu Fati :D

7

Vidal xdddddd myślę, że za Griezmanna, trzeba bronić wybiku

0

@matirix20 znaczy ciężko gorzej zagrać niż Dembele

1

@ProMILs znaczy najgorsze jest w tym to, że jeszcze jest duże ryzyko wyjścia 4 defensywnymi....

3

Tymczasem City dziś gra w pomocy bez żadnego defensywnego pomocnika :D

1

Benzema> Suarez i Griezmann

0

@barcelonaLM potężna Barcelona pojechała na San Mamed i nie stworzyła żadnej okazji...

0

@A_Gomesinho_21 pasując do City Guardioli to jest oczywiste, że nie pasuje do Barcy Valverde

15

@Avada Kedavra nigdy nie byłem na stronie zabki, nigdy nic z t nie miałem wspólnego, a teraz za każdym razem się pojawia, więc ta Twoja teoria taka trochę do 4liter jest

4

Nie oglądam polskiej ligi i wcześniejszych męczy Legii w eliminacjach, ale albo dziś Rangers grają słabo, albo Legia daję radę

0

@kokodzambo13 Rakitic po drugiej stronie stołu co Valverde?!?!?!

0

@kewin skoro nasi już mają awans to czemu jadą na ten turniej? Jak się tam wybiera zespoły??

1

@barteq tylko w takiej sytuacji zagramy z Rafinha i Roberto na skrzydłach, a nie Perezem i Ruizem

0

@Kleps0n bo ciągła gra na konsoli i olewanie treningów czy diety pomaga w utrzymaniu dobrego poziomu miesni

2

Kontuzja Dembele już nikogo nie może dziwić. Najgorsze jest to, że Valverde będzie kombinował z jakimiś Roberto i Rafinha w ataku, zamiast dać szansę Abelowi i Perezowi, kiedy jak nie teraz

0

@Chwytliwy z jaką łatwością się porusza to z jeszcze większą upada

7

Jedyna pewna zmiana to powinien być Puig w pomocy....

0

@JimMorrisonFCB u nas w zeszłym sezonie grali Busquets-Rakitic-Vidal a i tak kontroli w środka pola nie było. W City często grali Gundogan-Silva-deBruyna, bez defensywnego, a mieli po stokroć lepszą kontrolę

2

Na głupie wypożyczenie odszedł jedyny ofensywny pomocnik, a tylko przez głupotę trenera był wystawiany na skrzydle. Teraz mamy 7 pomocników, którzy o otwierających podaniach wiedzą tyle co nic, zagrają takie raz na 5spotkan. Grając bez Messiego będziemy uzależnieni od błędów rywala, bo sami nic nie zrobią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?