FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cave a można przybliżyć o co chodzi? Nie słyszałem jakiego wywiadu z nim ostatnio
1
@didzejos gdyby nie ta dwójka to Valverde by już dawno nie było
0
@Cariones hehehe
0
Czemu ten Medwedev ma tak wysmarowane ręce na biało??
0
20.09 rusza Puchar Świata w Rugby, wie ktoś może, czy tak jak zawsze będzie transmisja na Polsat Sport?
0
@student97r myślisz, że Harden i Russell wypali?? Bo to taka "chora" mieszanka
0
@mekston ale z tak serwującym Wawrinka jak dziś w nocy to i Federer może być bez szans
2
@Mns21 tak, ale gdyby dostawał szansę to byśmy mieli bardzo dobrego zmiennika.
1
@Abuk oo to już by było zbyt dobre :D
0
Wiem, że tu są fani wrestlingu. Jak tam przed AEW All Out? Takie walki jak Pac vs Omega i Ladder match Young Bucks vs Lucha Brothers to będzie poezja, a Janela vs Alli vs Havoc to harcdore może siąść dobry
0
Zyiech jest niesamowity, jakim cudem nikt go nie kupił w tym okienku???
0
Niech strzelą jeszcze jedną i da szansę temu Fati :D
7
Vidal xdddddd myślę, że za Griezmanna, trzeba bronić wybiku
0
@matirix20 znaczy ciężko gorzej zagrać niż Dembele
1
@ProMILs znaczy najgorsze jest w tym to, że jeszcze jest duże ryzyko wyjścia 4 defensywnymi....
3
Tymczasem City dziś gra w pomocy bez żadnego defensywnego pomocnika :D
1
Benzema> Suarez i Griezmann
0
@barcelonaLM potężna Barcelona pojechała na San Mamed i nie stworzyła żadnej okazji...
0
@A_Gomesinho_21 pasując do City Guardioli to jest oczywiste, że nie pasuje do Barcy Valverde
15
@Avada Kedavra nigdy nie byłem na stronie zabki, nigdy nic z t nie miałem wspólnego, a teraz za każdym razem się pojawia, więc ta Twoja teoria taka trochę do 4liter jest
4
Nie oglądam polskiej ligi i wcześniejszych męczy Legii w eliminacjach, ale albo dziś Rangers grają słabo, albo Legia daję radę
0
@kokodzambo13 Rakitic po drugiej stronie stołu co Valverde?!?!?!
0
@kewin skoro nasi już mają awans to czemu jadą na ten turniej? Jak się tam wybiera zespoły??
1
@barteq tylko w takiej sytuacji zagramy z Rafinha i Roberto na skrzydłach, a nie Perezem i Ruizem
0
@Kleps0n bo ciągła gra na konsoli i olewanie treningów czy diety pomaga w utrzymaniu dobrego poziomu miesni
2
Kontuzja Dembele już nikogo nie może dziwić. Najgorsze jest to, że Valverde będzie kombinował z jakimiś Roberto i Rafinha w ataku, zamiast dać szansę Abelowi i Perezowi, kiedy jak nie teraz
0
@Chwytliwy z jaką łatwością się porusza to z jeszcze większą upada
7
Jedyna pewna zmiana to powinien być Puig w pomocy....
0
@JimMorrisonFCB u nas w zeszłym sezonie grali Busquets-Rakitic-Vidal a i tak kontroli w środka pola nie było. W City często grali Gundogan-Silva-deBruyna, bez defensywnego, a mieli po stokroć lepszą kontrolę
2
Na głupie wypożyczenie odszedł jedyny ofensywny pomocnik, a tylko przez głupotę trenera był wystawiany na skrzydle. Teraz mamy 7 pomocników, którzy o otwierających podaniach wiedzą tyle co nic, zagrają takie raz na 5spotkan. Grając bez Messiego będziemy uzależnieni od błędów rywala, bo sami nic nie zrobią