FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szymoxn20 z Brazyliąz która gra podstawowym składem gramy jak równy z równym grając prawie 3 składem
0
To jest niemożliwe jakich mamy siatkarzy.
0
@barteq więcej czytaj
5
@Nano22 jakoś Pep nie miał szerokiej kadry, dlatego wprowadził Pique, Busquetsa czy Pedro. Valverde nie chce mieć wąskiej kadry by wprowadzić młodych, on chce mieć 14 piłkarzy, bo nie wie jak zarządzać większą ilością piłkarzy
4
@dzagos no to raczej bez wątpienia PSG przez emocje, no i pierwszy mecz z Bayernem 3-0
0
czy ktoś ogarnia dobrze office worda? bo mam jedno pytanie odnośnie wykresów
4
Ale to jest kasztan....
47
@BarcaInfo ostatnie zdanie idealnie obrazuje Valverde :D
5
@Momalsino smutne to, że były mecze kiedy to Gundogan grał jako defensywny pomocnik, a i tak jest bardziej kreatywny niż nasze zabójcze trio : Busi-Rakitic-Vidal
0
@Adamski69 w tym przypadku to nie wiem czy 3 by wystarczyły :D
0
@Encore Westbrook - Harden - Paul :D to by tak śmiesznie wyglądało, tyle ego w jednej szatni
0
@Rewolucja123 Arthur, Coutinho czy Dembele nie prezentują stylu, który jest kojarzony z Barceloną??? Dembele może i najmniej pasuje, ale to taki Pedro z czasów Guardioli. Ale jakiej kadry człowieku?!?!?!! On i tak gra 14-15 zawodnikami. Nie ma kadry? To niech sięgnie po kogoś z młodzieżówki. A no tak, zapomniałem, Valverde i szkółka hahaha- good joke
0
@Nano22 no he he bym się nie zdziwił. Poza tym zawsze może z nimi rozmawiać jak z De Jongiem. Albo piłkarze sami się już nauczyli, że jak wychodzimy z genialną, kreatywna pomocą ustawioną przez "maestro" to trzeba grać w "zabójczym tempie"- głównie dla kibica
6
@Rewolucja123 gdy tylko zobaczyłem to zdjęcie to już czekałem na Twoje genialne komentarze, które pokazują jaki to Valverde jest bez winy w tym wszystkim
2
@Pawlak1992 w Ameryce dla nich jest każdy zagrożeniem. Gdyby nie idiotyczna decyzja o zaproszenie jakiegoś Kataru to już od dawna byliby na wakacjach
1
@krzychu1526 Tadeusz "Góra" Norek
1
Czemu po tej czerwonej kartce narzekacie na sędziego? Wparował się gościa z mega impektem i ewidentna żółta kartka, a to chyba nie wina sędziego, że już druga
0
@damian16161212 na 100 % była to druga żółta, także nie wiem czemu tutaj tak piszą, że sędziego po******
0
@damian16161212 tak.
6
Ten turniej pokazuję jak gra Coutinho na skrzydle, a jak w pomocy.
0
@rafal314 najlepsze 15min meczu w historii, oczywiście mówię o pierwszym kwadransie
1
@xArabx miasteczko polecam, ale o jego kontynuacji czytałem tak wiele złych komentarzy, że jej nie oglądałem
0
Podsumował turniej xd
0
@Raiden w siatkówce plażowej też widać dużą różnicę
0
@puyol_presidend5 przeczytałem. Zastanawia mnie ile w takim składzie goli strzeliłby Maradona
33
@Veb1233 zapewne tego starszego
3
@PanRol bo Coutinho jakby grał w pomocy to by niszczył Dembele, który pewnej po każdym rajdzie z tego filmiku odczuwał dyskomfort i następnie miał 5meczy przerwy
0
@Arkon jakby im sie to udało to na prawdę mogą torche krwi City i Liverpool zepsuć
0
@Naturopata zbieraj na bilet lepiej juz
0
@michal26 nie żeby coś, ale jest mnóstwo piłkarzy, którzy mają takie cechy....