0

@Rewolucja123 polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Nie napisałem, że oczywisty karny, ale prędzej tutaj karny, niż dla Argentyny w pierwszej połowie, gdy tutaj było 10-15 komentarzy, że karny ewidentny

0

No i tu już było znacznie bliżej karnego niż w pierwszej połowie dla Argentyny

2

Jest i największe drewno w Argentynie xdd gość parodia w kadrze, ale i tak musi grać, bo po co Dybala

1

@BoRoWieC ale on cały turniej ma słaby, nawet na tle partnerów z drużyny nie wyróżnia się

0

@Grzesior667 Messi by strzelał, ewentualnie by był gol, La Rambla w euforii- kolejny podpunkt jest. Przecież jakby to był karny to byłby idiotyzm

0

Martinez odrzuca piłkę na ponad 10me mając żółta kartkę...no debil

0

@Kamill10 di Maria to niech na trybunach usiądzie lepiej, jeszcze ten trener pomyśli by go wpuścić

1

@kolo123 problem u oby zaczyna się wtedy gdy mają przerwać akcje rywali, a chyba od tego powinni być

1

@Kajtek77 no już kilka razy było pisane/mówione, ze Vince będzie już pomału podejmował coraz mniej decyzji i się wtrącał, wytrzymywał 1,5 msc i znowu boss nad bossami.

0

@Kajtek77 czyli przed największym debilem :D to co się dzieje tam do porażka, shane ma taki pop, że na WM w main event to może być walka Shane vs Vince o pas......

4

@Rewolucja123 jest i drugi najlepszy obrońca Valverde, tuż za plecami Rakiticia

0

@SinMistico z Valverde to oni tak nawet na treningu nie zagrają by się nie przyzwyczajali

2

@format1977 Messi narazie dorównuje swoim kolegom z kadry na tym turnieju :D

0

@MrShakira taki Ndombele i Malcom to by było potworami w tej lidze i to przy Mauricio.... Wtedy 3 miejsce w lidze ich pewne, a kto wie....może coś więcej

0

@zodiak_10 myslałem, że ostatnia kolejka Ekstraklasy już dawno była

0

@MarioVeB! PSG czasami gra 3-4-3, a Semedo do takiego ustawienia pasuje idealnie

1

@blaugrana1980 ale oni potrafią, nigdy nie było na boisku widać po nich kaca, to Messi kilka razy rzygał na boisku

0

czy wie ktoś gdzie można obejrzeć film: Autor Widmo? Bo na znanych mi portalach tam nie ma

1

@ddanioofcb taka California to przy piwku w gorące dni to siada dobrze :D

6

@michal26 może, taki talent to i by na libero sobie poradził :D

1

@ArterkHD wincyj pomocników

2

@puyol_presidend5 oczywiście TAA, już jest zdecydowanie najlepszym PO świata, a jeszcze jest gówniarzem :D

0

@barcelonaLM no a potem przegra w następnej rundzie 3-0 z jakimś Chile czy Urugwajem. Poza tym z taka grą to oni się powinni cieszyć, że eliminacji na Copa nie ma, bo by mieli problem

1

@mekston najlepiej to jakby Argentyna z grupy nie wyszła :D

2

@MarcinVeB4 oby nie przyszedł, a potem po wygranej 4-0 w LM u siebie znowu odpadamy, bo nie ma kto wsiąść na siebie ciężaru gry

23

Guardiola tak zbudował Fodena, że ten nawet na ławce niesamowicie się rozwinął. teraz rajd jak Messi.

0

@Adamski69 ale Grenlandia to nie kraj przecież

0

@ViscaBarca123 czujesz te kocie ruchy? :D

0

@Colon wonderful goal

3

@tbas może dlatego nie dostają powołań, skoro nie grają nic w drużynie Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?