FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
la defensiva z 15 okazjones dla rywalos
5
Pierwsze mecze sezonu- zły moment na rotacje.
Środek sezonu- zły moment na rotację.
Koniec sezonu- zły moment na rotację.
Genialna postawa. W sumie to może warto zamknąć La Masię, skoro każdy moment jest zły na ich wprowadzanie
2
spokojnie nie musisz się martwić, czytałem. Po pierwsze to samo to zdanie było idiotyczne, bo Marcelino jest po stokroć lepszym taktykiem niż Valverde,a już zna skład na finał. Po drugie pewnie piłakrze muszą być w rytmie meczowym bla bla bla.... byli w rytmie meczowym i się skompromitowali z Liverpoolem. Masz wygraną ligę, a w dwóch ostatnich meczach nie grasz żadnym młodym zawodnikiem....fuck logic. Do takich rzeczy tylko Valverde jest zdolny.
21
Bozeeeeeeeee.... Ten trener sobie z kibiców jaja robi. Jak po takim blamażu można cały czas stawiać na tych samych piłkarzy w pomocy. I jeszcze ten Roberto zamiast Puig, Abela czy Alena. Niech odejdzie jak najszybciej bo to już jest żałosne. Przecież jak on zostanie to dokonanie transferu będzie niemożliwe, żaden piłkarz do nas nie będzie chciał dojść, bo i tak ławka go będzie czekać
0
W sensie taki booking, że normalnie ta walka się odbędzie, taki storyline zrobili. Wg mnie dobrze, bo już coś nowego i zaczynają od ciekawego feudu, oczywiście jeśli ostatecznie dojdzie do skutku
0
nie wiem czemu, ale mam wrażenie że to tylko taki booking. AEW potrzebuje głośnych nazwisk i nie mogą sobie pozwolić na stratę PACa.
1
Ale jest młody i zbyt kreatywny
0
Jak piszesz takie rzeczy, to powinienes pisać, że to odnosi się do wyniku. Człowiek sobie nagrał, nie chciał znać wyniku, a tu takie coś
11
Drugi mecz o pietruszkę, a i tak wyjdzie pomoc najgorsza z możliwych.... Ten zarząd jest na tyle głupi i wierzy że coś się z tym trenerem zmieni. Puig, Ruiz, Todibo, Alena w takim meczu to powinien być obowiązek. De Jong patrzy i płacze.
10
Ten 4 powód dla Griezmanna jest śmieszny. Młodzi i tak już zapomnieli jak to jest dostać prawdziwą szansę w pierwszym zespole
57
dominacja i Valverde xDDD
0
35 sekunda- trener się odpalił
2
Gorzej być nie może.
0
Camp Nou musieliby przenieść do miasteczka gdzie jest 90% mniej ludzi niż w Szczecinie
0
Najsmutniejsze jest to, że teraz jest mało drużyn z Top6( wiem że Leeds to jeszcze nie należy do tej ligi) które gorzej operują piłką
0
Czy ktoś ma tutaj konto na OLX i też ma problemy w załączeniu CV?? Bo są 2 wymagania: poniżej 2mg oraz w formacie odpowiednim i oba są wykonane, a pisze że i tak nie spełniają
1
Stegen-Semedo-Pique-Lenglet-Alba-Busi-Vidal-Roberto-Rakitic-Griezmann-Messi. Pewnie tak będziemy grali :D przecież Griezmann broni lepiej niż Suarez
0
wysunięty napastnik
8
Czekaj czekaj. Busquets i Roberto nie mają, ale Messi już ma? :D
13
gówno prawda. Z Valverde można wymienić 10 nietykalnych
0
on to chyba tą nagrodę wygrał po raz któryś, co sezoz coś wygrywa
3
W tym sezonie jest tutaj zdecydowanie przeceniony. Gomes gra w Evertonie, ale w wielu meczach miałem wrażenie, jakby dalej u nas grał. Okrutne, ale takie jest moje zdanie. Sorry, ale do tyłu i do boku to w ekstraklasie pomocnicy umia podać. Nie oczekuje 10 podań prostopadłych na mecz, ale on to ma niewiele więcej w całym sezonie
2
Oni w październiku będą mieli więcej minut niż Malcom
0
Może i jest za Polonią, może ma to obojętne, może to szukanie igły w stogu siana, ale decycja PZPN jest po prostu śmieszna i idiotyczna
4
Nikogo. Będziemy grać Busquets-Rakitic-Vidal. Jeżeli Valverde zostanie to to jest pewne. Do rotacji Arthur i de Jong, a o młodych możemy zapomnieć
0
Pewnie gościu.... Jak Abel wchodził to miałem taką gęsior skórkę :D kontrast, jasność i ostrość zmieniłem na wszystkie sposoby bo nie mogłem uwierzyć
1
On się tak wolno porusza, że to niesamowite jak jest w tym dobry i drużyna uzależniona od niego
0
Atletico. Bez Godina, Felipe, pewnie Griezmanna.... Naszym pewność siebie wtedy na pewno uderzy
16
Iniesta na lewe skrzydło, a Xavi jako ten zadaniowiec wchodzący w 60min.
1
To będę w wielkim szoku. Ale w sumie masz rację, pewnie się skończy na samym Semedo, bo młodzi mają czas u Valverde jeszcze