0

Człowieku z Tobą to nie ma co gadać. Jesteś tak w niego zapatrzony jak Żewłakow w Ronaldo. Co nie jest prawdą w tym co napisałem?????

8

Znowu to jak Valverde traktuje Malcoma to jest świństwo i chamstwo. Gość pokazal, że umie grać, nie było czuć braku Dembele( gdy był kontuzjowany), a Valverde w ostatnich 5 meczach daje mu grać z rezerwami w meczu z Huesca. To się nazywa budowanie morali piłkarzy. Może i wygramy tryplet, ale jego podejście to 5-6 piłkarzy jest po prostu idiotyczne i niewytłumaczalne

0

Czy jest jakaś platforma, gdzie można pobrać PIt za 2017, albo czy da się wypełnić online bez podawania dochodów za 2017?

3

Messi i Ronaldo też zazwyczaj liczby mieli podobne, a każdy wiedział ile ich dzieli. Hazard to ma takich piłkarzy w drużynie, że ciężko o jeszcze lepsze stary

0

Suarez koniecznie odpoczynek, a po tym co Boateng pokazał z Huesca, to i Abel Ruiz mógłby zagrac

0

Lingardinho x2.

1

Właśnie z Rudzkim, Pełka, czy Nahornym kojarzę, ale z tym epickim duetem nie bardzo

0

Wilki przeciwko Big6 grają dobrze, także to było do przewidzenia

0

Czy duet Twarowski & Nahorny komentowal kiedyś mecz Barcelony w LM?

0

Malcom grał bardzo dobrze pod nieobecność Dembele. W ostatnich 4 meczach zagrał tylko przeciwko Huesca, gdzie tego meczu poważnie nie można traktować. Wielu znowu napiszę " a debil sie znowu czepia", ale czy to jest normalna decyzja, że dziś jak zagra to mniej niż 15minut?

0

To jeżeli nie widziałeś to polecam okulistę, a jeżeli uważasz, że Busquets gra dobrze i szybko to radzę iść już jutro do niego.

0

Szybkość, z jaką Busquets podejmuje decyzję jest dramatyczna od początku sezonu, i 5-6 bardzo dobrych meczy tego nie zmieni. Jak się mocno nie ogarnie, to strach pomyśleć co piłkarze Kloppa będą z nim robić gdy będą mocno naciskać

4

Oby tylko Semedo grał na PO

0

Każdy się powinien bać. Barcelona w tym sezonie z tak mocnym rywalem się nie mierzyła, mecze z Realem, czy Atletico to była nasza dominacja, ale też trzeba powiedzieć, że te zespoły to nie był poziom Liverpool z tego dezonu

0

Zbyt ofensywne dla Valverde. Wbrew liczbom to Valverde prezes tuje defensywny styl gry

0

Ja jestem pewien, że on prędzej czy później wyląduje w AEW, nie wiem w jakiejroli, ale wystąpi

0

Tylko, że np Guardiola nie boi się zdjąć Aguero gdy słabo gra. A u nas Suarez by musiał dostać otwartego złamania nogi w 17 miejscach by Valverde go zmienil.

1

Tylko przez to męczenie Suareza finał LM to możemy oglądać bez Barcelony. Skoro mistrzostwo już jest prawie pewne, to już w każdym meczu po 3-4 podstawowych zawodników powinno odpoczywać

8

Malcom bardzo dobrze się spisał pod nieobecność Dembele. Suarez ledwo żyje. Ale po co spróbować choćby na te 15min Malcoma na szpicy.....

8

Malcom za Dembele, a Coutinho za Vidala to by były zmiany na miarę Barcelony. Ofensywne.

0

Najgorsze jest to, że u nas nikt oprócz Messiego takiego podania nie zagra

8

Patrząc na to że City powinno mieć karny jeszcze bardziej ewidentny to raczej nie okradzione.

0

Reus z obecnego sezonu to byłby wzmocnieniem kazdej drużyny

0

Dele jak Messi :D

7

Ale Valverde też wymienia zazwyczaj po 1-2 zawodników na mecz, nie więcej. Wyobrażasz sobie, że przeciwko Atletico czy Realowi postawi na Puig zamiast Rakiticia lub Busquetsa? Pozycja inna, ale Foden to też nie defensywny jak Fernanfinho

0

Poprawiłeś, jak już napisałem. Jesus ma już 23 lata, a oprócz pierwszego sezonu w City gra bardzo mało i nie zachwyca.

0

Tylko że tu mowa o Jesusie, a nie Sane.

2

Ceny poszły do góry, ale bez przesady. Nikt więcej niż 70mln za niego nie da

0

czy da się odzyskać konto na fortunie jak się nie pamięta psuedonimu??? bo nigdzie nie widzę opcji, by wysłali na adres mailowy

4

Tak, ofensywny Guardiola bo jakbyś nie wiedział, to w podstawowym składzie nie grał defensywny pomocnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?