FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Człowieku z Tobą to nie ma co gadać. Jesteś tak w niego zapatrzony jak Żewłakow w Ronaldo. Co nie jest prawdą w tym co napisałem?????
8
Znowu to jak Valverde traktuje Malcoma to jest świństwo i chamstwo. Gość pokazal, że umie grać, nie było czuć braku Dembele( gdy był kontuzjowany), a Valverde w ostatnich 5 meczach daje mu grać z rezerwami w meczu z Huesca. To się nazywa budowanie morali piłkarzy. Może i wygramy tryplet, ale jego podejście to 5-6 piłkarzy jest po prostu idiotyczne i niewytłumaczalne
0
Czy jest jakaś platforma, gdzie można pobrać PIt za 2017, albo czy da się wypełnić online bez podawania dochodów za 2017?
3
Messi i Ronaldo też zazwyczaj liczby mieli podobne, a każdy wiedział ile ich dzieli. Hazard to ma takich piłkarzy w drużynie, że ciężko o jeszcze lepsze stary
0
Suarez koniecznie odpoczynek, a po tym co Boateng pokazał z Huesca, to i Abel Ruiz mógłby zagrac
0
Lingardinho x2.
1
Właśnie z Rudzkim, Pełka, czy Nahornym kojarzę, ale z tym epickim duetem nie bardzo
0
Wilki przeciwko Big6 grają dobrze, także to było do przewidzenia
0
Czy duet Twarowski & Nahorny komentowal kiedyś mecz Barcelony w LM?
0
Malcom grał bardzo dobrze pod nieobecność Dembele. W ostatnich 4 meczach zagrał tylko przeciwko Huesca, gdzie tego meczu poważnie nie można traktować. Wielu znowu napiszę " a debil sie znowu czepia", ale czy to jest normalna decyzja, że dziś jak zagra to mniej niż 15minut?
0
To jeżeli nie widziałeś to polecam okulistę, a jeżeli uważasz, że Busquets gra dobrze i szybko to radzę iść już jutro do niego.
0
Szybkość, z jaką Busquets podejmuje decyzję jest dramatyczna od początku sezonu, i 5-6 bardzo dobrych meczy tego nie zmieni. Jak się mocno nie ogarnie, to strach pomyśleć co piłkarze Kloppa będą z nim robić gdy będą mocno naciskać
4
Oby tylko Semedo grał na PO
0
Każdy się powinien bać. Barcelona w tym sezonie z tak mocnym rywalem się nie mierzyła, mecze z Realem, czy Atletico to była nasza dominacja, ale też trzeba powiedzieć, że te zespoły to nie był poziom Liverpool z tego dezonu
0
Zbyt ofensywne dla Valverde. Wbrew liczbom to Valverde prezes tuje defensywny styl gry
0
Ja jestem pewien, że on prędzej czy później wyląduje w AEW, nie wiem w jakiejroli, ale wystąpi
0
Tylko, że np Guardiola nie boi się zdjąć Aguero gdy słabo gra. A u nas Suarez by musiał dostać otwartego złamania nogi w 17 miejscach by Valverde go zmienil.
1
Tylko przez to męczenie Suareza finał LM to możemy oglądać bez Barcelony. Skoro mistrzostwo już jest prawie pewne, to już w każdym meczu po 3-4 podstawowych zawodników powinno odpoczywać
8
Malcom bardzo dobrze się spisał pod nieobecność Dembele. Suarez ledwo żyje. Ale po co spróbować choćby na te 15min Malcoma na szpicy.....
8
Malcom za Dembele, a Coutinho za Vidala to by były zmiany na miarę Barcelony. Ofensywne.
0
Najgorsze jest to, że u nas nikt oprócz Messiego takiego podania nie zagra
8
Patrząc na to że City powinno mieć karny jeszcze bardziej ewidentny to raczej nie okradzione.
0
Reus z obecnego sezonu to byłby wzmocnieniem kazdej drużyny
0
Dele jak Messi :D
7
Ale Valverde też wymienia zazwyczaj po 1-2 zawodników na mecz, nie więcej. Wyobrażasz sobie, że przeciwko Atletico czy Realowi postawi na Puig zamiast Rakiticia lub Busquetsa? Pozycja inna, ale Foden to też nie defensywny jak Fernanfinho
0
Poprawiłeś, jak już napisałem. Jesus ma już 23 lata, a oprócz pierwszego sezonu w City gra bardzo mało i nie zachwyca.
0
Tylko że tu mowa o Jesusie, a nie Sane.
2
Ceny poszły do góry, ale bez przesady. Nikt więcej niż 70mln za niego nie da
0
czy da się odzyskać konto na fortunie jak się nie pamięta psuedonimu??? bo nigdzie nie widzę opcji, by wysłali na adres mailowy
4
Tak, ofensywny Guardiola bo jakbyś nie wiedział, to w podstawowym składzie nie grał defensywny pomocnik