5

Warto od razu przypomnać zmiany z dzisiejszego meczu. Ok 60min Semedo za Vidala, i pewnie ok 90+2 Alena za Rakiticia i potem na konferencji: " jestem bardzo zadowolony z Carlesa"

24

Ale to będzie szok dla oczu. Człowiek ogląda City, gdzie nie gra żaden defensywny pomocnik, a potem obejrzy Barcelonę, gdzie gra ich 3..... Valverde doprowadził ta drużynę do tego stanu, że człowiek nawet nie czeka z niecierpliwością na mecz( i pisałem to już kilka MSC temu). Ostatni mecz ligowy, mecz o nic, bądź pośmiewiskiem Europy 4 dni temu, a i tak wystaw prawie taki sam skład. Dzisiejszy skład daje odpowiedź jak będziemy wyglądać przyszły sezon. Najdroższy tartak w Barcelonie.

7

Zbyt ofensywny dla Valverde gracz

1

Przy obecnym "potencjale" na skrzydle to Grimaldo tam może zagrać

2

Jeżeli ten mecz nic nie wniesie do walki o mistrzostwo, a może pomóc by gwiazdeczki się obudziły to ma to sens

8

Jest tridente w pomocy, jest zabawa. Idę na stację po 9x kaw i zapałki by mi oczy potrzymywaly

21

na liście znajduje się 2 kreatywnych pomocników. Jeden zagra na skrzydle, a drugi nic, bo przecież trójka: Busi-Rakitić-Vidal idealnie ze sobą współpracują

6

Z Valverde jestem w 100% pewny że LM nie wygramy. Gość omamił wszystkich wynikami w lidze, gdzie po prostu rywale są tak słabi, że nie ma z kim rywalizować. Valverde+ Busquets, Vidal, Rakitic w pomocy się nie może dobrze skończyć ( a jestem pewien, że de Jong będzie tylko rezerwowym, bo nazwiska muszą grać i drwale)

0

Ale nie ma za co go cenić. Okrutne, ale prawdziwe

3

Jako naczelny krytyk Valverde, ciągle obrażany tutaj, wiele razy dostawałem odpowiedz " zobaczysz tryplet to się zamkniesz"..... I co? Przecież z nim to nic nie wygramy. To nie my wygrywamy ligę, tylko nikt inny jej nie chcę

0

Benzema był/ jest napastnikiem, który potrafił zmarnować 10 okazji, ale Suarez też tak ma od kilku miesięcy. Tylko, że jak Benzema przyjmuje piłkę to ucieknie mu na 30cm, a Suarezowi na 14m

1

Ndombele??? Jezus Maria.... Nam potrzebny Isco, De Bruyne, Eriksen i tego typu piłkarza. Mamy takiego, który gra na skrzydle i " el trenejro" nie ma jaj nim zagrać. Kto ma grać do przodu w tych gebialnyxb składach Valverde??

0

Messi to na + to chyba za nazwisko... Już bez jaj, zagrał tak słabo jak zazwyczaj w LM, znika w tych rozgrywkach.

0

Czyli nic nowego, zero kreatywności w środku pola?? Znowu poleganie na Messim i ter Stegenie

1

W następnym sezonie w 1/8( o ile oczywiście z Valverde wyjdziemy z grupy, bo to takie pewne nie jest) trafiamy na CSKA czy inny Apoel i trzeba będzie drżeć o wynik

0

Nie wystawiłby. Skoro przy wyniku 3-0 i tak ściąga napastnika( który zresztą powinien grać w pomocy od kilku miesięcy) a wpuszcza obrońcę to Dembele nie wiadomo czy by zagrał

3

Który zagrywa tyle podań prostopadłych co Gomes.....

0

No jeżeli po takim meczu znajdą się obrońcy Valverde to ja już wymiekam....

0

Ale w sensie przeciętnie na jednego piłkarza???

9

Napisałbym, że jestem zaskoczony wynikiem i grą, ale czy warto kłamać? Valverde już tak mydlił oczy milionom, że może wkoncu je otworzą. Już Zidane miał lepsza taktykę: wrzutka i ktoś z BBC strzeli; taktyka Valverde: podaj do Messiego, ten na 1-0 i w 10 bronimy, z czego i tak 5-6 razy tyłek ratuję ter Stegen

0

Przecież Lenglet prawie nie urwał koszulki Van Dijkowi. To powinien być karny

1

Wiem, że sędziowie mogą się mylić w obie strony, ale to jest niemożliwe jak często " przypadkowo" sędziują na korzyść Liverpoolu

0

Trzeba zapytać Gianni Hajto. Jak Vive dziś wygra to i tak nie mogą być pewni awansu :D

2

Bo wiele ludzi, w tym ja, zaczęło dzięki nim oglądać NBA. Jak człowiek zobaczył kompilacje rzutów Thonpsona czy Curry, to od razu chciał to zobaczyć na żywo. Lepiej to oglądać, niż ciągle pretensje i idiotyczne zachowania Hardena czy Paula

1

Rozmienia się na drobne w lidze o jakieś 2 klasy lepszej niż Ekstraklasa?

0

To Niemiec sędziował, ale nazwiska nie pamiętam

1

Xd.

0

Chodziło mi ogólnie o kontuzję, nie tylko mięśniowe

3

Ale pisanie, że zaczyna być szklany jak ten Walijczyk to nie hejt na Dembele tylko smutne stwierdzenie faktów

0

Barcelona jest wyraźnym faworytem, ale wygrała pierwszy mecz na wyjeździe zdecydowanie, także mogą sobie pozwolić przegrać 1 czy 2 bramkami. Na kupon bym nie dawał, tym bardziej że kurs pewnie niski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?