FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Warto od razu przypomnać zmiany z dzisiejszego meczu. Ok 60min Semedo za Vidala, i pewnie ok 90+2 Alena za Rakiticia i potem na konferencji: " jestem bardzo zadowolony z Carlesa"
24
Ale to będzie szok dla oczu. Człowiek ogląda City, gdzie nie gra żaden defensywny pomocnik, a potem obejrzy Barcelonę, gdzie gra ich 3..... Valverde doprowadził ta drużynę do tego stanu, że człowiek nawet nie czeka z niecierpliwością na mecz( i pisałem to już kilka MSC temu). Ostatni mecz ligowy, mecz o nic, bądź pośmiewiskiem Europy 4 dni temu, a i tak wystaw prawie taki sam skład. Dzisiejszy skład daje odpowiedź jak będziemy wyglądać przyszły sezon. Najdroższy tartak w Barcelonie.
7
Zbyt ofensywny dla Valverde gracz
1
Przy obecnym "potencjale" na skrzydle to Grimaldo tam może zagrać
2
Jeżeli ten mecz nic nie wniesie do walki o mistrzostwo, a może pomóc by gwiazdeczki się obudziły to ma to sens
8
Jest tridente w pomocy, jest zabawa. Idę na stację po 9x kaw i zapałki by mi oczy potrzymywaly
21
na liście znajduje się 2 kreatywnych pomocników. Jeden zagra na skrzydle, a drugi nic, bo przecież trójka: Busi-Rakitić-Vidal idealnie ze sobą współpracują
6
Z Valverde jestem w 100% pewny że LM nie wygramy. Gość omamił wszystkich wynikami w lidze, gdzie po prostu rywale są tak słabi, że nie ma z kim rywalizować. Valverde+ Busquets, Vidal, Rakitic w pomocy się nie może dobrze skończyć ( a jestem pewien, że de Jong będzie tylko rezerwowym, bo nazwiska muszą grać i drwale)
0
Ale nie ma za co go cenić. Okrutne, ale prawdziwe
3
Jako naczelny krytyk Valverde, ciągle obrażany tutaj, wiele razy dostawałem odpowiedz " zobaczysz tryplet to się zamkniesz"..... I co? Przecież z nim to nic nie wygramy. To nie my wygrywamy ligę, tylko nikt inny jej nie chcę
0
Benzema był/ jest napastnikiem, który potrafił zmarnować 10 okazji, ale Suarez też tak ma od kilku miesięcy. Tylko, że jak Benzema przyjmuje piłkę to ucieknie mu na 30cm, a Suarezowi na 14m
1
Ndombele??? Jezus Maria.... Nam potrzebny Isco, De Bruyne, Eriksen i tego typu piłkarza. Mamy takiego, który gra na skrzydle i " el trenejro" nie ma jaj nim zagrać. Kto ma grać do przodu w tych gebialnyxb składach Valverde??
0
Messi to na + to chyba za nazwisko... Już bez jaj, zagrał tak słabo jak zazwyczaj w LM, znika w tych rozgrywkach.
0
Czyli nic nowego, zero kreatywności w środku pola?? Znowu poleganie na Messim i ter Stegenie
1
W następnym sezonie w 1/8( o ile oczywiście z Valverde wyjdziemy z grupy, bo to takie pewne nie jest) trafiamy na CSKA czy inny Apoel i trzeba będzie drżeć o wynik
0
Nie wystawiłby. Skoro przy wyniku 3-0 i tak ściąga napastnika( który zresztą powinien grać w pomocy od kilku miesięcy) a wpuszcza obrońcę to Dembele nie wiadomo czy by zagrał
3
Który zagrywa tyle podań prostopadłych co Gomes.....
0
No jeżeli po takim meczu znajdą się obrońcy Valverde to ja już wymiekam....
0
Ale w sensie przeciętnie na jednego piłkarza???
9
Napisałbym, że jestem zaskoczony wynikiem i grą, ale czy warto kłamać? Valverde już tak mydlił oczy milionom, że może wkoncu je otworzą. Już Zidane miał lepsza taktykę: wrzutka i ktoś z BBC strzeli; taktyka Valverde: podaj do Messiego, ten na 1-0 i w 10 bronimy, z czego i tak 5-6 razy tyłek ratuję ter Stegen
0
Przecież Lenglet prawie nie urwał koszulki Van Dijkowi. To powinien być karny
1
Wiem, że sędziowie mogą się mylić w obie strony, ale to jest niemożliwe jak często " przypadkowo" sędziują na korzyść Liverpoolu
0
Trzeba zapytać Gianni Hajto. Jak Vive dziś wygra to i tak nie mogą być pewni awansu :D
2
Bo wiele ludzi, w tym ja, zaczęło dzięki nim oglądać NBA. Jak człowiek zobaczył kompilacje rzutów Thonpsona czy Curry, to od razu chciał to zobaczyć na żywo. Lepiej to oglądać, niż ciągle pretensje i idiotyczne zachowania Hardena czy Paula
1
Rozmienia się na drobne w lidze o jakieś 2 klasy lepszej niż Ekstraklasa?
0
To Niemiec sędziował, ale nazwiska nie pamiętam
1
Xd.
0
Chodziło mi ogólnie o kontuzję, nie tylko mięśniowe
3
Ale pisanie, że zaczyna być szklany jak ten Walijczyk to nie hejt na Dembele tylko smutne stwierdzenie faktów
0
Barcelona jest wyraźnym faworytem, ale wygrała pierwszy mecz na wyjeździe zdecydowanie, także mogą sobie pozwolić przegrać 1 czy 2 bramkami. Na kupon bym nie dawał, tym bardziej że kurs pewnie niski