FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Mega cieszy obecność takich piłkarzy jak Todibo czy Puig, ale czy warto powoływać Boatenga kosztem Abela? Pierwszy już na nic się nie sprzyda
49
W historii futbolu*
0
Nie ma szans tego nie zdać.
1
Dembele na tą kontrę to byłby idealny...
4
Teraz tylko jeszcze Umtiti za Suareza i Valverde i jego fani w raju
2
Ludzie marzyli o: 3-0 czy 3-1, ale zapomnieli, że przy 1-0 jest magiczna defensywna zmiana Valverde
3
Każdy ciśnie po Coutinho, a Messi to miał piłkę w drugiej połowie?
0
Wręcz przeciwnie
0
Mówiłem, że na ten moment forma pomocników Liverpoolu jest lepszy niż naszych
2
Ale Liverpool wyszedł defensywnie... Tego po nich się nie spodziewałem
0
Jakiego innego komentarza można się spodziewać po fanie numero uno
8
Że jedna jaskółka wiosny nie czyni i jest jednym z najlepszych pomocników na świecie.
0
Ktoś ma inne zdanie na temat młodych piłkarzy i już tą osobą Cię zadziwia? Szok...
3
Barcelona Valverde to nie ma nic wspólnego z style Cruyffa. Ona nie polega na wymianie piłki w środku boiska i oddawania piłki przy stanie 1-0
0
Co oni grają ...
0
Jaki telefon bardziej polecacie: Huawei p20lite czy iPhone 7? Jestem kompletnie zielony w tych kwestiach
0
Ja tam oglądam koszykówkę od nie dawna, ale jak widzę jego to mnie szlak trafia. Czy on kiedyś po stracie lub nieudanym rzucie nie miał pretensji do sędziów lub kogoś?
2
Kierwa ten Harden to co rzut za 3pkt ląduje na parkiecie.... Nawet gdy nikt go nie dotyka
0
W tym sezonie je lepszy jest Szczęsny, ale na przestrzeni ostatnich 5 lat to De Gea niszczy Wojtka i każdego innego bramkarza
0
Ale jeśli dobrze widzę to GSW vs Rockets są na Canal +
0
De Gea jest genialny, od bohatera do zera prawie
0
Gdzie można oglądać NBA live na internecie z angielskim komentarzem?? Głównie chodzi mi o mecz Bucks vs Boston.
1
Nie chcę pisać, że Mbappe jest przereklamowany, ale śmiało można wymienić 10-15 piłkarzy, którzy czysto piłkarsko są lepsi od niego. W francuskiej lidze nie jest sztuką zdobywać po 30 gole
2
Tylko, że jakby takie coś było w polu karnym Lechii to karny nawet bez Varu
4
Alena i Malcom, a w następnej kolejności Puig powinni uciekać jak najszybciej. Sorry, ale jeden mecz z Huesca gdzie zagrali młodzi nic nie zmienia. Puig jest w takim wieku, gdzie powinien już mieć z 400-500 w całym sezonie. Może Valverde jest dobrym taktykiem, może umie łagodzić konflikty, może umie "czytać" mecze, ale jemu wystarczy 15-16 piłkarzy na cały sezon. O młodych lepiej nie wspominać. Tak, czepiam się na 5minu przed mistrzostwem
1
I Alena po byciu najlepszym z Alaves nie powącha murawy. Profesjonalni pilkarze nie tracą rytmu meczowego gdy nie zagrają przez tydzień. Także wejścia Busquetsa i za chwilę z pewnością Roberto są bezsensu.
0
Malcom i Alena to powinni natychmiast wejść.
0
Eeeee? Jaki Coutinho?
0
Te słowa Rivaldo to w sumie genialne. Gomes był wyzywany i wyśmiewany, że ciągle grał do tyłu lub do boku, a Arthur wcale nie jest jakoś znacznie lepszy pod tym względem
0
Za 10 lat to będą tu pisac, że Puig ma jeszcze czas.