FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla Ciebie już dawno ich zabrakło
12
Jak w weekend napisałem, że Liverpool jest ostatnio co chwilę wspierany przez arbitrów, to ktoś mnie tu wyśmiał. Długo czekać nie musiałem, by to potwierdzić. Czerwo dla Salaha i karny za rękę.... Może i Liverpool gra bardzo dobrze, no ale
0
Eriksena oglądam od czasów gry w Ajaxie z więc żaden Mario nie zmieni mojego zdania na temat tego piłkarza. Top 5 pomocników na świecie. Byłem szczęśliwy z transfery Coutinho, ale marzeniem wtedy był dla mnie właśnie Erisken
0
Eriksen asysty tylko z stałych fragmentów gry :D
8
Top 3 na pewno nie, ale top 10 w najlepszym swoim momencie raczej byl
0
Ale ostatnio to on "pierdzi" częściej niż np Coutinho, brutalne ale prawdziwe. Już za późno, by był kluczowym piłkarzem w Barcelonie czy City, ale taki Arsenal to poziom idealny dla niego
1
W Milanie to on był jedynym zawodnikiem, dla którego ktoś chciał włączyć mecz. Jeśli się nie mylę, to został wybrany do 11 rundy jesiennej w Serie A
0
Z czym??
8
Deulofeu to kurde ma wielki talent dalej, Watford to jednak klub o polke-2 poniżej jego możliwości. Taki Arsenal czy Tottenham miałby z niego wiele radości
4
Deulofeu co za bramka.....
0
Dla wielu tutaj Neymar jest nienawidzony bo odszedł dla pieniędzy, pomimo tego co zrobił dla tego klubu.
0
Śmiało się znajdzie 20-30 bardziej nie lubianych
0
mało popularny temat, ale może ktoś się zna tutaj na tym: ktoś poleca jakieś ksiązki odnośnie zarządzania projektami??
9
19-latek najprawdopodobniej zapewnia zwycięstwo w klasyku ligi włoskiej. :D a dla wielu jestem idiotą gdy chce Puig w meczu na camp Nou z beniaminkiem xd
1
Ile się gra meczy w fazie zasadniczej?
0
No polecam przypomnać. Był taki nie tak dawno grał, powinieneś pamiętać, kilka goli strzelił
0
Hahaha xd bo jako jedyny martwię się tym co będzie za 5 lat, gdy dalej zamiast Puig będzie grał Paulinho czy Vidal? Spójrzcie najpierw na siebie, bo wg was jak się coś powie złego to od razu trzeba traktować cxlowieka nie poważnie.
0
Widzę prawdziwego kibica Liverpoolu. To sam powinieneś wiedzieć ile razy zdobywają gole po błędach sędziego. Może mam szczęście, może pecha, ale zawsze jak ich oglądam to akurat przypadkowo zdobywają nieprawidłowe gole
0
Widzę, że Liverpool znowu pierwszego gola że spalonego. Jak to jest, że ten klub ma tutaj tyle kibiców, a co kolejkę sędziowie im bardzo pomagają
0
Najlepszy tag team w historii NXT i top 5 w WWE w historii
0
Które Takeover było gorsze od RR??????
0
"Mam zawał"
0
Niby tak, ale i tak np jedrn segment w wykonaniu Cole vs Gargano był zacznie lepszy niż kilka w głównym. Każda walka ma taki power start że aż się nie mogę doczekać. Będzie live na prwbo
1
Gala wygląda bardzo mocarnie. Ponizrj 4* to raczej nie zejdzie
14
Z Tobą to nawet nie ma co gadać, bo i tak zawsze wyjdzie na to, że zarząd i twój obiekt westchnień-Valverde zawsze podejmują decyzje idealne
4
Po pierwsze to gra tyle co nic. Po drugie Ci Panowie są w wieku Puig :D a on o powołaniu może pomarzyć
3
Foden w City, Odoi w Chelsea grają w podstawowym składzie. Można? Można
0
No mówię że tutaj zawsze znajdzie się tysiące argumentów, by tylko próbować przekonać do racji takiego myślenia
0
Nikt nie oczekuje, że Puig będzie odgrywał kluczową rolę w meczu z Realem, tak jak to robił Vinicius w meczu z nami, ale że zagra 60min np. z Huesca na Camp Nou.
0
I tak o 50min niż Puig. A przyszedł z MLS w styczniu....