1

@Deraxium taktyk.

2

Tylko Liverpool i Real mogą wygrać po takim karnym. To jak te drużyny są pchane to jest dramat

0

No i na **** ten Var??

0

zajebisty ten maj był, a czerwiec wcale nie będzie lepszy pewnie- nie było 2 dni by nie padało

1

Za te gry w przewadze w tym meczu to oni powinni na nogach wracać. Klasowy zespół to wykorzystuję, Vive to pogrąża

1

@adi7adi8 w sensie w polu, wycofali bramkarza więc było 6-5

0

No to fajna gra w przewadze xd

0

To koło dziś w Vive to takie 2/10

0

Ale teraz ten Mamić z Vive się zachował jak kretyn. To, że strzelali prosto w Sternika nie oznacza, że od razu trzeba go kontuzjowac

0

@Kajtek77 w sumie spodziewałem się 5*, ale po walce Young Bucks vs Lucha Brothers, to było naprawdę genialne jak na tag team matxh

0

@Aaron10 śmieszne jest to, że ludzi się śmieją z ich bramakrza i obrońców, a od kilku lat na większości turnieju to są ich najlepsze formację, a w ataku pomimo nazwisk kopią się po czole. 

0

@socha bo Eriksen miażdży cała naszą pomoc i jest po prostu zbyt do ry dla Valverde. On go nie potrzebuje

33

@toszman ale nie wygralismy. Mamy go chwalić, bo przegrał tylko 2 najważniejsze mecze w sezonie?

0

@student97r mam takie pytanie: jesteś antykibicem GSW czy po prostu chcesz czegoś nowego? :D bo tak każdemu życzysz by ich wyeliminowali

0

Wie ktoś może kto komentuje dzisiejszy finał na Polsat Sport i TVP sport?

0

@kamilos1214 najgorsze jest to, ze taki Parejo miałby pewne miejsce w naszej pomocy przy takiej formie naszych pomocników

1

@daro22 przecież obecny skład ma na tyle potencjału by grać ładnie.

64

@karci0 Ivan Rakitic.     

1

@lucas/catalan oby PAC znowu niczego nie odwalił, bo walka: Omega& Young Bucks vs Lucha Brothers &PAC to się szykuje mocarnie

2

@MarioVeB! Puig, Todibo, Ruiz, Collado, Wague to są młodzi piłkarze. W każdym normalnym klubie 22 latek( wiek Arthura) jest już pełnoprawnym piłkarzem, a nie nazywany młodym i perspektywicznym. 

3

@MarioVeB! a wychwalanie pod niebiosa podającego w bok i do najbliższego Arthura to nie jest jakieś zjawisko??

0

@tbas Neonówka i skeczów męczących to teraz zdecydowanie najlepsze kabarety. Szkoda, że Neonówka mało wypuszcza nowe skecze, ale jak coś zrobią nowego.... 10/10

0

@Kajtek77 wg mnie nie stać ich na takie walki jak na Takeover jednak nie chcieli zaczynać aż tak mocno, potem mogliby mieć problem z oczekiwaniami

1

@Kajtek77 oby tylko Cody nie przesadzał w wbijanie szpilek WWE, to jego wejście nie potrzebne. Cieszy, że obok uznanych marek postawią na takich gości jak MJF, czy Janela ( liczę bardzo na niego)

1

@Coutinho007 najsłabsza Barcelona od lat to i najsłabszy mistrz od lat 

1

@Encore no biega i umie bronić. Czego Valverde chce więcej?

18

Rakitić-Busquets-Vidal; Willian-Mandżukić-Roberto, a na ławce: Paulinho, Parejo.... idealna pomoc i atak dla Valverde 

15

Sane przed przyjsciem do City, a Malcom przed przyjsciem do nas prezentowali bardzo podobny poziom. By pokazać jak słabym trenerem jest Valverde wystarczy zobaczyć jak obaj Ci piłkarze się rozwinęli ( Malcom raczej zawinął się), pomimo tego jak mało gra Sane

1

Puig jest kilka lat młodszy, kilka cm i kg mniej niż nasi pomocnicy, ale ten gościu byłby zbawieniem w każdym meczu tej tragicznej pomocy. Ale jak się ma w **** to cóż....

6

Najgorsze jest to, że człowiek się nawet nie denerwuje, bo się tego spodziewał. A pisałem, że to Valencia z tych dwóch drużyn może zagrać ładnie dla oka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?