FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deraxium taktyk.
2
Tylko Liverpool i Real mogą wygrać po takim karnym. To jak te drużyny są pchane to jest dramat
0
No i na **** ten Var??
0
zajebisty ten maj był, a czerwiec wcale nie będzie lepszy pewnie- nie było 2 dni by nie padało
1
Za te gry w przewadze w tym meczu to oni powinni na nogach wracać. Klasowy zespół to wykorzystuję, Vive to pogrąża
1
@adi7adi8 w sensie w polu, wycofali bramkarza więc było 6-5
0
No to fajna gra w przewadze xd
0
To koło dziś w Vive to takie 2/10
0
Ale teraz ten Mamić z Vive się zachował jak kretyn. To, że strzelali prosto w Sternika nie oznacza, że od razu trzeba go kontuzjowac
0
@Kajtek77 w sumie spodziewałem się 5*, ale po walce Young Bucks vs Lucha Brothers, to było naprawdę genialne jak na tag team matxh
0
@Aaron10 śmieszne jest to, że ludzi się śmieją z ich bramakrza i obrońców, a od kilku lat na większości turnieju to są ich najlepsze formację, a w ataku pomimo nazwisk kopią się po czole.
0
@socha bo Eriksen miażdży cała naszą pomoc i jest po prostu zbyt do ry dla Valverde. On go nie potrzebuje
33
@toszman ale nie wygralismy. Mamy go chwalić, bo przegrał tylko 2 najważniejsze mecze w sezonie?
0
@student97r mam takie pytanie: jesteś antykibicem GSW czy po prostu chcesz czegoś nowego? :D bo tak każdemu życzysz by ich wyeliminowali
0
Wie ktoś może kto komentuje dzisiejszy finał na Polsat Sport i TVP sport?
0
@kamilos1214 najgorsze jest to, ze taki Parejo miałby pewne miejsce w naszej pomocy przy takiej formie naszych pomocników
1
@daro22 przecież obecny skład ma na tyle potencjału by grać ładnie.
64
@karci0 Ivan Rakitic.
1
@lucas/catalan oby PAC znowu niczego nie odwalił, bo walka: Omega& Young Bucks vs Lucha Brothers &PAC to się szykuje mocarnie
2
@MarioVeB! Puig, Todibo, Ruiz, Collado, Wague to są młodzi piłkarze. W każdym normalnym klubie 22 latek( wiek Arthura) jest już pełnoprawnym piłkarzem, a nie nazywany młodym i perspektywicznym.
3
@MarioVeB! a wychwalanie pod niebiosa podającego w bok i do najbliższego Arthura to nie jest jakieś zjawisko??
0
@tbas Neonówka i skeczów męczących to teraz zdecydowanie najlepsze kabarety. Szkoda, że Neonówka mało wypuszcza nowe skecze, ale jak coś zrobią nowego.... 10/10
0
@Kajtek77 wg mnie nie stać ich na takie walki jak na Takeover jednak nie chcieli zaczynać aż tak mocno, potem mogliby mieć problem z oczekiwaniami
1
@Kajtek77 oby tylko Cody nie przesadzał w wbijanie szpilek WWE, to jego wejście nie potrzebne. Cieszy, że obok uznanych marek postawią na takich gości jak MJF, czy Janela ( liczę bardzo na niego)
1
@Coutinho007 najsłabsza Barcelona od lat to i najsłabszy mistrz od lat
1
@Encore no biega i umie bronić. Czego Valverde chce więcej?
18
Rakitić-Busquets-Vidal; Willian-Mandżukić-Roberto, a na ławce: Paulinho, Parejo.... idealna pomoc i atak dla Valverde
15
Sane przed przyjsciem do City, a Malcom przed przyjsciem do nas prezentowali bardzo podobny poziom. By pokazać jak słabym trenerem jest Valverde wystarczy zobaczyć jak obaj Ci piłkarze się rozwinęli ( Malcom raczej zawinął się), pomimo tego jak mało gra Sane
1
Puig jest kilka lat młodszy, kilka cm i kg mniej niż nasi pomocnicy, ale ten gościu byłby zbawieniem w każdym meczu tej tragicznej pomocy. Ale jak się ma w **** to cóż....
6
Najgorsze jest to, że człowiek się nawet nie denerwuje, bo się tego spodziewał. A pisałem, że to Valencia z tych dwóch drużyn może zagrać ładnie dla oka