0

@kordyl1010 znaczy skaner nie jest potrzebny, ale wiadomo- jakby był to by nie zaszkodziło. Tusz czy laser to nie wiem, co teraz jest lepsze

1

Jaką polecacie drukarkę? Czy za 500zl kupi się już w miarę dobrą?

1

Jakby ktoś powiedział chociaż raz przez cały sezon, że na CA to Coutinho przyćmi Messiego i będzie grał znacznie lepiej to chyba każdy by go do wariatkowo oddał

0

@Momalsino jakby była to dziewczyna Rakiticia to byście tak nie pisali....

19

@Mns21 a potem czytać się głupoty, że dalej jest wiara w La Masia.... Może i nie ma tam talentu jak Messi czy Iniesta, ale ściągnięcie Paulinho, zamiast dać szansę wtedy jeszcze młodemu Aleni było idiotyczne. Ściągnięcie Vidala, zamiast Puiga kolejny debilizm.

1

@matirix20 bo oglądałem 3 mecze w których grał i tak szczerze to takie 2/10. W samym finale powinien wylecieć w pierwszej połowie za idiotyczny faul, oprócz tego kilka błędów

1

@Gaucho ten Vallejo to dobry żart

0

@BigShaq taki Sarabia to i nas by miał miejsce w pierwszej 11 przy takiej formie pomocników.... Bądź co bądź, bardzo ważny i dobry ruch PSG

0

@BarcaInfo taki Rakitic w PSG to by się sprzydal i to na serio pisze. Oprócz Paredesa i ciągle kontuzjowanego chyba Verrattiegi to ponoć u nich taka 2/10

2

@LuckyFCB kupienie lepszego piłkarza byłoby wielkim błędem??

0

@KacperVEB ale takiego Zyiecha to bym u nas zobaczył. On na prawe skrzydło, a Messi do środka

10

@Schoogs straci Sevilla

3

@Bykunn gość napisał prawdę, ja nie wiem gdzie tam jest coś śmiesznego

1

@Bagsik88 no zobacz ile. Czy to odpowiednia ilość minut dla gracza w jego wieku???

1

@Commando no ale za co go chwalić?? Że co wyścig zajmuje ostatnie miejsca? Podpisując kontrakt było wiadomo, że tak to będzie wyglądać, także no nie ma co zachwycać się samym powrotem

20

Ten sędzia to jakiś debil. Jestem za Hiszpanią, ale Vallejo to ewidentne czerwo.

2

@BarcaInfo pewnie 10 to turyści, którzy chcieli zwiedzać stadion

0

Wiem, że są tu fani MMA, co za tym idzie UFC, jakie walki uznajecie za najlepsze w tej federacji?

0

@strazak1991 de Paul nie gra źle też i Martinez

1

@NGTRX jakby chodziło o pieniądze to by wybrał PSG, jak chodzi o projekt sportowy, to obecnie Barcelona go nie ma i ciężko przekonać młodych do nas. Kubo, Rodrygo też się nie udało. Kilku że szkółek odchodzi/ chce odejść bo nie widzi szans na grę

1

@Rewolucja123 ale to jakich argumentów Ty oczekujesz? Jakieś 25-30meczy w tym sezonie??? Gdzie po prowadzeniu 1-0, schodziliśmy do obrony i tak to wychodziło, że ter Stegen nam tyłek ratował wiele razy? City na pewno by tego nie wykorzystalo.....

0

@Rewolucja123 a dziękuję bardzo. Niestety ja tego samego powiedzieć nie mogę. Chcesz mi powiedzieć, że przez 2 ostatnie edycję to City się bardziej skompromitowało niż my??? Xd
Była mowa o De Ligtu i dlaczego nas nie wybrał, odpowiedź jest jedna: bo Barcelonę trenuje Valverde. Także o tym jest dyskusja

5

@Rewolucja123 znaczy jeśli chodzi o kompromitację w LM to majstrem jest Twój idealny Valverde. Przypominam Ci, że on spowodował, że na arenie europejskiej jesteśmy takim samym pośmiewiskiem jak PSG. Wygrać 4-1 z Roma i nie awansować - z Romą, europejskim średniakiem. A rok później wyjść obsranym na Liverpool po 3-0 u siebie.

0

@Rewolucja123 może i lepiej, że nie graliśmy, Manita to by było minimum

0

@MESSIah16 u nas jest Valverde i to zdecydowało, że u nas nie zagra. Sorry, ale jak się Jong mówi, że trener z nim jeszcze nie rozmawiał, to dał jasny znak, że i tak będzie grał Busquets, Rakitic i Vidal. De Ligt olał nas, bo wie, że i tak będzie grał Pique i Lenglet.

1

@strazak1991 zależy co, jak CA to tak

17

@strazak1991 i prawie wygrał mundial obroną, gdzie to przed turniejem mówiono, że będą tracić po 2 gole na mecz, a tymczasem to przegrali przez atak

0

@michal26 był spalony Sancheza i można było to spokojnie dostrzec, Vargasa tu nie miał nic wspólnego z akcją

0

@michal26 ale tam był spalony Snacheza :D

0

@ViscaBarca123 za 30mln to każdy klub powinien go kupić, nie wierzę, że tyle kosztuję, a taki Tottenham czy Arsenal go nie kupią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?