0

@Baaarca95 pozycja Muzaja

0

@MarioVeB! Na filmie jest piłkarz, z którym trener wgl nie rozmawiał, pomimo iż transfer był już dawno ogloszony- no faktycznie zero wspólnego z nim

5

@BarcaInfo pewnie i tak już więcej razy z nim rozmawiał niż Valdek

0

@BarcaInfo Roberto w pomocy.....może być jeszcze gorzej?

1

@Nano22 zależy czego

1

I tak w razie potrzeby zagra tam de Jong lub Busquets...

0

@MartiNJ11 nie pamiętam z kim ( chyba z Liverpoolem) kiedy to on był prawie DP, a i tak grał genislnie

0

@Encore wiem, ale kolega pytał też o osobistą listę :D a jak oglądałem Bernando w akcji to niszczył system.

2

@SkN Messi, Bernardo Silva, VVD

1

@Rewolucja123 brakuję opcji: Liga + kompromitacja w LM po wygraniu w pierwszym meczu 4-0

0

Teraz raczej 8/10 fanów siatkówki na świecie powie, że najlepszy jest Leon, ale jakbyście mieli wybrać najlepszego w XXI wieku to kto to by był? Ciężko wybrać że względu na pozycję, ale tak z ciekawości pytał. Giba? Kazyjski? Stanley?

1

Komentarz usunięty

0

@ForcaMilosz a może skoro uznał sezon za stracony, to chcial by wrócił do formy. Za swojej pierwszej kadencji sadzał gwiazdy

1

@Tomek_TF jeśli chodzi o drużyny z Topu to Zidane. Valverde nie ma jaj by kogoś posadzić na ławce. Ale jeśli byłbym prezydentem Valencia czy Evertonu ( by nie mówić tylko o La Liga) to wolałbym Valverde

0

mamy genialnych przyjmujących, Śliwka i Szalpuk grają bardzo dobrze i poniżej pewnego poziomu nie schodzą, Bednorz to będzie kocur, a Kubiak to nie trzeba pisać. Może warto spróbować tego Leona na ataku, bo z Muzajem i Konarskim to może być ciężko z potęgami

0

@Socjopata a to on nie był już niemal pewny transfer do Napoli?

0

Dobra, to ile razy Iniesta ośmieszy Rakiticia i Busquetsa?

2

Niby mecz towarzyski, ale to chyba najbardziej ofensywny skład w historii Atletico pod wodzą Cholo.

0

ktoś może wie, kiedy startują programy English Breakfast oraz La Liga Loca?

0

@Coutinho007 no przez ostatnie 5 lat to się ośmieszamy w tej lidze mistrzów tak samo jak PSG

0

@Coutinho007 wystarczy, że kibice LFC wiedzą jak to wygrać Lm

0

@Messibestplayerintheworld Coman jak tak dalej będzie zdobywał mistrzostwa i puchary krajowe to też może być w czołówce

3

Sissoko-Ndembele-Alli-Eriksen-Son-Kane- wkońcu Koguty mają drużynę, która wg mnie może śmiało powalczyć o mistrza i jeszcze genialny trener

2

@bartoszekkk przecież u Xaviego to on by się nauczył o wiele wiele więcej niż u Valverde :D

11

@Rewolucja123 no tak, bo piłkarze zawsze otwarcie mówią: " chcę by odszedł Pan XYZ." Przecież marzeniem Messiego, Suareza czy Pique jest gra defensywna i stawianie na kontrolę gry, która nigdy nie ma miejsca

2

@NeroTFP jednego z najlepszych? Oczywiście to moje zdanie, ale do gościa nikt nie ma podjazdu

0

@SympatykFutbolu to w sumie i tak o 2 więcej niż Dembele

4

@Fawrf albo wiedzą, że skoro Busquets gra od 2 sezonów totalne gówno, a i tak gra wszystko prawie to nie są na tyle głupi by czekać do 30 na swoją szansę

5

Jak myślicie: ile razy Iniesta ośmieszy Busquetsa?

35

Perez zrobił akcję, w której Dembele by 6x piłka odskoczyła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?