FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Baaarca95 pozycja Muzaja
0
@MarioVeB! Na filmie jest piłkarz, z którym trener wgl nie rozmawiał, pomimo iż transfer był już dawno ogloszony- no faktycznie zero wspólnego z nim
5
@BarcaInfo pewnie i tak już więcej razy z nim rozmawiał niż Valdek
0
@BarcaInfo Roberto w pomocy.....może być jeszcze gorzej?
1
@Nano22 zależy czego
1
I tak w razie potrzeby zagra tam de Jong lub Busquets...
0
@MartiNJ11 nie pamiętam z kim ( chyba z Liverpoolem) kiedy to on był prawie DP, a i tak grał genislnie
0
@Encore wiem, ale kolega pytał też o osobistą listę :D a jak oglądałem Bernando w akcji to niszczył system.
2
@SkN Messi, Bernardo Silva, VVD
1
@Rewolucja123 brakuję opcji: Liga + kompromitacja w LM po wygraniu w pierwszym meczu 4-0
0
Teraz raczej 8/10 fanów siatkówki na świecie powie, że najlepszy jest Leon, ale jakbyście mieli wybrać najlepszego w XXI wieku to kto to by był? Ciężko wybrać że względu na pozycję, ale tak z ciekawości pytał. Giba? Kazyjski? Stanley?
1
Komentarz usunięty
0
@ForcaMilosz a może skoro uznał sezon za stracony, to chcial by wrócił do formy. Za swojej pierwszej kadencji sadzał gwiazdy
1
@Tomek_TF jeśli chodzi o drużyny z Topu to Zidane. Valverde nie ma jaj by kogoś posadzić na ławce. Ale jeśli byłbym prezydentem Valencia czy Evertonu ( by nie mówić tylko o La Liga) to wolałbym Valverde
0
mamy genialnych przyjmujących, Śliwka i Szalpuk grają bardzo dobrze i poniżej pewnego poziomu nie schodzą, Bednorz to będzie kocur, a Kubiak to nie trzeba pisać. Może warto spróbować tego Leona na ataku, bo z Muzajem i Konarskim to może być ciężko z potęgami
0
@Socjopata a to on nie był już niemal pewny transfer do Napoli?
0
Dobra, to ile razy Iniesta ośmieszy Rakiticia i Busquetsa?
2
Niby mecz towarzyski, ale to chyba najbardziej ofensywny skład w historii Atletico pod wodzą Cholo.
0
ktoś może wie, kiedy startują programy English Breakfast oraz La Liga Loca?
0
@Coutinho007 no przez ostatnie 5 lat to się ośmieszamy w tej lidze mistrzów tak samo jak PSG
0
@Coutinho007 wystarczy, że kibice LFC wiedzą jak to wygrać Lm
0
@Messibestplayerintheworld Coman jak tak dalej będzie zdobywał mistrzostwa i puchary krajowe to też może być w czołówce
3
Sissoko-Ndembele-Alli-Eriksen-Son-Kane- wkońcu Koguty mają drużynę, która wg mnie może śmiało powalczyć o mistrza i jeszcze genialny trener
2
@bartoszekkk przecież u Xaviego to on by się nauczył o wiele wiele więcej niż u Valverde :D
11
@Rewolucja123 no tak, bo piłkarze zawsze otwarcie mówią: " chcę by odszedł Pan XYZ." Przecież marzeniem Messiego, Suareza czy Pique jest gra defensywna i stawianie na kontrolę gry, która nigdy nie ma miejsca
2
@NeroTFP jednego z najlepszych? Oczywiście to moje zdanie, ale do gościa nikt nie ma podjazdu
0
@SympatykFutbolu to w sumie i tak o 2 więcej niż Dembele
4
@Fawrf albo wiedzą, że skoro Busquets gra od 2 sezonów totalne gówno, a i tak gra wszystko prawie to nie są na tyle głupi by czekać do 30 na swoją szansę
5
Jak myślicie: ile razy Iniesta ośmieszy Busquetsa?
35
Perez zrobił akcję, w której Dembele by 6x piłka odskoczyła